Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilza

Moja 3 letnia córka płacze w nocy.

Polecane posty

Martwię się bardzo skąd to się bierze. Przeżycia w ciagu dnia czy jakieś problemy ze zdrowiem? Macie jakieś doswiadczenia związane z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może koszmary, mój synek ma tyle samo lat i od czasu do czasu tak ma, przyśni mu się coś złego. Podobno w tym wieku właśnie dużo się może śnić dzieciom, nawet mówią ze 3 latka to era koszmarków:( Lekarka też mi to mówiła. bo mały jest zdrowy, i płacze przez sen, normalnie mu się nie zdarza płakać bez powodu w nocy, jedynie jak śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, nie słyszałam o tym. Ja jeszcze myślę czy nie jakieś bóle np. brzucha, bo córka ma alergię pokarmową. Ale zawsze mówi, że nie boli ją nic. Jak płacze to nie można jej dotknąć, bo to ją jeszcze bardziej drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to samo
jeszcze synek mowi nic nie mów nic nie mow jest wyraźnie rozdrażniony dziecku dojrzewa układ nerwowy stąd te problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwea
Moj synek tez ma 3 lata i dość często wybudza się z płaczem w nocy po czym tuli się do mnie mocno i nie chce wrócić do swojego łożeczka. Wydaje mi się, że ma koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alija
czy poszła do przedszkola? albo ma opiekunkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zaczęła chodzić do przedszkola. Chodzi dość chętnie, chociaż radością wielką też nie pała, czasami jej się nie chce. No i jest bardzo wrażliwa. Ale zdarzało się już wcześniej, ze popłakiwała w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola i ala
przy swietle spi ,zostaw jej mała lampke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała też nieraz budzi się z płaczem ale ja ją wybudzam do końca i pytam co się dzieje to mi opowiada ze ją goniły potwory i gryzły ją po nóżkach, albo zły pies ją gonił więc wiem że to jakieś złe sny. Najczesciej resztę nocy spędza w naszym łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja tez próbuję wybudzać, czasem się to udaje i spokojnie zasypia, ale częściej nie da się dotknąć. No i też często wtedy śpi z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alija
na drogę do przedszkola daj jej jakąś (niedużą) zabawkę z domu. Powiedz - że będzie razem z nią. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×