Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

dzieki ,Mario moja klawiatura szpinuje tez , zobaczymy czy juz jestescie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy Ty również MŁODY CZŁOWIEKU witaj pod warunkiem, że naprawdę masz poczucie humoru. Sztywniaków to my raczaj nie bardzo ... (Rany, kiedy to ja miałam 29 lat, aha, będę miała za jakieś 4 latka :):)) Max, Ty może nie czytaj już tekstów w j.angielskim. Anglicy może taki delikatny naród w przeciwieństwie do nas. Można to porównać z Rosją - zobacz ile ludzi na świecie potrafi wypić tyle wódy co ruski? Nie ma takich. Może tak jest i z Anglikami? A poza tym jaką masz pewność że to przemysł tytoniowy nie sponsoruje / lobbuje takich artykułów? Ale Ty się nie przejmuj. Dopóki ma nie jesteśmy a psychiatryku (chyba) to wszystko jest ok. Damy radę Ja nie palę od 15 września tego roku, to jakieś chyba 6 tygodni. Jest w porządku. Nie ciągnie, czasem tylko pomyślę - zapaliła bym - i to wszystko. O objawach - każdy ma inne. Obserwować należy własny organizm. Champix i tak bardzo pomaga. Ja zeszłam z tabletkami do 1/2 dziennie. Czyli biorę tylko rano i to mi wystarcza. Pisz więcej to na bieżąco będziemy reagować. Osobiście nie jestem w stanie wypisać wszystkich objawów u wszystkich biorących. Trzymaj się i zaglądaj. Ale zawsze z humorem. Jak nie mamy humoru to też piszemy, tu nikt się nie obraża. Możemy sobie "nawrzucać" ale za chwilę i tak jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę na razie się wylogować. Strasznie internet zamula a sym potrzebuje ze swojego skorzystać. Będę jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek? syna poloz spac bo juz pozno!!!! uzalezni sie dziecko od kompa!!! wydasz majatek zeby go z tego wyciagnac!!! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem!! musisz trenowac,przed pokazem w niedziele!! nie zapomnij o balansie cialem, jest bardzo wazny!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia!!! siostro, wstawaj szkoda dnia!!! 6-ta rano,nie ma jak pobodka o 6 rano!!!!!!!! uwielbiam to,mozna wtedy przez przypadek kogos zabic :-( obudzialam sie pozniej niz zwykle, wstalam z lozka w radio, byla muzyka..... najpierw zdjelam koszule :-) potem troszke tanczylam i przez chwile sie czulam jak dziewczyna z swierszczyka.. ta da da da W domach z betonu,nie ma wolnej milosci..... jak bys tak rzypadkiem, przechodzila to zajrzyj.......dzien dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! czy ja pomylilem forum? nie macie naprawde nic do powiedzenia?? nie ma sie czego wstydzic!! :-) ja tez i co z tego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia, uciebie 19-30, wyszlas wczoraj z forum, nispodziewanie ,w bardzo tajemniczy sposob! masz jakis problEm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wieczorem!! czy nad ranem wylwziecie z nor!!! Nie pale, 12-dni!!!!!!i nie chce mi sie,jak na razie!! pozdro!! NIE JARAC MI TAM!!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet mi naprawdę wysiada. Już trzeci raz zeżarło mi wpis. A tu aka ZIMA, wieje takim chłodem, nikt nie pisze. O przepraszam Mario na posterunku. Witaj Jest już późno, za długo walczyłam z kompem. Odezwę się jutro, może uda mi się coś z pracy napisać. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ,tak jak pisalam wrocilam do rodzinego miasta , ale mialam bardzo nie ciekawe 2 dni ,ale jak to mowia czlowie jest silny jak kon i wszystko wytrzyma , nie chodzi tutaj absolutnie o palenie , to przeszlo , nie moge uwierzyc w sumie jak latwo , champixa juz nie biore i czuje sie normalnie plus zginely bole glowy , ktore mialam codziennie po zazyciu tabletki , oczywiscie moje problemy zdrowotne sie nie skonczyly, i wrecz przeciwnie ,przybylo , glatego nie bylam w stanie pisac do was , wybaczcie miejmy nadzieje ,ze za pare dni bedzie lepiej i pojde do domku ,z tego co widze nikt nie pisze , forum stanelo w miejscu , jak tam nasz nowy przyjaciel Max , Mario ,oraz piekna lpec zofia ? piszcie , co uwas jak wam mijaja dni bez smrodu , ? max zaczoles brac czy nie te tabletki , poniewaz nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore od wczoraj ale jeszcze nic nie czuje>co sie z toba dzila rheia> rheiato imie czy pseudo?>poniewaz z greckiego jest do bogini pieknosci , o ile sie nie myle>mario ,i zosiek was tez przepraszam ale nie pisalem ,poniewaz bylem barzdo zajety imprezowaniem ,pozniej leczeniem kaca >itd co uwas ja juz jestem zywy >PRAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 13-ty dzien bez fajki, dzisziaj pojechalem z jedna dzidzia, sie bardzo nosi to jej wujechalem ze owszem pieknas ,jest ale cuchniesz. :-( ha ha ha malo tego wjechalem do stolowki z bukietem, co by go dac lasce, ktora oducza palic pacjentow,przykutych do wyrek,,,,,,ale jak widac nie tylko!!!! mowie wam wszystkim szczeki opadly!!!!!! alska nie mogla zlapac oddechu bo troche niesmaila,, i w szok wpadla wielki.......same cukierki..........witam,rheia tesknilas? siema max,odczegos trzeba zaczac,tak trzymaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiele zrozumialam ,a;e brawo mario ,max tak trzynaj , musze pospac bo jest mi nie dobrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! bede dla ciebie pisal, pelnymi zdaniami, moze nawet wierszem, kto wie :-) jak sie wyspisz oczywiscie.dobranoc! dobry wieczor reszcie,swiata!!! i do widzenia!! zajrze, o 21-ej.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mija, 14-ty, dzien bez fajki!!! i trzeci, bez rheia!!!!jakby, co to wloczony jestem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, gdzie sie podziewacie ludzie??? rheia ,wiem ze obloznie,chora!!!! zosiek!!! max!!! co z wami?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! nie bardzo mam kogo, ale coz pisze z obowiazku ze moze komus przypadkiem uratuje zycie! Bralem 11 dni champix, po odstawieniu postanowilem trzy dni pozniej rzucic ,palenie bez wspomagania i wiekszych ceregieli! Nie pale juz 15-ty dzien, i nie zamiezam ukrywac ze mnie nie ciagnie, nie mam glodow, tylko jakies ruchy rekami, w poszukiwaniu pecika!!! Nie wiem jak bedzie dalej, na razie to mam momentami takie wrazenie ,jak bym w zyciu nie palil !!! Zaczalem tez czytac ksiazke LATWY SPOSOB NA RZUCENIE PALENIA ktora napisal ALLEN CARR, jestem na nastej stronie, zucam na zywca! wiec sie nie musze upodabniac do bohatera,(ZART) ha ha ha polece ja wszystkim palaczom!! spelnie wole ALANA!!! TO JEST TAKIE PROSTE jezeli ja na to wpadlem, to znaczy ze kazdy moze!!! ha ha ha pozdro,,,,nie jarac mi tam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×