Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

KTO SIE WYBIERA NA BALI co drugi kangur tam lata indonezje zaliczylam , ja zawsze widze to tak inaczej inna kultora , brudno ,wiecej nie lece jak nie musze mario ty coraz ciekawsze tematy na forum w prowadzasz , gwalt ? czy ty zdajesz sobie sprawe u ilu ludzi otwirzyles rany przeszlosci , nie swiadomie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO BYL ABSOLUTNY CUD,DZIEWCZYNA JAK MAZENIE PO TRZECH DNIACH......STRACILEM PRZYJACIELA(JEJ CHLOPAKA) PONIEWAZ NIE UWIEZYL, Z ENIE SPALISMY ZE SOABA. PONIEWAZ PIERWSZY RAZ W ZYCIU OTWORZYLA SIE PRZED NIM ,ARACZEJ NA NIEGO,ZUPELNIE INNA DZIEWCZYNA JAK TO UJAL,STRCILEM GO,,,,,,ALE WARTO BYLO DLA NIEJ.........ZOSTAWIL JA PO ROKU.... TO BYLA PRAWDZIWA PORAZKA....SZKODA ZE NIE WIEDZIALEM TEGO......BO TO BYLA WSPANIALA DZIEWCZYNA, STRSZNIE UFNA ,CZYSTA NIE ZEPSUTA PRZEZ ZADNEGO SWIRA....TAKA TO HISTORIA O ZIMNEJ WODZIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sobie nie wyobrazasz ile osob przez to przeszlo idac ulica nigdy bys nie powiedzial ,ze ta i ta ya ta itamta , to jest jak zaraza naszego wieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ? Nic się nie cykaj ! Pośpisz sobie trochę więcej - W KOŃCU ! Jezu , ten sen z mamą.... Dora, myśl pozytywnie. Niech to załatwią raz, a dobrze i do domku kochana. Ile można tam siedzieć. Dora, ja jechałam na salę nie raz. I tak nic nie jadłaś prawie, parę dni wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NA PRAWDE SUPER HISTORIA , SZKODA TYLKO , ZE TY JESTES JEDEN , KTORY W PRZECIAGU 3 DNI LECZY , BO JA TO WALE LATAMI !ale to nie twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki czy JA WYGLADAM NA ZDENERWOWANA ? NIECH TNA OK MOJ KOLEGA JEST NAPISZE ZA PARE MINUT , JAK WAS ZASTANE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się wyleczyłam z Azji , Afryki. Jak leciałam w Indonezji ich samolotem na inną wyspę i drzwi się trzaskały od kabiny pilotów - potem patrzę pilot przechodzi obok mnie do kibla, a lotnisko bez świateł wielkości szkolnego boiska.... to powiedziałam, że ja to już wolę w domu siedzieć, może nawet być i na wsi i tylko dzieci rodzić. Ale czasu to mi tylko na jedno starczyło.... Faceci to mają fajnie i do 70 lat mogą spłodzić, a my. Zegar tyka, rodzina rozbita i tak zostałam z jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHEIA TO JAK Z MOIMI, GLODAMI NIE DZIWI MNIE ZE NIE WIEZYSZ ??SA PEWNE SFERY ZYCIA, KTORE NAWET DLA CIEBIE BEDA NIE ZNANE!! MIMO Z JESTES WYKWALIFIKOWANYM, PSYCHOLOGIEM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM JEDYNAKIEM JAK WIESZ, NIE ROB MU TEGO.......SZYBKO JAKIS KANGUR, I CHOP.......:-) PO PROBLEMIE, ROZWIAZANIE, NA WSZYSTKIE PROBLEMY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, musimy choć raz na 1 stronę coś o Champixie napisać - jeszcze nas usuną za nietematyczne forum. To tak, patrzcie co Champix robi z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM CHAMPIX, NA WSZYSTKO, PODOBNO NA ODCHUDZANIE JEST DOBRY! NA ODMUZDZANIE TEZ, DZIALA!!! MOZNA PO NIM PODOBNO PRZESTAC PALIC, JESLI WCZESNIEJ SIE ZARZYGASZ NA SMIERC, ALBO CI BEBECHOW NIE WYPRYJE!!! POLECAM CHAMPIX!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAMIETAJCIE ZE NAJLEPIEJ JEST PRZY TYM CZYTAC, KSIAZKE ALLENA CARRA, ZMNIEJSZA PODOBNO ZAPOTRZEBOWANIE,NA GLOD!!!!! NIE WIEM OCO CHODZI, :-( CHAMPIX, POLECAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to, że posty mi nie wchodzą wasze - muszę cofać stronę i znów na bieżącą i wtedy się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POJECHALAS IM POGACIACH, JAK TRZEBA JA SIE CYRTOLILEM, JAK CIOTA A TU GRUBA JAZDA.BRAWO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ? Kochanie, jak jeszcze nie w koszuli na salę - to daj znać. Czekamy. Bez Ciebie to nie pójdzie. Ja jestem nieśmiała i krępuję się tak sama... Naprawdę. A Mario, też tęskni i... sama widzisz. Nowych nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyjdę, zajmę się czymś innym, to się uzależnieniem już staje od Was. Może wejdę sobie na Forum " Całowaliście się z chłopakiem z aparatem na zębach ? " lub " prawiczki i dziewice " - na stronie polecane. Kobiety po 40, Kobiety po rozwodzie, coś tam znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liferewards przysłało mi właśnie maila : " Życie jest po to, żeby z niego korzystać " " Masz teraz więcej czasu " Tak ? Popadłam w nowe uzależnienie od pisania z Wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam,czy mozna czyms takim dogodzic, ma az 13-cm!:-( dziewczyny mowia ze ich faceci wlasnie cos takiego maja, sa zadowolone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylem uzalezniony od champix, teraz jestem uzalezniony, od was !!! przyznaje sie ,co teraz bedzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario , co z tą Rheią naszą ? Już pojechała, czy się wykłóca jeszcze z lekarzami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×