Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

Wysokie ciśnienie i opuchlizna.

Polecane posty

Jestem w 33 tc. Do tej pory wszystko szło książkowo. Od kilku dni zaczęłam puchnąć, głównie stopy, dłonie, twarz i kostki i bardzo podskoczyło mi ciśnienie i puls. Wróciłam właśnie od lekarza ze skierowaniem na jutro do szpitala. Martwię się czy wszystko jest dobrze z moim dzieckiem, bo do tego wszystkiego skróciła mi się szyjka do 2 cm. a jeszcze 3 tygodnie temu było prawie 4cm. Czy któraś z Was miała podobnie? Macie jakieś doświadczenia z takimi dolegliwościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej na pewno
zatrucie ciążowe, a co lekarz mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haliaaa
tez wydaje mi sie ze to raczej na pewno zatrucie ciazowe.a jakie ciesnienie mialas wczesniej? kiedy osttanio mialas badanie moczu i krwi? było jakies białko w moczu albo inna anomalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haliaaa
nie boj sie jednak bo to dosc czeste powiklanie i jesli tylko w szpitalu szybko podadza ci leki i uda sie zbijac cisnienie to wszytsko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie było u mnie- do 32 ciążą prawie idealna. Na wizycie w 32 tygodniu okazało się,że mam za krótką szyjkę i byłam cała opuchnięta, a ponadto miałam białko w moczu. Lekarz skierował mnie na patologię w celu całodniowej zbiórki moczu, Gdyby wyszły mi duże ilości białka, miałam mieć cesarkę. Okazało się,że białka nie było za dużo, ale opuchliznę miałam cały czas. Wróciłam po dwóch dniach do domu. Córka urodziła się jako wcześniak w 36 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zapewne boi się zatrucia ciążowego Jak dowiedziałam się w szpitalu czasami lepiej wyciągnąć dziecko szybciej, bo przy tego typu problemach łożysko może nie dostarczać już wszystkiego co dziecko potrzebuje i szybciej się starzeje i tak było u mnie, bo w 33 tygodniu było już bardzo dojrzałe, a w 36 już starzejące się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej miałam 120/70 i 6 tygodni temu badania moczu były w porządku. A jak rodziłyście? Naturalnie czy przez cesarkę? Moja doktor mówiła, że oprócz badań pod kątem zatrucia ciążowego, podadzą mi zastrzyk, który w przypadku wcześniejszego porodu, spowoduje rozszerzenie pęcherzyków płucnych u dziecka. Jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się bałam, ponieważ usłyszałam od lekarza to samo co ty :]. U mnie również wszystkie wyniki do 32 tygodnia były jak najbardziej prawidłowe.W 36 odeszły mi wody, rodziłam naturalnie. Nie martw się, lekarze wiedza co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie dobrze, choć jestem przerażona. Tak czy inaczej...torba do szpitala już spakowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×