Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

to ty zniknoles?, napisz cos wesolego ,nie napisales jak sie tobie moj post poang do innych podobal a moze ty nie czytasz co ja pisze? tylko jak pisze o truskawkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna dziewczyna !! podzielila sie tym co miala,wcale nie musiala!! dobre serce, nie toi co moje, poranione w ojnach!!!!!ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ja tobie nie nakazuje pisac ze na ja sie ciesze ,ze piszesz ale nie kosztem rodziny i twojego sercs?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilem tam nie zagladac, po co? ludzie sami znajda to czego szukaja!!! nie tam mieszkam w bloku, zapraszam wssystkich jakis sie pomiescimy, ale to ja decyduje jakiej bedziemy sluchac muzyczki!!!! hahahahahahahahahahahaha ni epodkrecaj, siostro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktorej masz dyrur , moze wpadniesz mnie odwiedzic moglam ciebie wczesniej zaprosic moze bys doplynol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tobie na nozke nadepnol , to ie ja ja jestem b, grzeczna chora i nic nie mowiaca osobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam o godz 9pm pl.czasu a ty co moze bedziesz czekala a kidy cholera zamiezasz spac?????jakie pytaniE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny chumorek!!! pewnie sie wszyscy ciesza ze nie mowisz za duzo???? ale mozesz pisac!!! to siena mnie wyzywasz!!!!! zolzo jedna,ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie moge spac to nie moja wina ale moge czytac i przez skypa z wlochami rozmawiac dzisiaj dzwonia jak poyleni , ale sprobuje sie zdrzemnac moze zosiek wroci ?pa milej pracy, nie znecaj sie nad chorymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja sobie wezme z zosiek wolne to wypiszemy caly atrament, na serwerze!!! ha ha ha ha ah ah w tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj musze sie zmywac!!! bylo milo, posteraj sie drzemnac!!!! pozdro NIE PALIC MI TAM!!!!!!!!!!!!!!! BRAC CO SIE DA!!! JEST WPIS Z NOWYM DRAGIEM,CZYTAC, BRAC!!!! PROSZE, TYLKO NIE PALIC!!! MOJ OSMY DZIEN NA ZYWCA, JAKOS LECI.................................NIE PALE.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jAK WROCE TO SOBIE POROZMAWIAMY, O TYCH WLOCHACH!!!!! EROTOMANKO TY ,JEDNA TY :-) :-) MOZE TO NIE PRZYPEDEK, ZE WYGLADAM JAK WLOCH??????? HA HA HA BEZ KITU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! 9-ty dzien bez papieroska, jest milutko ,nie mam glodow poprostu,bajka!!!!!! tylko jakos,nikto nie je doma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , ale bede pozniej mam jeszcze jesden zabieg ,zrobila sie infekcja i krwawi to miejsce w krtani ,zaczealm wymiotowac krwia , nipa e martwcie sie obijestnie o ktorej na pewno sie odezwe jak przebudze sie z narkozy , sorry , czekajcie na mnie , bede we=as potrzebowala , nie wiem ale zosiek sie nie odzywa ,szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , ale bede pozniej mam jeszcze jesden zabieg ,zrobila sie infekcja i krwawi to miejsce w krtani ,zaczealm wymiotowac krwia , nipa e martwcie sie obijestnie o ktorej na pewno sie odezwe jak przebudze sie z narkozy , sorry , czekajcie na mnie , bede we=as potrzebowala , nie wiem ale zosiek sie nie odzywa ,szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiek, co z toba??? obudz ze sie,ruchy jakies wykazuj!!! napisz na maila,prosze! podaj jakis numer.stad to 9- centow za minute,zreszta to baez znaczenia!!!! zrob cokolwiek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ok, dopiero sie nie dawno obodzilam , dziwne ,ze Zofia nie pisze , moze cos sie etalo ,napisz czy spisz? :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! w krainie zywych(czy takich zywych to nie wiem) :-) Widzials swiatelko w tunelu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pewne padasz ze zmeczenia? miales nocny dyzur jak sie do ciebie zwracac / panie dok?czy pigu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sie maetwie ,ze juz nihdy nie bede miala takiego samego glosu , bboli ale miejmy nadzieje ,ze bedzie juz ok , ja myslalam ,ze wyjde do domu ,ja mam takie szczesci ,ze umnie nigdy jedna OP,SIE nie konczy tylko 2=3 .co u ciebie PACHNACY MARIO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×