Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

perfumy z allegro

Polecane posty

"tylko jak cos kosztuje 30zl a ludzie mysla ze to nie jest podrobka to cos z tymi ludzmi jest nie tak "Bo ktoś, kto chce oszukać sprzedaje podróbkę w cenie oryginałów - a nie za 30 zł.Nie kupiłabym perfum od osoby, która nie ma przynamniej kilkuset pozytywów związanych z perfumami. Jeśli widzę, że są neutrale i negi związane z brakiem oryginalności, to nie kupię bez względu na to ile ma pozytywów. Bo zdarzają się sprzedawcy zarabiający raz_na_jakiś_czas na wysyłaniu podrób w cenie oryginałów, np 10 wyślą podrby a 100 oryginał. Z tych 10 tylko jeden wystawi nega a reszta będzie się bała odwetu. Stary nr ;)Jak perfumy to tylko u kogoś z polecenia. Ciężki biznes planujesz, z masą konkurencji w dodatku. Musiałabyś mieć mocno konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Sporo osob robi zakupy w zagranicznych perfumeriach internetowych. Zanim zaczelabys sprzedaz polecam porownanie cen Bootsa, stron takich jak strawberrynet.com i polskich perfumeri w sieci. Zeby zarobic musiałabys polowac na promocje ciekawych zapachow, kosztowaloby Cie to troche czasu i buszowania w necie. Co do podrob- jest tego masa i oszusci nie wsztydza sie wciskac bubel nawet za 100zł. Pomijajac te z celowymi literowkami typu "Dulce Gabbana", roznica jest przedewszystkim w zapachu(nie musi byc nietrwały, przedewszystkim zapach nie rozwija sie, jest płaski) i niedociagnieciach we flakoniku(zle odlane szkło, bąbelki, zle wyprofilowana rurka, zgrzewy na atomizerze, niechlujny nadruk,inna czcionka na naklejce czy blaszce od spodu perfum, słabe wykonanie korka). Ktos pisze, ze tylko w Sephorze nie rozcienczaja perfum- taa, gdzie indziej panie siedza z kombinerkami i zrywaja atomizerki, zeby dolac troche spirytusu. Ukradzione mililitry pozwala sie pracownikom w ramach premi zabrac do domu, albo nie- skupuja masowo flakoniki i pudełeczka, foliuja na miejscu i sprzedaja...Taki trik to moze zrobic co najwyzej osoba sprzedajaca uzywanego uzupełniacza(np. Alien czy Angel) i zrobic sobie odlewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam sobie perfumki
z allegro bo w sklepie kosztowaly 200zl a mi szkoda było i na allegro kupilam za 60 :] moja kolezanka miala te ze sklepu i raczej podrobki nie kupilam bo niczym sie nie roznily od tych mojej kolezanki :] ogolnie czesto kupuje na allegro :D zazwyczaj ciuchy :D i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam sobie perfumki
wlasciwie stac mnie na takie drogie perfumy i markowe ciuchy ale po co mam przeplacac skoro moge kupic ten sam produkt tyle ze za mniejsza kwote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja kupiłam raz perfumy niby oryginalne na allegro zapach był duzo mniej intensywny iz w orginale niegdy wiecej bym na allegro perfumów nie zakupiła i mysle ze tak wiecej osob mysli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leee to lipka troche:( ale wiecie co wam powiem zajrzalam tez na elektryczne szczoteczki do zebow:D w bootsie kosztuja np 100zl, oral b znaczy jedna z oral b bo tam jest masa roznych, i nie pamietam nazwy ale jedne kosztowaly 190zl, a w necie w polsce patrzylam i kosztuje 280zl, noz kurde ale kto kupi z allegro szczoteczki elektryczne do zebiskow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigry trzy
Czy ktoś z was kupuje perfumy na allegro, bo ja się zastanawiam ale cena jest sporo niższa niż w perfumerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×