Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

MArio napisz mi jak ty to wszystko odebrales , co spowodowalo , te kwasy , ja tez sie przyczynilam i wszystkich przepraszm , i nie pamietam w jakim bylam stanie jak pisalam ale to nie usprawiedliwia , najwazniejsze ,zeby wszyscy byli ok i razem sie wspierali , czytalam twoj wpis kaka na strym forum , i musze tobie , powiedziec ,ze to pa;lacz napisal te info ,znjdziesz na ang, kand, niem. stronie , pewnie ,ze zatwierdzili ,champix poniewaz palacze to tak jak zaraza prawda , a malo skutecznie sa te wszystkie dragi i tak najpierw powstal drag o podobnej nazwie na raka i td.ale jakie mozna miec naprawde skutki uboczne to trzeba miec dojscia zeby sie dokopoac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli tak to odstawila, bardzo radykalnie, ale przy jej objawach, wkur..ia mnie ze nie poszla do lekarza, ten jej brzuch, to jakis horror!! przeciez to moze byc wszystko,skret kiszek chociazby? nie wiem skad wy dziewuchy bierzecie sile na takie odjazdy.Facet jak go szczyka to do lekarza idzie a nie zwija sie z bolu!!!nie kumam tego,,,,,,,,,,,moze byla u medyka wiesz cos,to napisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paracetamol tez zatwierdzili !!! to nie ma znaczenia, pomaga i tyle a jak ludzie sobie z tym radza to drugie! Rozmawialismy juz o tym,gdyby powiedzmy50% ludzi powiedzialo lekarzowi o objawach zapomnij o xhampix na rynku!!! koniec kropka istnieje bo zatajamy objawy ,mam racje ? czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczytaj stare i nowe forum , oczywiscie ,ze miedzy waszym obrzucaniem sie blotem napisala ze tak ,poniewaz tak jest chora , ona jest naprawde chora i sama , nie mario ja nie prosze o nuwery tele. ludzi ok takze mnie nie pytaj , wystarczy jak bedziesz pisal i prosil ,zeby ci wybaczyla , to bylo ostre co do niej powiedziales a ja nie jestem pewna czy ona ma tak groba skore jak ja ? MARIO NIE MYSLE , TO SILNA BABKA ALE WSZYSTKO MA SWOJE GRANICE , SAM ROZUMIESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzis podzialo... Moi drodzy nie wiem co powiedziec, moze cos w powietrzu, ale musiecie dac troche na luz - przeciez tutaj jestesmy zeby sobie pomagac, a nie ublizac i przeszkadzać. Rheia ciesze sie ze juz po operacji - teraz juz z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Najwazniejsze ze juz bez fajek. Kaka Ty mnie natomiast zmartwilaś , a raczej Twoj stan zdrowia - pojedz na pogotowie, jak to trzustka, albo sledziona - to nie ma zartow, musis byc szybko rozpoznana przyczyna. Mario gratuluje 18 dnia... A ja juz 2 dzien bez papierosa i bardzo mi z tym dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki procent ludzi na forum, przeszedl kuracje bezobjawowo ?moze sie myle ? wezmy dawkowanie, marek 12 eksperymentowal,z dawkowaniem, zmniejszal, moze ocalil w ten sposob kogos!!! ile ludzi byloby w stanie wedlug producenta,jechac na 2mg dziennie!!! ludzie wprowadzaja zmiany, o ktorych producent, nie ma zielonego pojecia.Moje zdanie, jestem w tym pare dni wiec marna moja wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE BYLA to wyczytalam z forum co ity , chciala do mnie napisac na maila le nie przeszedl , sprawdzilam i tez jestem zalamana , od slonecznika moze jej sie czop w jelicuie zrobil , nie wiem jak to jest po polsku , ? to moze byc nic a moze byc cos ok to tak jak zemna mario , krtan i buch z grubej rury , szok , ja jeszcze nie wierze w to wszystko a juz chemie dostaje , czy nie szkoda zycia na nie smaki , porazki , ludzie jutro moze nas nie byc , champix cos