Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

A róznica wieku , no duza:) Miedzy synem Pawłem , a Alicją 9 lat, a teraz między Alicją , a Wiktorem ( bo takie imie bedzie miał:D) będzie 12 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortillaa
czesc dziewczyny, a co tak malo piszecie! Piszcie wiecej , bo nie mam co czytac. A ile przytylyście ? Ja 4 kg, ale moja szwagierka jest w 19 tyg i przytyla juz 9! szok, ale jak sie obżera! Nie dosc, ze juz jest gruba... Szkodaa gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) aja33- gratulacje z zaliczonego egzaminu;) micuszita - fajnie że do nas dołączyłaś, witamy... dziewczyny ja jestem w 27 tyg i przytyłam 8kg ale od 3 tyg waga mi sie utrzymuje, nie wiem czy to dobrze, chyba nie... wiem ze na tydzien to mozna 0,5kg przytyć i powiem wam szczerze ze wogole sie nie obiadam, ostatnio mam wielką ochotę na owoce najlepiej pomarańcze:) i wypijam duże ilości mleka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki Aja gratuluję zdanego egzaminu :):):) . A właśnie co do imion , macie już swoje faworyty????%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska-
Cześć Dziewczyny! Bede lutową mama, jestem w 24 tygodniu :) Niestety jestem na L4 i w związku z tym poszukuje zajec/warsztatów dla przyszłych mam Znalazłam warsztaty "Krąg Przyszłych Mam", niestety grupa moze powstac przy udziale ok 8 osob. Moze ktoras z was jest w podobnej sytuacji jak ja i chciałaby wziąść w nich udział?? :) Informacje o warsztatach na stronie: http://www.mamawcentrum.pl/index.php?option= com_content&task=view&id=131&Itemid=27. Grupa mogłaby powstac przy udziale conajmniej 8 osób. Serdecznie zapraszam w razie pytan czekam na kontakt. Zajecia odywaja sie w Warszawie. 3majcie sie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe i "stare" mamuśki ;-) Aja gratulację! :-) Tortilla ty to jestes szczera do bólu...heheh nie ma co :-) Gulka. powiem szczerze ze nie objadam sie jakos bardzo a mimo to waga rośnie moze mały tak szybko przybiera...hehehe.Co to cytrusów to słyszałam zeby uważac i nie jesc zbyt dużo ponieważ uczulają ....wiec moze jabłuszka;-) Od 2 dni mały jakos sie rozleniwił prawie nie kopie czsami leciutko musnie po brzuszku..az sie zaczynam martwic myslałam ze im starszy to bedzie mocniej i częsciej kopał...sama nie wiem Pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowa mama moze duzo sie ruszalas przez ten wekend i maluszek sobie grzecznie spał... ja najwiecej ruchów czuje jak sie poloże, momentalnie sie budzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie troche przestraszyłam, naczytałam sie o rozchodzacym spojeniu łonowym ze az mnie zaczeło bolec...dziwne uczucie jak by bolała jakaś kość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jeśli chodzi o ruchy maleństwa to też mam różnie. Jednego dnia dzidziusia czuję często i mocno, innego mniej. I zauważyłam, że im bardziej ja jestem aktywna w ciągu dnia, tym mały spokojniejszy i odwrotnie. Chociaż czasami jak mało się rusza, to się trochę martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpiochy:) Ja od szóstej na nogach juz po śniadanku. Pogoda paskudna - śnieg z deszczem pada, przynajmniej tutaj:/ Piszecie o ruchach:) To Iskierko tak jest im wiecej chodzisz , to maleństwo sie buja i śpi. Czasami sie przeciągnie i dlatego ruchy sa słabe. Nie ma sie czym martwic. Chyba , ze przez 12 godzin nie poczujesz nic. Ale jak choc delikatne muśniecia , to ok:) Mój to chyba bedzie piłkarz. W nocy największa aktywność:D Juz trochę sie przyzwyczaiłam i śpię, ale kilka pierwszych nocy z "kopami" nie był a łatwa:) Miłego Dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) lekarz zaproponował mi badanie usg 4d bezpłatnie, bo ma nowy sprzet i bedzie sie uczył... no a ja niestety nie moge pojechac (90 km) bo moj M ma wtedy zjazd na studia i nie mam innego kierowcy...troche mi szkoda tego badania trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie mamusie zapadły w zimowy sen:) Ja juz po zakupach i obiadek gotuje. Placek z pieczarkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutówka też...
