Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koryna

jaki krem matujący jest wg Was najlepszy?

Polecane posty

Poradźcie mi dziewczyny,mam cerę tłustą ze skłonnością do wyprysków,a szukam teraz nowego kremu,który jednocześnie zmatowi cerę i nada się pod makijaż. Od razu uprzedzam,że Garnier odpada,bo wypróbowany, tak samo L'oreal Pure Zone:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_a_24
vichy jest super, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz podać pełną nazwę? bo z tego,co wiem,to jest cała gama kosmetyków z tej firmy,z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacaodopiwadac
tak dokladnie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niestety nie skorzystam z Twojej porady:o pół roku temu kupiłam z tej serii maseczkę do twarzy i po kilku minutach od jej nałożenia zaczęła mnie piec twarz,szybko zmyłam,ale to nic nie dalo,jeszcze dwa dni miałam zaczerwienioną twarz:( dodam,że maseczka nie była przeterminowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
używam vichy normadern i jest ok. Nie wiem ,czy najlepszy na rynku ,ale dobry .Acha ,i rano nie myję twarzy tylko spryskuję wodą termalną vichy za jakieś 26 zeta (starcza na 2 miechy) i odkąd to robię skóra nie jest już taka wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderma sebium
mi bardzo pomagal. plus ichni zel do mycia twarzy. nie wysuszal, matowil naprawde na dlugo. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
bioderma sebium żel moussant -myję nim twarz wieczorem -b.dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
dodam ,że drogi (ok. 40) ale b.wydajny ,starcza na 3-4 miesiące (przy wieczornym użyciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
ma dozownik i takie jedno naciśnięcie starcza na umycie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
vichy dużo z 60-70 zł.Zależygdzie ,bo cena potrafi się dużo wachać między aptekami .Z vichy to jest tak ,że lepiej poczekać na jakąś promocję ,wtedy można kupić nawet 2 produkty w cenie jednego .Ja tak kupiłam,że miałam krem i tonik w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
* zależy gdzie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dedera, nad Vichy już się wcześniej zastanawiałam,ale jakoś nie miałam przekonania. Faktycznie,zaczekam na promocję,wtedy się skuszę:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
Powodzenia w wyborze :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normaderm vichy się ściera nie wiedzieć czemu ale naprawdę godny polecenia jest garnier czysta skóra ten taki niebieski.Efekt jest naprawdę niezły mi on zastępuje podkład. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki szinnel
mnie się nie ściera ,chyba ,że za dużo się nałoży .Bo on jest b.wydajny i trzeba go nałożyć odrobinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwilek
miałam garnier ,ale był porównywalny z niveą ,czyli taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość die biene maja
Ja miałam kiedyś Normaderm i szczerze mówiąc dla mnie był fatalny :( Zaraz po nim kupiłam sobie Lirene prawie trzy razy tańszy i jako krem matujący okazał się lepszy. Liczyłam na to, że ten Normaderm będzie matowił i zwężał pory tymczasem nie zauważyłam poprawy skóry :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
ja tez szukam własnie takiego kremu...czytałam na damskiej torebce ze go bry jest ''siarkowa moc''....no to kupiłam tonik i krem....i musiałam wyrzucić bo wychodziło mi po nim jeszcze więcej pryszczy niz przed nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normaderm nie nadaje się pod makijaż. Ja odczekałam nawet pół h, a podkład i tak się na nim wałkował. Krem ogólnie ok, ale nie pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
ja używam tej gruszkowej maseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
miałam tez normaderm i nie zdał egzaminu...miałam takze tez z Alicją Bachleda Curuś matujący i tez do niczego :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iopel
garnier to u mnie w domu leży i nikt go nie chce ,ani ja ,ani siostra ,bo jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alopia mała
vichy dobry ,ale lepiej na noc .Mnie używany wieczorem tak matuje twarz ,że pod podkład już jej rano matowić nie musze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwet duża
mam podobnie jak alopia ,kiedy używam vichy wieczorem to rano mam matowa cerę i już nie muszę jej matowić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×