Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

ILE WAZY WASZE DZIECKO KARMIONE BUTELKA?

Polecane posty

Gość dsdfs
Ja nie karmię butelką. Karmię mlekiem modyfikowanym. Waży 10 kg i ma 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 3 miesiace i wazy 6.5 kg.Wydaje mi sie ,ze to duzo..:)A Wasze trzymiesieczniaki ile waza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taka ciezka juz sie wydaje-kurde,ze tez musze mieszkac na 4 pietrze;) a wozek moj jeszcze drugie tyle wazy-aby do lata...mysle,ze jak bedzie miala roczek to juz parasolka bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh-ale pewnie macie winde?Ja musze targac ta bude razem z bablem-kola przypinam lancuchem do szczebli na klatce schodowej.Mam wozek Roan Marita i ta buda jest fatalna!!! A zmieniajac watek to od kiedy Wasze dzieci zaczely gaworzyc?Moja juz od miesiaca daje takie spiewy podczas dnia, ze glowa boli i normalnie sie hihra-niesamowite:)Szczegolnie jakpuszczam jej muzyke to sie rozochaca i daje czadu razem z wykonawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mniej wiecej
tyle ile dziecko+ubranka+BUTELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe:) No moja tez duzo spi,ale chyba ma potrzebe odreagowania i jak juz sie przebudzi to sie smieje i spiewa-moja Mama doswiadczona w dzieciach jest tez zdziwiona-cos czuje,ze szybko zacznie mi "pyskowac"maly lobuz:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tylko ja mam pytanie masz podwoje blizniaki jak tego dokonalas to takie u ciebie genetyczne jest bardziej czy po tabletkach bo my z mezem chcialibysmy miec blizniaki i tak pytam z ciakwosci pozdrawiam wszystkie mamy i maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego trzeba
Verus- a nie mozesz wtargac najpierw dziecka, wlozyc do lozeczka i zejsc po budke-szkoda zdrowia. Ja zawsze wnosze na czesci chociaz budka jest lekka i to pierwsze pietro :) ale tez bez windy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam siatki z zakupami to tak robie,ale czesto nie mam juz sily na chodzenie na raty i przemeczam sie wchodzac powoli... Kolejne pytanie do doswiadczonych mam-czy Wasze malenstwa od poczatku lezaly na brzuszku?Mojej malej nie moge niestety przekonac-wytrzyma gora minute i marudzi..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego trzeba
Verus-dosyc dlugo sie bronil przed lezeniem na brzuszku-nie i juz :) Teraz od jakichs 2-3 miesiecy nie chce z niego zejsc i spi tylko na brzuszku-sam od siebie :) Ma 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego trzeba
teraz wszystko robilby na brzuszku, lacznie ze zmienianiem pieluchy :o Zdejme pieluche, od razu odwrot na brzuszek i za chwile tapla sie w jeziorku :D Mamy juz na to sposoby ale on i tak stara sie mnie przechytrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawosci: spicie ze swoimi dziecmi lub kapiecie sie z nimi razem w wannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odwiedzilam Mame na ilka dni i ona ma tu dosyc duza wanne-jutro zamierzam zrobic pierwsza wspolna kapiel z moja coreczka:)-pewnei bedzie niezly ubaw bo zawsze jak ja kapie w dzieiecej wanience to macha nozkami jak do kraula a w duzej bedzie miala wieksze pole do popisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziecko jeszcze nie umarło
w zyciu bym nie wpadła na to by karmić dziecko butelka, zamiast mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam kabine ale moi znajomi nie kupili nawet wanienki sami na zmiane sie kompali z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze spac dosyc pozna i zawsze biore ja do siebie dolozka-jakos lepiej wtedy wygladaja poranki,ale bede musiala niedlugo powoli si eodzwyczaic bo potem mi spokoju nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zdaza sie ze spimy ale rzadko mysle ze potem mialabym z nia klopoty:)a jak chcesz ja nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×