Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

płyn do płukania

Polecane posty

Gość Wszystkie uzywaja plynow
A ja nie :) bo i po co? do zapachu to ja mam perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalalala
lenor był spoks. teraz używam drefta. ciuchy się mniej mechacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykła zacierkowa
Ja tez nie używam. Teraz są takie proszki do prania ze nie trzeba , zbędny wydatek. Zreszta ja piore w tabletkach ariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobraszka
W tabletkach jeszcze nie prałam,cos mi sie bardziej kojarza ze zmywarkami.A w drefcie piore ciemne ciuszki i tez wlasnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samośka
Właśnie, dreft jest spoko. Fajnie pachnie poza tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkil
Zgadzam się :). Dreft jeszcze mnie nie zawiódł. Bardzo dobry jest ten od kolorowych ciuchów. Kolorki, choć prane więcej niż dziesięć razy, nadal są nasycone :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volaka
A w którym pierzecie jasne rzeczy ? W tym delikatnym mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 07 buuu
dreft jest rzeczywiście ok. kolory mi nie blakną, ciuchy nie rozciągają się. polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnooo
Dokonałam tego samego wyboru:). Jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softlan
Co jest z tym niebieskim softlanem? Dużo osób się zachwyca ,że ładnie pachnie i długo.Owszem długo ,ale zapachu nie jestem w stanie znieść.Biały i zielony ładnie pachnie,ale nie są tal trwałe,natomiast niebieski przyprawia mnie o zawrót głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupuję płyn do płukania to tylko E. Teraz mam aż trzy różne Ruby Rose, Jedwabisty dotyk i Perfume style. Piorę nimi na zmianę :) zapachy super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkldlmdlldld
dziewczyny, mama Lenora i nei wiem dlaczego ciuchy smierdzaskarpetami!! Doslownei , jak wypiore i tylko proszku dam to nie , dlaczego tak moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia ale najpierw zmieniłabym płyn do płukania i może przydałoby się wyczyścić pralkę (chociaż nie wydaje mi się, skoro jak pierzesz w samym proszku to jest ok ale nie zaszkodzi;) ) Ja podobnie jak wyżej używam płynów a właściwie koncentratów E i nie mam takich problemów, wręcz przeciwnie, jak powieszę pranie w mieszkaniu żeby wyschło to wszędzie ładnie pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, wypierz pralkę, są środki do czyszczenia pralek, nastawiasz wtedy puste pranie na wysoką temperaturę i czekasz, można też babcinym sposobem, dolać trochę octu do pustego prania, a wtedy spróbuj zmienić płyn, może za bardzo się przyzwyczaiłaś do zapachu i dlatego teraz Ci nie pachnie, a wręcz śmierdzi ;)Ja używam e golden orchid na zmianę z perfume style, właśnie, żeby się do zapachu nie przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezadowolona
Kiedyś super płynem był Silan. Teraz owszem cena super ale jakość gorsza, płyn rzadszy i zapach nie jest trwały jak kiedyś. Producencie tracisz klientów...szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Lenor - używam go od lat i zamienię na żaden inny. Ma mnóstwo wersji zapachowych, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Teraz w domu mam Lenor Gold Orchid - pięknie i długo pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1210
Bardzo polecam płyn Lenor Gold Orchid. To zapach idealny długotrwały. Gardena, róża, brzoskwinia, piżmo i wanilia idealnie się komponują. Jest bardzo wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od...pralki! Ja mam taką,że żadne ubrania nie pachną po wysuszeniu.Nie wiem co jest nie tak.Moja mama daje 3 nakrętki Lenora niebieskiego i pięknie jej ciuchy pachną.Ja robie tak samo i gowno.Nie pachną.Myśle,że moja pralka za dużo płucze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9barbarka9
Polecam Lenor Parfumulle Gold Orchid Płyn do płukania tkanin, według mnie jest najlepszy, ubrania pachną przez wiele dni, jeszcze nie spotkałam się z tak efektywnym płynem :) zapach jest boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Lenora, bo jego zapach odpowiada mi najbardziej. Pozbawiony jest tego dziwnego zapachu charakterystycznego dla płynów do płukania. Ubrania pachną nim dość długo. Ostatnio kupiłam perły piorące Perlux. W opisie tego produktu, który znalazłam na stronie sklepu internetowego e-chemia wynika, iż łączy on zalety proszku, płynu do płukania i muszę przyznać, że pranie jest nie tylko doprane ale bardzo ładnie pachnie. Polecam wypróbować ten preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sprawa!!!!! sprawdzam tym mężusia czy mnie nie kłamie :) www.zlokalizuj.xweb24.pl/l/3/lokalizacjagsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od paru lat używam płynu z Silan. Jakoś najbardziej odpowiadają mi jego zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silan,ale z tej wersji z olejkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam cocolino niebiebieskiego z limon Ko bardzo ładnie pachnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silan się popsuł, jest mocno rozcienczony z wodą i nie pachnie tak intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×