Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Mysle ze pekla jej rura i zaczela jarac na tym szkoleniu,teraz obciach ja gniecie w dolku!!!!! to musialo byc dla niej bardzo wazne,szkolenie ze sie tak zaangazowala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie onia!!!!! wyobraz sobie ze dzisiaj, gadamy tak jak ztoba, wiesz jaest ok. i znikasz!!!!!!!! mialbym duzy problem!!!! powiem ci siostro.Musialo ja cos zezrec, chyba albo jej stary zabral kompa!!! tobie tez niedligo zabieze!! ha ha ha nie mart sie zawsze mozEsz zadzwonic!!!!ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , mojego nikt mnie nie zabierze nie ma takiego prawa , a on ma swojego maca ,syn ma 2 , takze po co im moje?no ale mnie nastraszyles e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ,teraz musimy sie rozlaczyc , poniweaz wstrzykneli mi roznosci i bede lulac dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cale szczescie,bo umnie 2 wnocy,u cie 9 rano,senw bialy dzien do czego to doszlo,wrocimy jeszcze do tego! dobry sen w dzien! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! mam zle wiesci nie pale juz, 10 dni zastanawiem sie, czy tej rocznicy nie oblac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wal do mnie z duzej czcionki!! :-) myslisz ze jestes przez to wyzsza??? ha ha ha ode mnie i tak jestes :-)ha ha habardzo lubie siatkowke, te gorne pilki..... sama slodycz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie używacie na mnie. Cóż za podejrzenia!!! "Pali i ma kaca???" Chcielibyście, właśnie, że nie zapaliłam. Muszę przyznać, że to jest ciekawe uczucie. Zawsze człowiek czekał na każdym szkoleniu na przerwę, gryzł paznokcie bo chciało się palić. A teraz,nawet raz nie zauważyłam że zrobili przerwę i nawet z sali nie wyszła. Bez stresu. Koniec świata normalnie. To jest nawet fajne i przyjemne uczucie. Nie jest się więźniem nałogu Prawdę mówiąc to jeszcze o paleniu myślę ale w domu. Ale to są już pewnie inne powody. Wybaczycie mi to milczenie??????? Jeśli tak to chociaż dajcie znać. Wiem, jestem winna ale i tak bywa. SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tego celowo nie zrobilam ,ale to moze i dobrze, wiesz dzisiaj sie zastanawiam ,zeby juz nie brac champixu , w czoraj wieczorem i dzisiaj tez mnie nie dali to moze dlatego dalam sie srowokowac tej pomywaczce za 4 $ na godz, i uczylam histori,obiecuje poprawe ale nie wiem czy wytrzymam , najlepsza wiadomosc Zosiek sie odezwala , love u zosiek i mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek jak ty zobaczysz i mnie wybaczysz to ja tobie wszystko wybacze ok ? tesknilam za toba najbardziej Mario wzywal cibie , jak mnie zabrali ponownie na operacje , no i jak mnie pomywaczke za 4$ na godz ,stac na prywatne ubezpieczenie , gdzie moja sprzataczka ,ma 20 $ na godz, cos zemna nie tak ja w rachunkach nigdy za dobraa nie bYLAM, ciesze sie ze jestesZOSIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia napisz jak bylo ,co sie dzieje , kto ciebie denerwuje to my wyruszymy na ratunek jak czytalas to wiesz,ze na mnie i Mario mozna polegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek dobrze ze wrocilas, bo rheia mi tu pranie mozgu robi.!!! ale spoko widzisz juz mnie blaga.ha ha ha napisz kobietko gdzie zes bylaaaaaaaaaaa......?????????? napisalaem wpisana,starym blogu,moze cos powiecie bo mialem widzenie!!ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie na pewno macie sobie mnostwo rzeczy, sobie do powiedzenia! oktorych my faceci nie mamy bladego pojecia!!! ha ha ha pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze ,odpasc od sciany!!! wroce za jakies,3-4 godzinki!!1 rheia, zrob sobie przerwe, spacerek???? jakis, real ??? odpocznij!!!!!!!!!!!!! zosiek pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , czesc Mario , teraz jest nas dwoch jak mnie przyjmiecie , wasze forum jes z.....te/kurde odlot/ nie chce innych obrazac ale wiecie co ten smith /tak go nazywac ie on ma cos pod deklem nie tak , dobra ja tu gadasm a wy nic o mnie nie wiecie ,? kto ja jestem ?uzalezniony ,mam 29 lat skonczylem studia a wiecie jak tam sie palilo i wlasnie wrocilem z rocznej podrozy po swiecie i musz ,/chce rzucic / fajne laski masz tutaj mario? wezmiecie mnie?prochy kupilem ale boje sie brac jaralem rowno ..co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego innego forum tez napisalem zobacze jak mnie k...e przyjma /to zebyscie wiedzieli /to co .>wezmiecie .lub dajcie jakies rady .wszyscy nie palicie .badzcie, ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego innego forum tez napisalem zobacze jak mnie k...e przyjma /to zebyscie wiedzieli /to co .>wezmiecie .lub dajcie jakies rady .wszyscy nie palicie .badzcie, ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze mnie przypadlo w udziale ciebie przywitac, szkoda ,ze mario musial wyskoczyc ale mam nadzieje ze wroci , ja nie pale od ponad 5 tyg, ale przez ten czas bralam champix , wiesz objawy jak sie pewnie naczytales kazdy ma prawie te same , ale nigdy nie wiadomo , kazdy organizm jest indywidualny, zosiek tez ja poznasz jest super dziewczyna ,tez nie pali chyba troche dluzej jak ja , najlepszy jest Mario , poniewaz on probowal tabl.ale zle sie czul i zrobil to lieve ,takze jest naszym bochaterm , my jestesmy bardzo dograna grupa jak czytales to sam wydaj opinie, i tez mozemy na sobie polegac ja jestem po 2 operacjach i mario i zosiek byli dla mnie caly czas , bardzo chetnie mozemy ciebie zaprosic do nas pod wrunkiem ,ze masz groba skore i poczucie humoru WITAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suer rheia , przykro mi ,ze chorujesz mam nadzieje ,ze bedzie wszystko dobrze , powiedz mi cos wiecej o objawach na zywo a nie teoretycznie , bo ja przeczytalem na ang, stronie ze 39 osob jest w psychietryku i czesc popelnila samobojstwa, to rzucanie palenia to jak ten horror sow, ie wiem czy ogladalas? dobra wies ja zaczne brac od jutra i zobacze co sie bedzie dzialo , moze sie uda ? w morde ,ze ja sobie ten sport dolozylem w zyciu>wesoly jestem .tak dziewczyny twierdza>przystojnyhahaha>nie wierzyc w to zart>zobaczycie >to co czekamy na mario?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli czytales wszystko to wiesz, ze po pierwsze rheia musi ci zajrzec w oczy!! ha ha ha czy mozesz,oczywiscie zarzywac matrix, bo sam widzisz ze nie wszyscy moga!!! nie moga sie od niego oderwac nawet na moment!!!!!! h ah ha ha fajnie ze wpadles,siostra rheia, sie toba zajmie, ona wlasciwie nie spi!!! no moze zacznie bo chyba odstawia, champix, bawcie sie, wroce za 3h pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam walcze z kompem!! jakis maly problem,!!!! nie wiem czy to wysle?? ale pozdrawiam i zycze milej zabawy!!! tylko bez wiazania,lancuchami,bo juz mam dreszcze!!! brrr narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×