Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

powiem ci ze dla mnie smak niektorych zeczy........sie nie zmienil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ ZE TEZ DZISIAJ O TYM POMYSLALAM ,PISZ .TO TAKIE PROSTE PO PROSTU PISZ CZLOWIEKU , POPRAWKI NANIOSA A MOZE JAKIEGOS WYDAWCE ZNAJDZIESZ I KARIERA ZAPEWNIONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest odjazd smakowy.......najbardzej odjezdzam, na smak truskawek...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze kilka innych smakow, ryby np. smakuja bardzej, losos tunczyk, nie moge tu namierzyc wedzonego halibuta, to moj ulubiony przysmak, wiem ze rybki porzearasz........ide do lodowki, zaraz rybka bedzie ,i nie tuczyyyyy co najwazniejsze,,slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZISZ ILE ORTOGRAFICZNYCH BLEDOW POPELNIAM ALE JA NIGDY NIE CZYTAM TEGO CO PISZE DOPIERO POZNIEJ , NAJWAZNIEJSZE JEST NATCHNIENIE , TO CO W DANYM MOMENCIE , SEKUNDZIE MASZ W GLOWIE I SERCU , NIGDY NIE PISZ JAK NIE CZUJESZ TO TAK JAK ZE SPIEWEM , A TAK A PRPOPO MUZYKI , MIESZKASZ W IRLANDI I MAM COS CO POWINNO SIE TOBIE PODOBAC NIE JEST TO SUPER NWA PLYTA ALE JEJ NAJNOWSZ POMAGA NA WSZYSTKO NAWET NA ZRANIONE SERCE OK ,ALE JEST PARE PIOSENEK , KTORE POWINIENES POSLUCHAC JUZ PODAJE ENYA ONLY TIME ENYA SOMEONE SAID GOODBYE NASTEPNIE ONE REPUBLIC MERCY ONE REPUBLIC NAJLEPIEJ SCIAGNIJ CALE PLYTY , MYSLE ZE BEDZIE SIE TOBIE PODOBALO JAK SLUCHALAM ENYA TO NIE WIEM DLACZEGO ALE TY MNIE SIE SKOJARZYLES ,ZE TO DLA CIEBIE PIOSENKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A SKAD TY WIESZ ,ZE JA KOCHAM RYBY I OWOCE MORZA oprocz malych osmiorniczek , potwornie to wyglada takie malenstwa z oczami do frytownicy wkladac , ale jak bylam w portugalji i hiszpani ,to obzeralam sie szprotkami na plazy , byly niebianskie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atmosfera wieczorami w Europie to jest takie romantyczne , wieczorem kolacja przy swieczkach , te rybki i muszle smakuja zupelnie inaczej w cieplych krajach i tej atmosferze zupelnie inaczej , jak w domu , to jest ta magia , danych krajow i ich wspanialych potraw , boze porobia sie z nas wielblady nie dlugo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario , czy ja ciebie nie zatrzymuje ?champix zrobil dobra robote ,nie palimy , nie spimy ale jemy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyczka dlaczego nie ??? ja to stary rock bardzej,ale przeslucham, co autor mial na mysli :-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko !! zaraz lulu..... nie kazdy, leni sie jak ty..wiem ty bys tez chciala,wyskoczyc i biec az do utraty tchu.....zdazy sie nie dlugo,nie pekaj.......:-) konczymy ? zrob przyczajke na kake ,moze sie przepudzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, widze ze ciebie uspilam , nie wiem ,lub siedzisz zamkniety w lodowce i wcinasz rybki zeby nikt nie slyszal , przyznaj sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kacika uzaleznien! 18-ty dzien bez papierosa!!! zadnych glodow, moze agresja, do wspoltowarzyszy :-( to jedyna objawy, po rzuceniu palenia.Mam nadzieje ze to minie, bo inaczej bede musial zastosowac wykluczenie, przez usuniecie.Papierosy mnie nie interesuja, zmienilem swoje zaineresowania, moze dlatego nie mysle o nich prawie w ogole.Trzymac sie prosze czego sie da, NIE PALIC !!!!!! co by sie nie dzialo.........pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEKNIE MARIO TO MOZE I JA RAZ SPROBUJE 43 DNI BEZ PAPIEROSA ZADNYCH NOWYCH OBJAWOW MOZE JEDEN LEKKO SIE ROZKLEILAM NA FORUM WYBACZCIE ,! CZEKAM NA WSZYSTKICH PRZYJACIOL CALY DZIEN BEDE SIEDZALA I MYSLALA O WAS TO POMAGA PISZCIE , KIEDY MACIE OCHOTE NIE MOGE TYLKO JAK MNIE DO PRALNI CHEMICZNEJ BIORA OK? TO