Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

mam jakby dwa znaki zodiaku, wodnik, ryby. Wiec w swiecie, czuje sie jak ryba w wodzie!! :-) sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od miesiąca rybkę / mały ma/. O, właśnie mi przypomniałeś, żeby jej grzałkę wyłączyć. Zagotowałabym ją... Jak wyjechałam, to z zimna poprzednia zdechła. To bojownik / niebieski/, fajny był, głaskałam go. I ojciec musiał nowego kupić, żeby mały nie miał traumy. Ale ten już wojuje, rzuca się na palec, walczy. Muszą mieć 25 stopni wodę, okazało się..... zbyt późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem lwem , i zaraz wracam , mam miec op , pigula mnie gania . ja nic o zadnej op nie wiedzialam , o co tu kurcze chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - inny znak nie mógł dla Ciebie być. Tylko Baran jeszcze. Mój były też Lew i mały. Operację masz ? Co się dzieje znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSISZ ZAKUPIC, SPRZET Z TERMOSTATEM, (GRZALKE) BO INACZEJ TO MOZESZ SMAZALNIE OTWORZYC!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka czy to obraza czy koplement,ze jeszcze moglam byc tylko baran i jestem jak twoj byly i maly , ja maly/? czy ty to piwko to grzejesz czy pijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszę i czytam z Mario - to udziela mi się jego skrót myślowy.... Lew i Baran - to najsilniejsze znaki. Mały - mój synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam miec i co ciekawsze ,ze ja nic o tym nie wiem , mam guza na strunie glosowej ma?ly ale sobie siedzi , piorun go wie ,co on tam robi moze mnie zre , ale prawdopodobnie nie zbyt zlosliwy ale czy moze byc cos bardziej zlosliwego ode mnie? nie na bank nie !ok za pare minut kolega ma przyjsc ,zeby ze mna porozmawiac , przystojniak uarl sie ,zeby mnie op ale zeby powiadomic to nie , dobre tego jeszcze nie bylo , pigula pszeprasza jak by to jej wina byla , musialm kobiete uspokoic ,co ona winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, trzymaj się. Cholera, niech wycinają, jak trzeba. No , tak coś klimatu dziś nie było, czaiło się coś.... Będzie dobrze. Musi być. Będziemy na Ciebie czekać. Nie wiem, czy dotrwam, chyba 2 piwo otworzę / a nie przepadam za piwem/. Jesteśmy z Tobą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO TO TY SIE KAPIESZ , MOGLES ZAPROSIC PARTY W LAZIENCE ? CZEMU NIE ale to tak czegos wiecej trzeba niz piwka , czy wiecie co mam na mysli , ? wiem juz dzisiaj sobota mario to tylko w soboty sie kapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kryzys Dora . Powrót do tradycji. Dawniej się kąpano przy sobocie, od najmłodszego. Córa się wymyła, żona i Mario. Jak Ty chłopie z nami pisałeś w tej wannie. Depilacja poszła przy sobocie ? Faceci też muszą się podcinać, przygolić conieco, żeby - cytuję : " kobita z pomiędzy zębów włosów nie wyciągała potem " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE KIEDYS WAM OPOWIEM JAKIE WLASCIWOSCI MA ZIMNA WODA!!!!!! ALE DZISIAJ JESTESCIE NIE PRZYGOTOWANE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wczoraj mowili po wgladzie ale .....musze byc przygotowanana najg...... a dzisiaj ni to z gruszki nii z pi......ki chca ciac czy ja wygladam jak joanna de arc, no moze do aktorki czyli mila jovic nie wiem cz poprawnie to tak ale wlosy dlugie mam , ale zbroi nie nosze a oni robia co chca i kiedy chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O NIE NASTEPNY SIE ZNALAZL CO WIE WSZYSTKO NAJLEPIEJ , POGADAMY O TEJ ZIMNEJ WODZIE , JA JA UWILBIAM ALE TYLKO DO KOLAN , PONIEWAZ PLYWAC NIE UMIEM , HAHA ALE WARTOSCI ZIMNEJ WODY TO KAZDA KOBIETA ZNA I NIE TYLKO ,KTORA O SIEBIE DBA LUB LUBI ZIMNA WODE OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no MARIO rozkrec sie daj mi wyklad bo ja jestem jak bomba przed wybuchem i czekam na odpowiednia ofiare mam nadzieje ,ze to pieknis bedzie a nie ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM KUMPELE KTORA, ZGWALCIL PEDOFIL, JAK MIALA 6-LAT W PIWNICY!!! W WIEKU NASTOLATKI, MIALA PROBLEMY ZE ZBLIZENIEM, ZE SWOIM CHLOPAKIEM. POMOGLA JEJ ZIMNA WODA! :-) I TRZYDNIOWA TERAPIA ALA MARIO.... HA HA HA BEZ SEKSU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę zimna. Powinnam od września wyjeżdżać do kwietnia z kraju. Domek w Toskanii ? Ale za ciepło. to też horror. 2 -3 tygodnie jeszcze może być. Ale byłam kiedyś 2 miesiące w Indonezjii / Jacarta i na Bali /, koszmar ! Nie mówiąc o jaszczurkach, gekonach i smokach z Komodo.... A i wtedy jeszcze Tsunami było / na Święta pojechałam /. Ma człowiek pecha w życiu ... Jak to zmienić ? Odczarujcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby zimna woda co robi ? Znieczula, zamraża czucie ? A ! Już wiem, zwiększa ukrwienie ! Ale wolę inne metody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×