Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

MAM PROBLEMY ZEBY SIE WYSLOWIC !!! MOZE MNIE ZROZUMIALAS ....MAM NA MYSLI TO ZE CZASEM COS CO WYGLADA NA KLESKE MOZE BYC ZUPELNIE CZYMS INNYM :D GLOWA DO GORY, BIEZ TO JAK LECI...POTEM SIE ZOBACZY....JUZ RAZ POWIEDZIALEM DO LASKI NA FORUM NIE MARTW SIE POZNIEJ ZNAJDZIESZ FORUM ODCHUDZNIA,,I SIE ODCHUDZISZ HHA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do mnie było.... chyba..... Najgorzej, że nie chcę się teraz dowalać jakimiś Slimami - Chromami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA MNIE BOMBA, JESZCZE DWA LATKA Z WAMI !!!! KTO MNIE POZNIEJ WYLECZY :-( MAJATEK WYDAM,,,,ZARAZ ZARAZ RHEIA JEST TERPEUTKA...DA JAKIS RABAT NO NIE ? TO BYLBY NUMER CALA EKIPA ZAKLADA, FORUM ODCHUDZNIA..... H AH HA HA MUSZE ZMIENIC MAJTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKA ? CO Z TOBA ? NIE ZAMARTWIAJ SIE ONA NIE LUBI, ZALOBNYCH TONOW! WIEM JA TEZ SIE MARTIE.....GLUPAWKA TO SPYCHAM......DOWAL COS....TY MASZ TAKI FAJNY RIF....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia i nocy by nie starczyło na obskoczenie wszystkich Forum , jakich potrzebujemy. A propos, rzuciło mi się tu forum " Czy chodzicie już w kalesonach ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZ NA MYSLI ROZNE .......? HIPNOZA ? TO MOGLO BY BYC INTERESUJACE,,,,,POD WARUNKIEM ZE TO JA CIE ZAHIPNOTYZUJE ! ZACZYNAMY ? PODJARALEM SIE.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam teraz ! Piwo źle na mnie podziałało.... powoli odpadam... Rheia ucieka w żart, to nie jest zdrowe moim zdaniem. Infantylne - ja też czasem tak mam.. Lubię otaczać się ludżmi wesołymi , zabawnymi ,optymistami i takimi cool - dla przeciwwagi. Mój był luzakiem, nie przejmował sie niczym,, Ale są sytuacje, kiedy nie można wiecznie się śmiać. Ja to zauważyłam, jak czytałam Wasze rozmowy - ona chce Igrzysk, cyrku, klaunów dookoła - i dlatego potem pisałam, że nie wiem, czy jestem w stanie na dłużej Jej to dać ! A, nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK KIEDYS MOJA KOBITKA PCZYTA........................TO BEDE CHODZIL PO SZKLE....NA BOSO..A NA KALESONY MNIE NIE BEDZIE STAC HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też źle odebrałeś to słynne " ale ja jadę do Europy, by spotkac się z przyjaciólmi ? '" ... No tak , w sumie kim my jestesmy dla siebie ? doraźnym lekiem, krótkotrwałym... Wyssiemy od nas wszelkie potrzeby, których potrzebujemy - na daną chwilę.... i by , by Trzeba sie na to mentalnie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ JAK MASZ DOKOLA KOMORKI RAKOWE...MEZA KTORY UDAJE ZE ZYJE DZIECI.KTORYCH NIE ZOBACZYSZ MOZE NIGDY WIECEJ!!!! PO TAKIM CODZIENNYM OTOCZENIU!!! TYLKO NET I TOTALNY ODJAZD!!!! SWIROWANIE ODPADANIE,JAZDA NA MAXA........TO JEST ZDROWE UWAZAM, DZIEKI TEMU NIE ZWARIOWALA !!!!!! TAK TO WIDZE KAZDY INACZEJ REAGUJE,TO INDYWIDUALNA SPRAWA.......JEST TUTAJ FORUM,,,CHORYCH NA