Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kawoszek

MEBLE DO SALONU

Polecane posty

irminna gdzie kupowałaś meble, gdzie szukałaś inspiracji, może jakieś zdjęcia wrzucisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble do salonu nie jest łatwo wybrac, ale tez nie jest to jakiś challange ;) ja kupiłam swoje w sprawdzonym od lat sklepie internetowym :) i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Zdziebło
Ja już się przejechałam kilka razy na tanich meblach i niestety- co tanie, ot drogie...Postanowiłam zainwestować w konkretną jakość, poszukałam na necie opinii, popytałam znajomych i zdecydowałam się - jak ktoś tutaj podobnie- na Studio Prostych Form. Moje oczekiwania zostały spełnione - to sa naprawdę meble warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakos
Np. http://sklep.meble.pl/ - macie tam gotowe, genialne zestawy - nie ma żadnych problemów z zakupami, a kupuje się porządne meble. U nich nawet te tanie meblościanki są trwałe - w jednym pokoju mamy zestaw od 4 lat - wygląda to idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinnka
Potrzebuję porady w kwestii mebli do salonu. W moim przypadku płynnie przechodzi w jadalnię i tutaj pojawia się problem. Chciałabym w tej strefie ustawić sobie jakiś fajny komplet stół+krzesła. Z jednej strony powinien wyglądać fajnie, żeby nie psuć aranżacji salonowej, a z drugiej - jednak spełniać swoje funkcje, bo chcielibyśmy z niego korzystać na co dzień. Baaardzo spodobał mi się ten zestaw: http://www.batdom.pl/ze,0,43/zestaw-zt26.ehtml Głównie z powodu kształtu krzeseł :)Zastanawiam się tylko czy takie duże fragmenty obite tkaniną będą się sprawdzały. Macie może u siebie coś w tym stylu? Jestem ciekawa opinii na temat utrzymania ich w czystości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owalna78
Na stronie agaty meble można znaleźć ciekawe aranżacje salonu. Wydaje mi się, że każdy znajdzie tam coś na swoją kieszeń. Ostatnio widziałam tam bardzo ciekawe nowoczesne meble. Myślę, że przy najbliższym remoncie skuszę się na ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w agacie mamy ciekawe meble no i aranżacje na stronie rzeczywiście są ciekawe mogą być inspiracją dla wszystkich którzy szukają pomysłu na urządzanie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merbely
Zgadzam się z poprzednimi postami i mogę polecić meble Vox (kupiłam je w agacie) mam je w salonie i jestem z nich bardzo zadowolona, zarówno z wykończenia jak i wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka88
praktyczne i minimalistyczne meble - jestem jak najbardziej tak! sama mam problem z wyborem krzeseł i stołu do salonu, wybrałam taki zestaw: http://www.batdom.pl/ze,0,172/zestaw-zt151.ehtml ale w końcu sama nie wiem czy będzie pasować do niebieskich ścian;/ nie za szaro????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama za reklamą, ludzie - opanujcie się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos pyta o meble to sie odpowiada :) takze z firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
To ja się pochwalę ;) Kupiłam niezwykłą komodę w mahoniu w tamtym tygodniu ;-) Udało się takie cudo znaleźć na stronie www.meblownia.net . To sklep z meblami w Opolu, ale prowadzą też sprzedaż online. Mają dużo rzeczy od marki Habufa, która jest rozchwytywana zwłaszcza w krajach Beneluxu. Styl, ale wcale nie za jakieś ogromne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroska11
ja mam meble z krainy mebli drewnianych. I mogę polecić :) bardzo trwałe, ładne i co najważniejsze dla mnie: drewniane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merbely możesz podesłać link do mebli z agaty bo ja się właśnie wybieram w weekend do ich salonu, a szukając inspiracji może wykorzystam Twoją inspirację, jeśli nie miałabyś nic przeciwko temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli do salonu to tylko dębowe i to najlepiej nie z powszechnie znanych sieciówek meblowych tylko z mniejszego ale porządnego sklepu meblowego, w takich miejscach meble zawsze są lepszej jakości, i wzory mają zdecydowanie ciekawsze w niższych cenach także dobrze poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego czego szukamy, mi w zupełności wystarczą meble z sieciówek, lubię agata meble, chyba najczęściej tam wpadam bo mam najbliżej do tego salonu, z resztą znalazłam tam sporo inspiracji do mojego aktualnego mieszkanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja agaty meble nie lubię. jakoś słaba, a ceny często kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia333555
Coś Ty ;) Jak dla mnie ceny są o wiele lepsze niż na przykład w Ikei. Powiem szczerze w salonie AM ostatnio kupiłam sofę do pokoju i był to mój pierwszy zakup w tym sklepie wcześniej meblowałam się tylko w Ikei :) Do której i tak uwielbiam wracać po ozdoby do domu :) Np. Patelnie teflonową mają tam rewelacyjną a kosztuje z 40zł. Wracając to nie uważam aby sofa była złej jakości a wręcz przeciwnie uważam, że jak na zakup za 1200zł to była to dobra decyzja. Nie wiem czy Xform jest dobrym producentem, ale kanapa jest bardzo wygodna a i śpi się na niej równie wygodnie :) Gość a Ty co tam kupowałaś/eś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny są wysokie w agacie, chyba żartujesz! to jeden z tańszych salonów meblowych, poza tym zauważ jak często mają promocje na meble, więc można zawsze coś kupić w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w agacie różne ceny, jak szczęście się ma to się trafi coś tańszego, ja osobiście bym nie wybrała tych mebli :) po prostu, nie mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraem
na www.meblomoda.pl znajdziesz bardzo porządne meble. Nie są tanie, ale masz przynajmniej pewność, że się nie zawiedziesz. No i nie masz tego samego, co w sieciówkach, więc oryginalność w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samriii
Uważam że Agata ma meble na każdą kieszeń i każdy może coś wybrać dla siebie. Dlatego lubię ten sklep bo zawsze trafię na coś ciekawego w rozsądnej cenie. Poza tym mają sporo promocji to też okazji to kupna tanich mebli jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewonna
Prawda, też lubię ten sklep, widziałam teraz rabaty na niektóre meble kuchenne. Mnie osobiście podoba się kolekcja Malaga, a nią jest akurat 15% zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję to teraz agata meble ma znowu jakąś ogólnopolską kampanię promocyjną na meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zachwyciły meble z warszawskiego Studia Prostych Form. Na ich tronie można przeglądnąć bogate realizacje. Fantastyczną sprawą jest fakt, że wszystkie meble wykonywane są indywidualnie, jednorazowo, z pomocą doświadczonych projektantek Studia Prostych Form.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×