TRWA 3-4 GODZ. ALE STRAM SIE ZAWSZE ODPISAC SPIJCIE WSZYSCY Z ANIOLKAMI I NIECH JEDEN Z NICH SPRAWI CUD ,ZEBY KASIA NAM WYZDROWIALA  dla kazdego po jednym szkoda ,ze takie czarne ale to tak jak czarny tulipan z ksiazki dumas, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam dzisiaj poprzednie forum. Na Boga Jedynego Mario - CO TO JEST???????? Z niedowierzaniem cytuję aby nie przekłamać "mario98 (von66@wp.pl) przepraszam chyba nie pierwszy raz juz ? ale musze !!! poszukuje kaki ! Mimo ze nie daze cie ostatnio, zbytnia sympatia.......powiem ze wystarczy juz tego masochizmu idz do lekarza, moze ci przepisze, LEWATYWE ,bo masz ostatnio tendencje, jakby to powiedziec obsrywania wszystkiego.Po lewatywie, bedzie raz A DOBRZE !!!!! zycze usrania sie po same pachy ps. jezeli oczywiscie nie masz raka trzustki, wtedy wszystko cofam,ok ? " Wiesz co, nie napisał tego na pewno katolik, Nie będę się wypowiadać bo nie jest to dla ludzkich uszu. Mam nadzieję, że BŁAGAŁEŚ O WYBACZENIE bo gówniane przepraszan to nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waw , zofia byla ,a ja bylam w pralni chemicznej , pozniej ,nie bardzo sie czulam zaczyna to swinstwo robic swoje , to bylo z koncika niewolnika szpitalnego kaka jak tam u lekarza ? moze ty dopiero ,gdzies w poczekalni siedzisz i cierpisz , napisz prosze jak sie czujesz ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz macie zminiony czas ja wchodze dzisiaj o 20 waszego czasu na forum , zapraszam bede czekala do 21 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! wyjasniam na prosbe rheia ,poniewaz tylko ona zapytala co bylo powodem, mojego gburowatego zachowania. Znalem kiedys czlowieka (nie gangster ludobujca) czyszczac bron,PRZYPADKIEM strzelil SOBIE W LEB ,gwarantuje ze zrowno dla jego zony, jak i dla mnie, nie bylo w tym nic kur..a smiesznego ! mozg na scianie w lazience i dwojka dzieci, weszla na to wszystko, bo mama akurat byla na przeciwko u matki!!!!! drugi kolo podcial sobie zyly, W WANNIE bez worka na glowie, ale i tak nie przezyl !!! wszystko zalezy od punktu widzenia ! ja to rozumiem ze moze smieszyc!!! w kinie!! w dowcipie...ale czy ktos rozumie tez mnie ? dzieki rheia ze zapytalas ? pozdro,,,nie jarac mi tam!!!!!!! ani ani ani nawet dymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co powiedziec muze dojsc do siebie , ale dziekuje za podzielenie sie z nami tym strasznym przezyciem !brawo mario to duzy krok do przodu , mam pytanie moze bys kasie przez e-mail przeprosil co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co u ciebie ? jaks nowa rurka ? .....podlaczona gdzie indziej :-)..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;(witam ,zastalam kogos ,czy mam isc spac? 44 bez papiwrosa , odpowiadam na twoje pytanie Mario , NIE NA CALE SZCZESCIE , tylko na 4 godziny ,zaczynam odczowac sile tego paskodztwa ,lepiej nie pytaj ale tak pozatym to mialam dzisiaj sporo odwiedzin ,jakie to nie zreczne dla nie ktorych ludzi , nie wiedza biedni jak ze mna rozmawiac ale ja wszystkim oczy otwieram i mowie o tym , ja nie moge tego w sobie dusic , takze bardzo ciekawy dzien bez papierosa ale zapachow sie nawachalam , kazdy spalil po pare zanim zdecydowal sie wejsc takie mialam wrazenie , nie dziwiesie nie wiem jakja bym sie zachowala na ich miejscu , sa w zyciu sytuacje ,gdzie trzeba byc rowniez dobrym aktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! gdzie brygada ? rudy juz stoi gotowy do drogi !!!!ja moge byc psem, moj pies ma lepiej ode mnie :-( jakby co.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Jovanna.... 3-ci powiadasz, aczy masz jakies glody? czy cie trzesie ? albo cos w tym stylu ? i jak z champixem, wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×