ma ,ze przyspiesza ojawy , zgonow jest stosunkowo malo , wiec po co ten lek wycofywac to jest polityka ? rozumiesz? moja historia zostala napisana ,ale ile takich histori jest wydawanych na swiatlo dzienne ja od tego raka nie dostalam ja to mialam to tylko mi zycie uratowalo , poniewaz mialam stan zapalny wszystkiego i nie mogli mi pomoc to zaczeli szukac ,reszte znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jovanca , dobrze napisalas ale powoli pozadek wraca na forum , kazdy ma dobre i zle chwile co u ciebie , pisz jak sie czujesz , jak plucka , a kaka moze przysnela i jak sie dziewczyna przebudzi to na pewno nas poinformuje , ja tez uwazam ,ze to moze byc rowniez wyrostek robaczkowy , ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jovanna.... sajgon,,napalm..... to minie,fajnie ze weszlas,mnie tez martwi kaka!! nie pisze, nie wiadomo czy pogotowie, czy dalej w domu!!! mozna zeswirowac!! badzmy dobrej mysli.....moze sie boi dziewczyna isc do lekarza, nie ma tam kur..a nikogo przy niej !!! dzieciak mial byc dwa dni,u starego moze sie pojawia? nerwowka.....gratuluje2-go dnia, (dobrze mi z tym) to magiczne slowa......mowie ci..to zaklecie..nie ma po nim glodow..no nie???? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze juz powoli wraca wszystko do normy. Z Kaką to moze byc 100 roznych przyczyn, od blachych do powaznych wiec jak najszybciej musi jechac do lekarza. Kaka jak to czytasz - odezwij sie, napisz cos... Ja natomiast czuje sie naprawde swietnie, jak na kuracje matrixem, moze zaczelo mnie dzis troche mdlic zaraz po wzieciu tabletek, ale przeszlo po pol godz. Nie moge spac w nocy, ale nadrabiam wieczorami i czasami bol glowy i lekkiie rozkojarzenie - to by bylo na tyle moich skutkow ubocznych jak na 13 dzien kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz hemie,,raka,, nie dopuszczalem takich mysli do siebie.Czy to potwierdzone ? bo w szoku jestem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO SA UROKI PRZYJAZNI , KOCHAC LUDZI , ROZUMIECIE , NIGDY NIKT Z NAS NIE WIE ,ZE MOZE ZA CHWILE POTRZEBOWAC TEJ DRUGIEJ OSOBY , ZYCIE JEST PIEKNE , DLACZEGO STWIERDZAM TO DOPIERO JAK SMIERC MI W OKNO ZAPUKALA , TERAZ BARDZIEJ CHCE ZYC NIZ WCZESNIEJ, TERAZ MA WSZYSTKO INNE BARWY , NIEBO JEST BARDZIEJ NIEBIESKIE , DRZEWA BARDZIEJ ZIELONE , KAZDEGO DNIZ BOISZ SIE ZAMKNAC OCZY , BO NIE WIESZ CZY JE JESZCZE OTWORZYSZ? JA TEZ NIE MYSLALAM ZE TO MNIE MOZE SPOTKAC OK?SZANUJ BLIZNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO , WIECIE JA NIE BIEGAM CO NIEDZIELA DO KOSCIOLA LAE TAK MNIE JAKOS WZIELO SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESTETY MARIO TO USILOWALAM TOBIE WYTLUMACZYC OD 2 DNI ,CZASMI TRWA TO DLUZEJ , TO NIE JEST BARDZO ZLOSLIWY NIE BEDE WALIC MED.TERMINAMI , ALE JEST GROZNY ,SKORO DZIE PO OP DAJA CHEMIE , ALE NA RAZIE NIE WYLYSIEJE , TO INNY RODZAJ CHEMI , ALE WOLE STRACIC WLOSY JAK ZYCIE JA JESTEM ZA MLODA ,ZEBY SIE PODDAC , TO NIE W MOJEJ NATURZE , JA WYCHODZE ZE WSZYSTKIEGO , TO JEST NASTEPNA PROBA NA KTORA MNIE PAN BOG WYSTAWIL , OK? TRZEBA TO POKONAC , BO ZYCIE BEDE BRALA TERAZ GARSCIAMI , KAZDA CHWILE , MAM TYLE PROJETKOW NIE POKONCZONYCH , NOWYCH , MOJA KSIAZKA JEST PRAWIE GOTOWA , A JA MAM POMYSL NA NASTEPNA ITD....