lutówki przeniosły się na prywatne forum :O tu pisze garstka lutówek które nie dostały zaproszenia na to nowe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopoluicja
cieszcie się że nie dostałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wcale nam nie zależy na prywatnym forum..a te dziewczyny które sa w zupełności wystarczy oczywiscie czekamy na nowe mamusie bo do lutego daleko ;-) Dziewczyny juz sie martwiłam z tymi ruchami a tu dzisiaj w nocy tak sie rozruszał ze ho ho do tej pory sie wierci super uczucie kocham to! Iskierkaaaa nic sie nie martw jeszcze ci da popalic ;-) Jeśli mozna to chciałabym poruszyc znowu temat wyprawek a bardziej tego co nam bedzie potrzebne do szpitale ile czego mamy zabrac.Wiecie życie płata figle i lepiej byc przygotowanym ...wiec jesli któras z was ma taką wiedzę lub informacje na ten temat to proszę podzielcie sie. Aja placek z pieczarkami ...a cóz to takiego moze sie podzielisz przepisem ;-) gulka szkoda ze taka szansa cie ominie ale na pocieszenie napiszę ze kiedys rozmawiałam z moim lekarzem i ten stwierdził ze jezeli ciąza sie rozwija prawidłowo i nie ma zadnyh podstaw do niepokoju to lepiej nie fundowac sobie takiego badania bo raz jest to kosztowne a dwa to po co dzidziusia męczyc niepotrzebnie jeszcze jak lekarz chce sie na tobie uczyc... wiec nie martw sie juz niedługo zobaczysz swojego bobaska na zywo i to bedzie duzo lepsze od 4d pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co u was???? Ja dziś czuję się fatalnie to chyba przez ta pogodę...łeb mi pęka... U mnie na obiadek makaronik z warzywami :):) Pogoda do bani .....a hhhh i ja chyba też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowa mamo - moze masz racje z tym badaniem tym bardziej ze miało ono byc w przyszla sobote o 20 i lekarz powiedzial ze bedzie trwać okolo 40 min a ja jeszcze bym później musiała wrócic te 90 km do domu, ciążą rozwiaj sie prawidłowo :) u mnie dzisiaj kurczak po chińsku, ale wyszedł mi troche za ostry;) hihi aja- a co to za placek z pieczarkami?... dziewczyny a moze zrobimy sobie liste co potrzeba do szpitala dla nas co dla maluszka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortillaa
To nie tak, że nie dostałyśmy zaproszenia na to nowe forum, poprostu nie chciałysmy, a niektore odeszly z tamtad bo nikogo nie lubialy! Z tego co wiem i na styczen i na luty trzeba podac maila i dziewczyny przyjmuja nawet nowe osoby. Ale ja nie mam czasu na takie zabawy i mi nie zależy. Ale widze, ze tutaj tez do niczego, bo malo kto pisze i nudy, nie ma co czytac a pisac czesto nie mam czasu, bo mam malego synka w domu. Moze jeszcze zajrze tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pusta
ta tortilla. Wynocha stąd jak ci sie tu nie podoba, znajdz sobie podobne pustaki, a nie zaśmiecasz nam forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortillaa
Gulka wiem, ze nikt mi nie kaze, ale sama chce poczytac, bo tez jestem lutowka i nikt mnie nie ma prawa wyganiac, bo ja nikogo nie obrazam. Pisalam przeciez, nie mam za duzo czasu. Zostane tutaj, bo lepiej niz jakims swiniom podawac maila, a potem niewiadomo do kogo ten mail dotrze i go wykorzysta, nie dla mnie takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranojaaa z tobą
Tortilla polecam dobrą lekturę do poczytania a nie forum lub jakąs bajeczkę dla synka moze wtedy nie bedziesz sie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tortillaa nikt cie nie wygania ale sama napislas :'' Ale widze, ze tutaj tez do niczego, bo malo kto pisze i nudy" to nie było z byt mile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulka dobry pomysł z tymi listami tylko kto nam pomoże ...może jakas doświadczona mamusia. Kochane napiszcie czy to wasz 1 dzidzius czy juz macie w domu pociechy .....jesli chodzi o Aje to chyba wwszyscy juz wiedzą ze ma cudowne dzieciaczki w domu a reszta mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłócic sie Laski:), bo jesteśmy piękne przeciez:D A placek to super pyszny. Juz piszę- ziemniaki utrzec norma, ale dwa jak na surówke na grubym tarce(jak marchew) tak samo pieczarki, które trzeba podusić i odparować wodę, a potem wystudzić i do ziemniaków. Doprawic i mieszać z jajem i mąką i na patelnię:D Pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortillaa
gulka nie szukaj dziury w calym. Lutowa mama z jakimi listami? Ja mam synka w domu, a to moje drugie dziecko w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×