Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

płyn do płukania

Polecane posty

Jakie płyny do płukania prania polecacie? Szukam takiego, któy będzie długo pachniał, a nie tylko jak pranie jest mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam Lenora i jak wciągam czyste ubrania z szafy to pachną - niezależnie ile minęło od prania. Ale wiadomo różni ludzie, różne doświadczenia i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio tez gustuję w Lenorze- próbowałam tych z wersji perfumelle. Poza tym pewnie rózne tkaniny "trzymają zapach" przez różny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do płukania stosuję zwykły płyn E, różnego jego wariany zapachowe. Nihdy nie kupowałam jakiś droższych. Ubrania ślicznie pachną nawet już po wyschnięciu. A jak gdzieś wyjeżdżam i wyjmę z walizko, to aż miło - tak domowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Uwielbiam czarny Lenor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu kupuję czarny silan :) bardzo ładnie pachną ubrania na mokro jak i na sucho .Najlepiej wyczuć jak się otwiera szafę ,wtedy zapach tak uderza delikatnie:) Słyszałam i z tego co dziewczyny tu piszą ,że również czarny lenor jest ładny i trwały :) mi jednak żaden lenor nie podchodzi za ostre są dla mnie:)ale co człowiek to gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najcudowniejszy dla mnie jest niemiecki (dostępny na allegro albo na bazarkach z niemieckimi produktami) SOFTLAN WANILIA Z ORCHIDEĄ te nasze płyny są do d... :( niestety i od kilku lat kupuje właśnie softlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
ja od kilku lat kupuje Softlan niebieski i jak na razie żaden polski go nie przebił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie softlan
niemiecki i również niemiecki Ver nel z perfumami! Po tych płynach ubrania pachną do następnego prania. Zaden polski Silan czy Lenor ich nie pobija. Właśnie powiesiłam pranie w domu i całe piętro pachnie ;) wcześniej nie miałam możliwości kupienia niemieckich płynów ale w końcu otworzyli u mnie sklep z niemiecką chemią i teraz tam tylko kupuję ;) Tak poza tym to dzisiaj kupiłam tam płyn do naczyń palmolive i doznałam szoku gdy myłam naczynia, zeschniętej jajecznicy na patelni nie szorowałam druciakiem tylko samą gąbką przejechałam i wszystko znikło, naczynia lśnią a jestem maniaczką czystych naczyń więc tak przy okazji chciałam polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddasdas
Niemieckie płyny faktycznie pachną dłużej, ubrania są bardziej miękkie i łatwiejsze do prasowania, a płyny są tańsze niż w Polsce. Kupuję Vernel, Kuschel...cośtam, Lenora . Zresztą każdy płyn pod względem jakości i trwałości jest lepszy niż polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tylko i wyłącznie softlan
maniaczko czystych naczyń jak dopuściłaś do zaschnięcia jajecznicy na patelni :o Softlanu kiedyś używałam, ale szczerze mówiąc nie widzę różnicy między nim a silanem :o Może ma to związek z twardością wody? U mnie jest dość twarda i mam wrażenie, ze żaden płyn nie pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo już
Używam różowego lenora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie softlan
oczywiście musiała się uczepić :o Nie było mnie w domu więc ktoś z domowników zdążył zostawić brudne naczynia więc nie czepiaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też softlan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz przestalam uzywac
bo nic nie daje i szkoda kasy. piore w tabletkach persil i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam nowe lenory (czrny, niebieski, fiolet), sa bardzw trwale, ostatnio kupilam na wyprobowanie silan (w srebrnej butelce) specjalny do suszenia prania w suszarce, ze niby nawet po suszeniu zapach nie znika, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję silan
w złotej butelce cudddddddddoooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam softlanu
i nie zamienie go na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E uzywam
zielonej herbaty i nowy, złoty Lenor Perfumella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez polecam niemieckie
plyny, softlan i Nerlan na pierwszym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uzywam vernel w zlotej
butelce z perfumami i jestem zadowolona, ubrania pachna bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×