Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kawoszek

MEBLE DO SALONU

Polecane posty

Gość jolmak
Dlaczego nikt nie wspomniał o pięknych meblach nowoczesnych i stylowych które produkuje firma WANAT.Ja zamówiłam kolekcje Diana do salonu,i jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości jak i z wyglądu,są poprostu suuuperrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie mebli wypoczynkowych to wyjątkowo interesująca propozycja jest na stronie firmy Solpol, np liczne kanapy narożne solpol-meble.com.pl/narozniki.html oraz wiele sof i tapczanów solpol-meble.com.pl/sofy-kanapy-wersalki-fotele.html Warto zainteresować się ofertą tego sklepu z dwóch powodów, po pierwsze wiele produktów jest dostępnych tylko na ich stronie gdzie indziej ich się nie znajdzie po drugie osługa jest bardzo kompetentna a jeżeli poprosi się o próbki obić tapicerskich to dosyłają pocztą tak że można dotknąć i zobaczyć na zywo, polecam sklepik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smilka3
Z próbkami obić to raczej w żadnym sklepie meblowym nie robią problemów, jak tez brałam do domu żeby dopasować kanapę do dywanu i krzeseł które kupiłam wczęśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzio
Teraz faktycznie sporo porobiło się salonów meblowych, nie dziwie się że niektórzy nie mogą się zdecydować w któreym wybrać meble. Ja polecam sparwdzone salony fex. Agata Meble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monni
Tak, a teraz w dodatku w AM jest promocja 30 % na CAŁY ASORTYMENT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to prawda mają rabaty do 30% jeśli ktoś planuje większe zakupy meblowe to przy takiej promocji można sporo zaoszczędzić, nie wiem czy inne salony meblowe oferują tak duże rabaty, wiecie coś na ten emat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata Meble to fajna firma, a meble są spoko. Mam meble od nich od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę, to podkładki. Ja na przykład mam u siebie parkiet i w niektórych miejscach podłoga jest porysowana. Fajne są takie podkładki, np. gumowe. Mam obok siebie taki sklep www.dif.com.pl, tam kupowałam takie podkładeczki i podłoga się nie niszczy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to prawda jesi nie chcemy sobie niszczyć podłogi to warto zainwestować w takie podkładki w sumie koszty zakupu takich podkładek to groszowe sparawy a moga uratować naszą podłogę :) jakie meble masz od agaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sofę i fotele z Adriana Furniture. Wiele mebli robionych na wymiar mam, bo niestety mieszkanie takie jakieś niezbyt przyjazne do kupienia mebli pełnowymiarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk
Z tego co ja wiem to tylko u nich jest taki wysoki rabat i to na cały asortyment... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola200
A co sądzicie o robieniu mebli do salonu na wymiar? Nie chodzi mi tu tyle o meble tapicerowane, ale na przykład szafki pod telewizor, komody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro300
No jestem jak najbardziej "za", z tym, że to troszkę drożej wychodzi : ] ale jak kogoś stać to czemu nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajny pomysł, takie meble na wymiar zawsze są dobrze dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian908
Podczas kupowania mebli nie powinniśmy nadmiernie oszczędzać. Wart kupić meble dobrej jakości, by długo nam posłużyły. Ja mam meble stąd: sferawnetrz.com.pl (marka Kler). Muszę przyznać, że inwestycja w nie się opłaciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda lepiej zainwestować,. Projekt a następnie wykonanie do pasowane do potrzeb naszych. A znacie jakieś fajne sprawdzone firmy, które coś takiego realizują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Wiesz co w Agata Meble masz teraz promocję 37 % na meble, sprawdz - może coś znajdziesz i nie trzeba będzie dopłacać za mierzenie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a agacie często maja jakies rabaty na zakupy, chyba to jedna z niewielu sieciówek meblowych (o ile można ich tak nazwać) która tak często daje takie duże rabaty na swój asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miko5
Zgadza się. Niedawno był nawet rabat 30% na cały asortyment. Teraz chyba jest tylko na wybrane produkty ale to już najlepiej na ich stronie patrzeć - tam jest na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam mam Adriana Furniture sofę Dante i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o meblach z tego sklepu : www.meble48h.pl ? Koleżanka zamówiła sobie stół z krzesłami i jest zadowolona. Czy ktoś z Was kupował tam sofę? Wiem, że dostarczają meble do domu, więc byłoby to dla mnie ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble w salonie od Jurpolu http://www.jurpol-meble.pl/63,system-maximus.html nie dość, że cena rozsądna, to jeszcze miałam dowóz gratis, co akurat bardzo ułatwiło mi zakupy, bo mieszkam na wsi kilkadziesiąt kilometrów od miasta, mają naprawdę ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jest ok, gdy kupujemy pojedyncze sztuki i chcemy coś do czegoś, a jak całe komplety a mamy dużo miejsca to wole gotowe. Ale najlepiej na wymiar i w całości jeżeli są to małe pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz czegoś niebanalnego to mogę Ci polecić ten sklep http://dller.pl/isess/84475bb9ea577a8f7128c7758c663eb0. Niecały rok temu kupiłam u nich meble do salonu i wszyscy goście prawią mi komplementy ;) Mają bardzo duży wybór mebli także możesz zerknąć na ich aktualną ofertę może coś Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy wybór i naprawdę super jakość mają w Innych Meblach, wszystko jest na ich stronie www.kanapytapicerowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do salonu kupujecie gotowe czy na wymiar raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieczka
Kupuję zawsze gotowe meble, na wymiar to nie dla mnie. Ostatnio kupiłam sobie kanapę z Adriana Furniture i stolik od znajomego stolarza - przynajmniej jest oryginalnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_LA
Agnieczka, też nie lubię na wymiar. Zazwyczaj kupuję gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×