Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Mow mi skarbie ha ha ha zostawilem notke, zrobilem im 60 strone, moze ci sie nie spodobac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo ladnie im napisales ,tylko ja nie palilam 30 lat , ale wybaczam ja ciebie lubie w takiej acji, SUPER a,jak moja notka tobie soe podobala do ADOLFA /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z ciebie b.dumna , ja wiem jak jestes zmeczony to daj znac , o nie ja pomylilam sie , ja myslalam ,ze ty jestes po nocnym dyzurze,sorka. co ciekawego w pracyy , tam sie zawsze wesole rzeczy dzieja , a jak twoja lepsza polowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak , myslisz. ?czy Zosiek ma nas dosc, czy moze jest chora? ale to moglaby napisac ,chociaz jedno zdanie , DZIWNE , TERAZ MAMY WOLNOSC SLOWA A ONA NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiazali ci rece do lozka??? bo mialas za duzy rozmach?? jakwciskalas, shifta ha ha ha i pacjent obok jest caly w siniakach???ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz sie robic zabawny , a tobie zaden nie przylozyl dzisiaj lub ne probowal odgryzc paluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zartujesz? hej powiedz ze zartujesz, to bylo do adolfa i jego sekty, ona na prawde tlumaczy?przecierz tam tylko jest o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szpital to swietny temat ludzie maja wypadki!!! polamane rece, pomazdzone czaszki, umieraja nie wiedomo dlaczego?? ludzie maja roznego rodzaju problemy.Cierpienie , bol,placz rodzin,szpital to chore miejsce............odpoczywamy teraz od tego!:-) :-) sa tez historie z typu palenie!!!! kobieta, lezy pod tlenem, bo nie moze oddychac!! jak sie dotleni, to idzie zajarac!! wraca, idzie pod tlen,, i znowu zajarac, to jest kur... prawdziwy koszmar!!! nie wiem dlaczego teraz rzucam palenie???????? a nie 100 lat temu tak JESTEM PACHNACYYYYYY I SLODKI HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSCIOWI PALUSZEK, DZIALA HA HA NIE POWAGA, WCZORAJ BYL NA SWIEZO PO ZABIEGU, NA PROCHACH PRZECIW BOLOWYCH,TROCHE PANIKA GO WZIELA. DZISIAJ SIE ZROSLO I PALUSZEK ZNOWU MOZE CHLOPAK, UUZYWAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz to skutkidragow , na cos trzeba wlasna glupote zwalic:) masz racje te w namiotach tlenowych najbardziej przerazaly?ale i tak palilam , sorry wielki mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mialam takiego pacjenta na odziale ,ktoremu nie wolno bylo palic , wiec wyskakiwal sobie przez okno za kazdym razem nyl niezle polamany ale i tak wyskakiwal mial dometie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM CI TO DOBRY TEMAT, LUDZIE NIE MAJA POJECIA, JAK SILNE JEST UZALEZNIENIE OD NIKOTYNY.OSOBY PRACUJACE W SZPITALU, NIE REAGUJA PO PEWNYM CZASIE, NA TAKIE WIDOKI JAK UMIERAJACY PACJENT, WNAMIOCIE TLENOWYM MARZACY O PAIEROSIE!!!! CHORE, ALE FAKT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK Z FORUM NIE KTORZY TEZ WYSKAKIWALI HA HA HA STRASZNE ZECZY OPOWIADASZ, JA WIEM ZE TO PRAWDA!! A BRZMI JAK DOWCIP,NIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACZYNAM POWOLI WYSKAIWAC, ALE Z KAWKI!! ODTRUWAM SIE NA MAXA!!! HEALTH, PRZEDE WSZYSTKIM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tobie nie smakuje , wszyscy sie smieja z mnie ,ze kawy nie pije , ze zapach mam zaostrzony itp, mariio czy nadal jestes nerwowy bo mama swietny ziolowy lek sama go biore jak mam stres , chcesz pomaga jak regularnie bierzesz zajzyj na E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze zrob , ja mam robione na okraglo , poniewaz przy champixsie , trzeba badac regularnie funkcke nerek i gestosc krwiitp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialam praktyke tutaj to musialam zaliczac wszystkie szpitale i domy opieki , wiesz jak to jest i pewnej nocy juz zmiana sie konczyla idzie do mnie kobieta , moze po 40 po ciezkim wylewie i cala strona ciala spralizowana , wiec ja z pielegniarka podbieglysmy , poniewaz balam sie ze sie przwroci ledwo oczy niala otwarte , powinna byc w lozku lub na wozku a ona sama posuwa , mario ja malo zawalu nie dostalam , juz papiey mialam skonczone a tutaj sie cos szkuje , pytam w czym jej pomoc ,ze jest 5 rano i ze ja ja zaprowadze do pokoju a ona mowic nie mogla ale pokazuje mnie ze ona chce ode myslalam ze padne ale mnie wyczula ,ze pale , straszne jak teraz wspominammnie papierosa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTK UMNIE WORZADKU ZNERKAMI , WATROBA, CHOLESTEROL HEMOGLOBINA OK POTAS.OK WSZYSTKO W NAJLEPSZYM POZADKU.MAJAC NA WZGEDZIE ZE MAM43 LATKA JARALEM PRAWIE 30 LATEK, TO NIE JEST ZLE.ZACZYNAM O SIEBIE DBAC!!!! I TYLE, JESTEM PACHNACY CHCE BYC JESZCZE SPRAWNY,PARE LAT!!! JAKBYS W RAZIE CZEGO CHCIALA,WPASC HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie smieje ale twoja zona ,zdzieli ciebie patelka przez glowe , hahaha E ja podam tobie tabletki ziolowe jak chcesz to kup EXECUTIVE B STRESS FORMULA Z FIRMY BLACBMORES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK , POJECHALAM NA WOZKU , MNIE WSTAWAC NIE MOZNA TO JARAM NA LEZACO , MNIE NAPRAWDE NIE CIAGNIE ALE NIE WIEM CO BEDZIE JAK CHAMPIX ZUPELNIE ODSTAWIE , ALE CHYBA PRZEZYJE , MUSZE ADOLFA ZAPYTAC, BYLES NA E , NIE ODPOWIADASZ NA MOJE PYTANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario wejdz na stare forum i poczytaj , to mi przypomina komunistyczny zacofany narod taki jaki pamietam jako dziecko jak tam bylam na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×