Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kawoszek

MEBLE DO SALONU

Polecane posty

Gość Grażkaaa
adriana furniture ma fajne meble, no ale to też co się komu podoba. tutaj bardzeij styl stonowany i z umairem, bez jakis udziwnien. ja lubie, ale wiem, że nie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrur2435
Mnie się osobiście bardzo podobają meble z mango, ale fakt nie jest łatwo na takowe trafić. Z tych sklepów kolonialnych, które ja znam to najlepsze wrażenie robi firma www.cudnemeble.pl. To sklep online, ale mają też działalność stacjonarną. Starannie selekcjonują importowane meble, dbają o jakość. Deska z której wykonane są dostępne w ich sklepie meble ma dobre 3cm, więc porządne tworzywo, a nie jakieś badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowal ktos meble stad www.sterex.com.pl ??? jezeli tak, to mam kilka pytan, warto? jak z cena? i czy sa solidne, bo przeczytalam troche w necie, ale moze ktos kupowal i sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kupował ktoś stad meble www.sterex.com.pl ? jezeli tak to prosze o pomoc w postaci opinii, bo chcialabym zamowic, ale potrzebuje opinii jakiejs osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
No witam ;-) Mogę Ci zaproponować wizytę w Meblowni przy ulicy Lipowej 3 w Opolu (tutaj link do stronki - www.meblownia.net). Super, że takie miejsce powstało, bo brakowało czegoś takiego w mieście. Duży wybór designerskich mebli, zniżki kilkadziesiąt procent, miła i pomocna obsługa. Ja akurat kupiłem krzesła do jadalni, ale są tam też sofy, meblościanki, szafy...do wyboru do koloru. Pozdrawiam. Wojtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle słyszałem, że budowę domu powinno się zacząć od wybrania mebli :) i chyba trochę prawdy w tym jest :) Albo przynajmniej powinno się mieć w głowie to co się chce mieć w domu - bez tego ani rusz, na żadnych zakupach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt dobrze jest mieć chociaż pomysł w głowie, co chciałoby się mieć, ja ostatnio widziałam bardzo fajną aranżację w Agata Meble do kuchni, myślę, że jak bym miała większą kuchnie to pewnie bym się na nią zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolnik_69
ja mam cały zestaw FOREST ze sklepu: www.meblomoda.pl i naprawde daje rade, wiec moge ich polecic z czystym sumiemiem. mają spory wybor do salonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zerknęłam na ten link i rzeczywiście promocja trwa tylko do 17 sierpnia więc jak komuś zależy to warto sie pośpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKlaudiusz
Jeśli szukasz kompleksowego wyposażenia wnętrz w nowoczesnym stylu to mogę Ci polecić firmę http://modo4u.pl/ Bardzo dobra jakość wykonania mebli i spisują się w praktyce rewelacyjnie! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam przy wyposażaniu pomyśleć też o jakiś dodatkach, bo to później może nie pasować czy coś ;) w salonie bardzo fajnie wyglądają np obrazy :) sama mam takie z galerii artoffice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda dodatki (tak samo jak w przypadku stylizacji) mogą zdziałać cuda, tak naprawdę czasami same dodatki nadają stylu pomieszczeniu, a ze wybór w salonach meblowych dodatków jest spory to tylko kwestia naszej wyobraźni co będziemy chcieli kupić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowa22
Jak byś chciała pójść w bardziej nowoczesne meble to mogę Ci polecić meble kolekcji Milano z salonu Agata Meble. Bardzo ładnie się prezentują moja siostra ostatnio sobie takie kupiła do nowego mieszkania, które właśnie ma urządzone bardziej w nowoczesnym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też mam meble kolekcji Milano, bardzo sobie je chwale i tez mogę Ci je polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akacjowa22 mówisz że Twoja siostra ma nowoczesne meble w całym domu? Ja teraz też urządzam mieszkanie mojej mamy i chce je urządzić po nowoczesnemu, ale chcę większość mebli i dodatków znaleźć w jednym salonie żeby nie szukać w kilku miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adensik
Meble do salonu również można zdecydowanie dobrać na wymiar, najlepszy przykład to centrum.meble.pl - i tam się faktycznie opłaca zamówić. Oczywiście przy dużym salonie lepiej od razu postawić na gotowe rozwiązania - takie będą optymalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria masik
Na sklep.meble.pl kupicie meblościanki, których koszt ledwie przekroczy tysiąc złotych, a które będą wyglądały niesamowicie pozytywnie. Teraz meblościanki są efektownene, nie zajmują tyle miejsca, nie są tak ciężkie - to całkowicie inne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo i moda na wystrój się zmieniła, teraz stawia się na minimalizm, i mniej tym lepiej :) moim zdaniem. Trzeba kupować meble funkcjonalne i praktyczne, a przy tym w dobrej cenie. Czy takie waszym zdaniem istnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminna
Istnieją, na pewno istnieją, trzeba tylko rozejrzeć się po znanych salonach i przyjrzeć się z bliska cenom. Sama niedawno zmieniałam swoje meble to jestem na bieżąco w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna matysiak
Np. sklep.meble.pl - bez żadnych problemów kupisz zestaw typu meblościankowego, który będzie służył kilka dobrych lat. Oczywiście ogólnie takie meble mogą być różne, ale już za tysiaka można kupić całkiem fajny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble Studia Prostych Form - jeśli chcecie włożyć swój własny gust i smak we wnętrza domu, polecam to zrobić niekonwencjonalnie - właśnie z SPF. Ja spędziłam kilka godzin przy kawie, w przyjemnej atmosferze projektując z ich projektantkami moje mieszkanie. Opłaciło się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna matysiak
Ale akurat tutaj mówiłam o bardzo tanich meblach - meblościanki mogą wyglądać fajnie, popatrz sobie na zdjęcia w sieci. To przecież największa firma meblowa w sieci, mają meble od wielu producentów. Coś na pewno u nich wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×