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanca masz dokaldnie moje i kaki objawy , jacierpie do dzisiaj , poniewaz tego leku nie mozna tak nagle przestac brac tzn. nie wskazane ok, ja biore w dzien 0,5 , przez tydz,i koniec ale ja juz z fajek sie wyleczylam ale w dzie kiedy mnie powiedzieli ze musza natychmiast kroic ,ludzie ja bym 1000$dala za papierosa , myslalm ze to bedzie ostatni , nie chcialam sobie odejmowac juz zadnych przyjemnosci ale weszlam na forum i wasze wsparcie mnie pomoglo nie zapalilam , ,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zejdzmy lekko,na bok......o czym jest, ta ksiazka ? i oczym bedzie nastepna ? jesli to nie tajemnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was zanudzilam na smierc sorry ale to chyba moment ,ze do mnie dotarlo jak wszystko jest cenne w zyciu , i jak bym za tym tesknila gdyby ,..ale jak na dzien dzisiejszy , prosze was o jedno ZGODA BUDUJE ,NIE ZGODA RUJNUJE , ZROBCIE TO DLA MNIE ,I WYBACZMY SOBIE WSZYSCY WSZYSTKIE NIE POROZUMIENIA I ZAMKIJMY TEN ROZDZIAL , OK? BEDE WAM WDZIECZNA JA WAS ZA BARDZO CENIE ZEBY POZWOLIC NA COS TAKIEGO OK MARIO JOVANCA , ZOSIEK KASIA? DAJCIE MI ZNAC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - dzasz rade, z tego co czytalam jestes twarda kobietą i do tego Twoje bojowe nastawienie. Zobaczysz ze z dnia na dzien będzie coraz lepiej. Jeszcze troche wytralosci i będziesz mogla na nowo cieszyc sie kazdym momentem tak jak lubisz. Życzę naprawde duzo wytralosci jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia ja jestem caly czas takiego samego zdania jak Ty, zresztą to bylo pierwszą rzeczą o ktorej dzis napisalam. 3x TAK Dla mnie tez szacunek dla drugiego czlowieka jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZ MOJE SLOWO ,ZE WYSLE WAM KOPIE Z AUTOGRAFEM ,ALE TO JEST MOJE DZIECKO, I NIE MOGE NAPISAC O CZYM MOZE TYLKO ,ZE TO PRAWDZIWA HISTORIA , CHYBA CIEKAWA I TO MOJA HISTORIA OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gory dziekuje, ale znajac moj rozmach, to ja osobiscie odbiore lekture, w jakiejs malej slicznej ksiegarni,nawet nie bedziesz wiedziala ze to ja ! hm niezle kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE JOVANCA ,NAWET NIE WIESZ JAKIE TO WAZNE DLA MNIE , I TAK NIECH ZOSTANIE bede probowala napisac pozniej do kasi , moze ona czegos potrzebuje , jutroma miec wizyte , mysle ze wszystko sie wyjasni , jak juz wiemy czy to zwykly bol brzuszka , czy powazny bol brzucha to jest nam lzej , gdzie ty mieszkasz jovanca? jak tam sie znalazlas moge zapytac nie musisz odpowiadac jezeli uwazasz ,ze nie chceszok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ,ze slowa nie dotrzymam , czy ze nie dozyje ? ja ciebie poznam tak mnie sie wydaje nie widzialam ciebie ale moze jak zaczniesz kowersacje to na bank i wtedy to uczcimy ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bedzie tak jak kady mi mowi i ja chyba tez to przeczowam ,ze to bedzie dobra ksiazka , to bede w irlandi , w polsce itd, i zrobimy zjazd forum posrodku , co wy na to ? alee bedzie zabawa ja kocham sie bawic , zartowac , jak sie bawic to na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to jestes SMOKIEM ,ogien z dolu z gory,tylko bron boze nie pal!! bo spalisz cale perth :-)) dlatego bedziesz zyla 100,lat jak to smoki maja w zwyczaju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat,,,100 lat niech zyje ,,,zyje nam jeszcze jeden i jeszcze raz 100 lat............a kto rheia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyslcie BEDZIEMY SIE BAWIC I TO BEZ PAPIEROSOW I CHAMPIXU , BEDZIEMY NIE DLUGO SWIETYMI , ZADNYCH NALOGOW , CZY TO MOZLIWE?ZEBY ZYC BEZ NALOGOW , OTOZ TAK , JA KOCHALAM COCA COLE I TEZ ODSTAWILAM , PRZESTALA MI SMAKOWAC , JAK NAM SIE WECH I SMAK ZMIENIL , TO NIE SAMOWITE , MNIE MOZE BARDZIEJ JAK WAM ALE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×