RAKA!!! CHYBA COS JEST .......WSZYSTKO ZALEZY CZEGO CI TRZEBA.....W TAKICH MOMENTACH NIE WIADOMO CO POWIEDZIEC....JAK SIE ZACHOWAC..DOKOLA WSZYSCY UDAJA ..MOWILA O TYM....IDZIESZ W NET I LUDZIE DAJA CI TROSZKE NADZIEI..ODSKOCZNIA OD BARDZO ALE TO BARDZO BRUTALNEJ RZECZYWISTOSCI.......GRUPA LUDZI CHCACYCH ZUCIC PALENIE...ZOBACZ JAK CZASEM COS CO WYGLADA ZUPELNIE DZIWNIE MOZE SIE ZMIENIC !!! ZE GLUPAWKA ? ZE RHEIA CHCIALA COKOLWIEK TYLKO NIE POWAGE KTORA JA OTACZALA DUSILA MAM WRAZENIE,DLATEGO TAKI ODJAZD ZARTUJE Z TEGO CZASEM, CZASEM JEST SMIERTELNIE POWAZNA COZ WIECEJ MOZE ONA SAMA NAM OPOWIE JAK TO NA PRAWDE JEST........ZA PARE GODZIN........OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , no ja to rozumiem - i jak myślisz, dlaczego z Wami jestem ? Też jest to dla mnie ludzki mechanizm obronny - zaprzeczenie, ucieczka w coś , od czegoś, do czegos.... Ona ucieka od słabości - ja się w słabościach pogrążam. To jest ta rożnica - zobacz ; Ja - ale mam doła... Ona - ale jestem silna ! Tego czasem nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TO WIDZE INACZEJ.....MOZE TO CHORE NIE MAM POJECIA, NIE WNIKAM W TO, POTRZEBUJE WSPARCIA ! RHEIA TY, ZOCHA TEZ KAZDY JOVANNA,KAZDY KTO TUTAJ ZAJRZY SZUKA POMOCY....JEDNI JA ZNAJDUJA INNI NIE. MUSLISZ ZE CYRK PRZYJECHAL CYRK ODJEDZIE..? WIESZ ILE RAZY SIE ZAWIODLEM NA LUDZIACH, MAM TO W DUPIE CO SIE STANIE....MY REZYSERUJEMY TEN CYRK....MAMY ZUCIC PALENIE...........PRZEDE WSZYSTKIM RHEIA MA WYZDROWIEC !!!!! A CO BEDZIE POTEM ? CZAS POKAZE......LUDZIE TO MY KAZDY Z NAS ,BEDZIE W PEWNYM SENSIE WOLNYM CZLOWIEKIEM !!! RHEIA OD CHOROBY I MY WSZYSCY OD RAZEM ZNIA OD NALOGU...........WIESZ ZE LUDZIE Z GRUPY A A PRZYJAZNIA SIE POZNIEJ LATAMI.....TO KWESTIA KTOREJ NIE MOZEMY ZAPLANOWAC......I CALE SZCZESCIE !!! CZYNNIK LUDZKI NIE PRZEWIDYWALNY, NIE DO UJAZMIENIA NIE DO KUPIENIA ,NIE DO WYJEB..A....I KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, Ja myślę i mówię to samo , co Ty. Chodziło mi tylko o to, że .... Nie, zostawmy to - zmęczona jestem już - może jutro. Podziwiam Ją, tylko irytuje mnie czasem bycie nad wyraz silna, za silną momentami - i wydaje mi się wówczas to Zaczarowywaniem rzeczywistości. Ale Rheia o tym wie, pisałam juz na ten temat - dlatego tak spokojnie / bez Jej udziału w rozmowie/ pozwalam sobie o tym pisać. Dobra, idę sie kąpać. Będę na podglądzie. Rheia - jak otworzysz oko - daj znać, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SILA DUCHA ,RHEIA MA SILNEGO DUCHA JEST SILNA !!! ZYJE Z TAKA OSOBA 20-CIA LAT,CHCIALEM SIE TEGO NAUCZYC.. MOZNA TO NASLADOWAC, I WTEN SPOSOB STAC SIE SILNIEJSZYM. MAM TEZ SILNE, PEWNE CECHY CHRAKTERU JAK NA PRZYKLAD WYJAZD NA ZACHOD...ZONKA BY TEGO NIE ZROBILA...ALE WYCIAGNELA BY CIE Z PLANACEGO DOMU!!!!!! WZRUSZYLEM SIE...........KAZDY MA SILNE CECHY CHARAKTERU,MUSISZ JE ZOBACZYC I ROZWIJAC...WIEM LATWO POWIEDZIEC.......NA PEWNO WIESZ CO TO JEST, MUSISZ TO SAMA ZOBACZYC ZADZIALA JAK OLSNIENIE, TO SA PRZEBLYSKI OSWIECENIA, JAK POWIEDZIAL BY BUDDYSTA, ALE TU NIE O TO CHODZI....TO WSZYSTKO ZLE CO CIE SPOTKALO JEST KOPALNIA SILY........SLABY BY NIE WYTRZYMAL!!!! SKIERUJ SWOJA ZLOSC POZA SWOJE SCIANY, ZOSTANIE TWOJA SILA I TY.....TO WSZYSTKO..