Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

POWIEM CI ZE JA MAM ENERGIE JAK JAKIS REAKTOR ATOMOWY!!! MYSLE ZE TO ZDROWIE DAJE O SOBIE ZNAC!! POLOZ SIE KOBIETO. WYSPIJ ,JUTRO TEZ JEST DZIEN!!!! MILO MI BYLO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM TAK!!! NIE TRZESIE, NIE MAM JAZD, MOZE JESTEM CZASEM POBUDZONY, ALE NIE MAM PRZY TYM CISNIENIA, JA NIE MAM GLODOW!!!! JESLI O TO PYTASZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZUCALEM WCZESNIEJ!! ALE NA KROTKO, NIGDY Z TAKIM NASTAWIENIEM I WSPARCIEM!!! ZAWSZE MIALEM PROBLEMY, WYTRZYMAC BEZ FAJEK BO MIALEM NA ICH PUNKTCIE FIJOLA!!! TERAZ JEST INACZEJ NIE POTRAFIE TEGO WYJASNIC,ALE CZUJE SIE MOMENTAMI TAK JAKBUM W ZYCIU NIE PALIL!!!!! WIEM TO CHORE, JUZ TO PISALEM, TE SAME SLOWA !!! CZASEM TYLKO ZAPOMINAM ZE NIE PALE I IDE PO FAJKE, ZA CHWILE NO TAK PRZECIEZ JA NIE PALE!!! I NIC ZADNEJ TESKNOTY CZY CZEGOS, TAKIEGO POPROSTU NIE PALE I KONIEC, TAK TO CZUJE!!! TAK JEST, BOJE SIE BO WSZYSCY DOKOLA MNIE STRASZA, ZE TO NIE MOZLIWE!!! A ALLAN CARR?? PRZECIEZ ON TWIERDZI ZE TO MOZLIWE, TO PO CO KUR..A WSZYSCY TO CZYTAJA I WTO NIE WIEZA, I MAJA PRZTENSJE ZE MAJA GLODY??? KABOTYNIZM, I NIC WIECEJ .....WIESZ TAKI JEDEN ,,,SUPER KNIG,,,BLE BLE I NIKT W TO NIE WIEZY, MNIE NAWET W PERACY NIKT NIE WIEZY, ALE JA MAM TO W DUPIE I NIE DAM SOBIE TEGO WKRECIC MYSLE Z EJESTEM NA TO ZA MADRY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLOWO PISANE MA TO DO SIEBIE, ZE NIE MOZNA PEWNYCH ZECZY WYARTYKUOAWAC, TAK JAK ONE WYGLADAJA W RZECZYWISTOSCI,UBOGI TEZ JESTEM. DLATEGO WSZYSTKO MOGE CI OPISAC CO TYLKO CHCESZ, JAK MOGE CI POMOC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIJ SLODKO!!! BEZ LEKU, O JUTRO, NIE BOJ SIE SIOSTRO MOJA,PODTRZYMA CIE WIARA, W COKOLWIEK...........PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kacika uzaleznien!!! 15-ty dzien(po raz drugi) bez papierosa!!!!! zadnych, zludzen to jeszcze nie koniec walki!!! lecz juz teraz wiem, ze nie dla mnie story pod tytulem.....wiesz nie pale juz trzy lata, ale lubie stanac przy ludziach ktorzy pala, powdychac dymek,zapach!!!!! co za smutny, styl zycia bez papierosa!!!!!! powiem tak, gdybym mial sie tak meczyc, to juz teraz ide zajarac!!! on nie pali, chwala mu za to,ja jestem za miekki, na taki odjazd!!! tylko dlatego moge sobie z tym poradzic bo nie mam ,glodow NIE MOGE SOBIE NA NIE POZWOLIC, MAM ZABRONIONE!!!!! Nie mam pojecia co uruchomilo ten mechanizm, ale pracuje nad tym, musze sie dowiedziec, dla was bo ja mam z gorki!!! to jest moim glodem, ze nie moge tego ,zajarzyc dlaczego????????? lepsze pytanie jest, po co? pozdro NIE JARAC MI TAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej ! Jestem. Słuchajcie, polecam te wywiady na " Wolnemedia.pl " o zatrutych szczepionkach. Kieruję : Wchodzicie w Googlach na Wolnemedia.pl , opcja telewizja, opcja wszystkie filmy. Szukacie : Wywiad Jane Burgermeister / Project Camelot, prod.USA, chyba jest 5 części. Oraz wywiad - Jane Burgrmeister Vienne. Później pokarzą się odnośniki innych filmów/ wywiadów na ten temat, ale JANE zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. To jest mocne i ja w to wierzę. Czytajcie, czytajcie - wieczorem pogadamy o tym - albo kiedy już będziecie po lekturze. Milej lektury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po polsku ledwo co czytam!!!! chcesz zeby mi sie moje dwa ostatnie zwoje, przypalily lekko ? rozumiem, chcesz miec nade mna wladze absolutna ??? zastanowie sie nad ta, wycieczka ?.....ha ha ha aha nie pale 16-ty dzien?? chyba, 16-ty, dobrze mi z tym!!! i wcale nie zaluje, ze zucilem :-) w ogole nie tesknie, za tym i nie zamierzam.....pozdro ide w wirusy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu ! U nas w Zagłębiu Śląsko-Dąbrowskim dziś słoneczko, spałam do 12.00 Kawka, rozruch leniwy poranny - uwielbiam to i rozkoszuję się ciszą w domu i brakiem obowiązków, codzienności przez 2 dni. Długa kąpiel za chwilę potem skoczę < na miasto > i ..... Uwaga ! Idę do Fitness Clubu. Trzeba coś zrobić dla ciała, choć nie lubię patrzeć na ciężarowców i inne grube karczycha. Jak tak dalej pójdzie - to mi brzuch na uda się poleje... ;) Żartuję, ale to jest realne po fajkach. Mnie jest ciężko. Ja zawsze ważyłam 55-57 kg, przy 168 cm. Potem rzuciłam fajki - 10 kg do przodu. W tym samym czasie ciąża ... - i nie mogę zejść poniżej 64 kg / od stresu /. teraz doszło już 5 kg na obniżonej dawce Champu. Jest źle !!!! Nie chcę się teraz katować dietami i pigułami na odchudzanie przy Champie. Zadziałam tak. Co tam przyjaciele w niedoli ? Rheia , Mario ? Jak dzisiejsze samopoczucie ? Słońce na mnie dobrze działa i mam dziś w/z wyż psychiczny. Czy ktoś nas jeszcze czyta z zewnątrz ? Wchodźcie do naszego domu - zapraszamy. Z nami można o wszystkim, w tych ciężkich dla nas chwilach. Wieczorem - po 21 lubimy się spotkać i poprzytulać w kryzysie on-line. Jovanca - gdzie Ty się podziewasz ? W Śródziemnomorskich krajach siedzisz ? Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka?? cala ty, jak z toba nadazyc??? kobieto ty masz jakis, reaktor w kieszeni??? apropo, pislam cos o przenosnym zestawie kieszonkowym 0,25 GRAM, tak dla lepszego odbicia!! ha ha ha masz racje ruch dobrze ci zrobi!! nie moge znalezc, tego tematu na wolnemedia.pl musze glebiej, poszukac :-) sloneczko tutaj tez swieci :-) jest fajnie.......dobrze ze nie mamy,za duzo kasy bo juz bysmy dzisiaj latali od rana, po swiecie!!! kangu, wczoraj, dzisiaj, ala pasta. Zoastanmy w sieci!! nic nam tu nie grozi!! i bron boze nie zmieniajmy tematu, bo to moze uzaleznic :-) ha ha ha champix ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ! Zaraz będę, przyszłam właśnie. Gdzie reszta, ktoś nowy dołączy ? Śmiało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wstalam 2 godz snu , majaki moja zmarla mama byla ze mna nie snila mi sie od smierci miala tylko 47 lat nie moge ,teraz bym zapalila az dym uszami by wychodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czym na imprezkę przychodzicie beznikotynową ? Ja mam - nie uwierzycie, że tyle można zjeść ! Oliwki z anchovy,sardynki po kanadyjsku z sosem sojowym i papryczkami tabasco. bigos /polski/, polędwiczkę, buła wiejska. Piwo Desperados / z tequilą /. Na deser póxniej będzie winogron i slonecznik / zamiast fajek/. Nieźle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×