Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kawoszek

MEBLE DO SALONU

Polecane posty

a do kiedy obowiązuje ta promocja na -50% w agata meble, czy taką promocją objęte są wszystkie meble czy tylko wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do kiedy obowiązuje ta promocja na -50% w agata meble, czy taką promocją objęte są wszystkie meble czy tylko wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka 55
Sprawdź ofertę w sklepie internetowym meble-bogart. pl z pewnością znajdziesz to czego szukasz. Często mają promocje więc może akurat trafisz na jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Mnie podobają się proste, klasyczne meble. Takie, które maja w sobie to coś co dodaje pomieszczeniu odpowiedniego klimatu. Widziałam, ze tutaj www.lissy.pl mają własnie takie meble. Świetnie sie prezentują jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowwanna
W Jankach k. Wa-wy, mają salon z włoskimi meblami - najwyższa półka, kilka realizacji wnętrz - http://patt.pl/pl/realizacje Na bogato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto na Homebooku zobaczyć jakie mają meble do salonu - szukałam tam jak chciałam coś w stylu skandynawskim i bez problemu znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooka
Spójrz na ofertę Agaty. Kupiliśmy u nich meble na wymiar. Wszystko załatwiliśmy przez internet, a zamówienie po 2 tygodniach było wykonane. Materiał wysokiej jakości. Za meble z tych samych materiałów na mieście zapłacilibyśmy o wiele więcej. Meble prezentują się super, jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeataaa
ja moge podpowiedziec sklep.dajar.pl to jest sklep gdzie są różne rzeczy dla domu, bardzo fajne, sama tam często robię zakupy i jetsem zadowolona, bo wszystko jets bardzo funkcjonalne i nic się nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałem szafki pod telewizor, wiele sklepów ma mnóstwo szafek takich zwykłych, ja szukałem takiej z zawiesiem pod ekran plazmowy, spory wybór z kilku firm mają w Artbo ja zdecydowałem się na model Neon połączenie funkcjonalności z estetyką, idealnie pasuje do nowoczesnego salonu jaki mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia32
Ja w salonie mam meble Vox-a kupiłam je ponad rok temu w salonie Agata Meble. Bardzo dobrze się trzymają i elegancko wyglądają. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się strasznie podobają meble klera w takich aranżacjach jak np na sferawnetrz.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomoja
No i ja się przymierzam do zakupu nowych mebli, ale chyba raczej wybiorę się do salonu, który ma duży wybór mebli bo nie lubię chodzić i szukać. Znajoma urządzała salon w Agacie i kupiła tam wszystko co chciała, więc i ja myślę, ze się urządzę w jednym miejscu bez biegania od sklepu do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Agata Meble na pewno znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, mają duży wybór mebli, dlatego będziesz w stanie znaleźć wszystko czego potrzebujesz do urządzenia mieszkania, uważam, że to dobry wybór na miejsce w którym będziesz szukać mebli do swojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manianiana
Ja polecam sferawnetrz.pl Ceny nie są wygórowane, a meble służą latami. Poza tym, są bardzo ładne. Mimo wszystko dzięki za linki które podesłałyście - przejrzę je w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trać czasu na przeglądanie linków tylko idź do salonu meblowego i obejrzyj sobie meble, przetestuj, sprawdź je, tak najlepiej kupować przynajmniej wiesz jakiej jakości mebel dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka81
Dobrze jest móc najpierw sprawdzić sobie na stronie internetowej, czy salon ma w swojej ofercie coś, co mogłoby nas zainteresować, a dopiero później wybrać się do sklepu. Przynajmniej nie traci się czasu na darmo ;) Dlatego cenię sobie sklep Meblomoda. Kupowałam tam już narożnik i stół z krzesłami do jadalni. Zawsze najpierw przeglądałam stronę www.meblomoda.pl tym bardziej, że podrzucają też ciekawe aranżacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wybrane mebelki z tej strony: http://www.batdom.pl/ze,0,131/zestaw-zt106.ehtml Polecam poszukać, naprawdę ciekawe wzory niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy to ja najpierw obejrzałam meble na stronie Agaty a potem poszłam do salonu żeby je zobaczyć z bliska, dotknąć i potem złożyłam zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak można obejrzeć w necie a później w salonie, ale nie jestem za tym, żeby kupować meble tylko na podstawie zdjęć z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakynoco1988ocmtp
Nec przesadzasz. Jak komuś nie podobają się Twoje meble to znaczy że jest wielbicielem Ikei? Meble stylowe jak najbardziej ale nie w stylu babcinym Jasne http://s.haza.fr/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wszyscy sobie coś polecacie, no to ja też coś polecę od siebie :) Zajrzyjcie na sferawnetrz.com.pl - może też wam się spodobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam meble robione przez stolarza ładniejsze i na dłużej.mi robił pan Michał790 899 070 mebgon@o2.pl salon i kuchnie. Jestem zadowolona polecił mi go znajomy i miał rację. Wszystko wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparkless
Ja również lubie kupowac meble w Agcie. Mają bardzo duży wybór mebli, więc trzeba troche się nachodzić żeby coś wybrać zwałszcza jak się jest tak nie zdezydowanym człowiekiem jak ja, ale to tylko plus dla tego salonu.Więc jeżeli ktoś ma taki proble jak ja to lepiej wpierw obejrzeć sobie ofertę mebli na ich stronie a potem przejść sie do salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię agatę, ale dla mnie z kolei tak duża ilość mebli to duży plus a nie minus, lubię mieć duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble z http://dormir.pl/. Jest to najlepszy sklep meblowy z jakim miałam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×