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mam skierować złość ? Po co ją gdzieś kierować. Trzeba się jej pozbyć po prostu. Ja się wyzbywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się przyznam do słabości - to znaczy , że jestem słaba ? Nie, nie uważam tak. o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM ZE MOWIMY O TYM SAMYM ....CHODZI O TO ZEBY POGADAC O TYM....WYMIENIC...FLUIDY...............? :D MASZ RACJE, TRZEBA ISC SPAC.... POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK POZBYC POROSTU...KIERUNEK NIE MA ZNACZENIA..ANI ZADNEGO ODNIESIENIA..POROSTU NIEBYC ZLYM..WTEDY NIE MUSISZ SIE NICZEGO POZBYWAC...WTEDY MOZNA ( KIEROWAC) SWOIM ZYCIEM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Skieruj swoja złość poza siebie i twój dom - wtedy pozostaniesz ty i twoja siła " ... I potem w USA wychodzi taki gówniarz z giwerą i kasuje 15 napotkanych ..., bo oświeceń się naczytał... :o Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ZROZUMIELISMY SIE...... MOZESZ KPIC, JAK CHCESZ ? WIESZ CO JA NA TO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOOGIE
wy jestescie wszyscy jacys pojebani, system wam wmowil ze fajki wciagaja i tyle, palilem 8 lat po paczke dziennie i przestalem z dnia na dzien bez zadnych kurwa tebletek, potrenujcie lepiej silna wole a nie wydawajcie kase na gosci co sie z was smieja ze kase zarabiaja na takich debilach, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palmy, jak mantra : nie zapalę, nie zapalę. Wszystkim pa, pa i sorry za bełkot śpiącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z KACIKA UZALAEZNIEN ! 16-EGO PAZDZIERNIKA ZUCILEM PALENIE !! OD WCZORAJ GLODY MNIE DOPADAJA !!! DZISIAJ JAKBY MNIEJ,CALE SZCZESCIE BO TO NIC PRZYJEMNEGO......NIE DLUGO BEDZIE MIESIAC !!!! BEZ PAPIEROSA.......AZ TRUDNO W TO UWIEZYC !!!! UDALO SIE NA TEN MOMENT......NIE WIEDZIALEM ZE TO TAKIE PRZYJEMNE,NIE PALIC !!! PALILEM PRAWIE 30-CI LAT JAK LOKOMOTYWA.....TYTON SPOD POZNANIA TEZ, MOC W NIM BYLA STRASZNA..SAMO ZDROWIE.........CO DO WPISA HOOGIE JA SOBIE WYPRASZAM NIE OBRAZAJ MOICH WSPOTOWAZYSZY....SZKI ROBIMY CO MOZEMY,ZEBY NIE PALIC...........SA ROZNE METODY JA PODOBNIE JAK TY ZUCILEM BEZ NICZEGO ...ALE NIE UWAZAM ZE EKIPA NA CHAMPIX JEST POJ..BANA.....ALE DZIEKI ZA KOMENT, ZAWSZE TO JAKIS SKANDAL, ZA DARMO,REKLAMA.....POZDRO DLA WSZYSTKICH....NIE JARAC MI TAM!!!!!ANI ANI DYMKA :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoogie - my ćwiczymy silną wolę bez tabletek właśnie ... Gdybyś dobrze się wczytał.... Przyczaiłeś się cały wieczór i teraz sobie ulżyłeś. Tchórzostwem to jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×