Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dziadek do orzeszkow

Zalety związku ze szczupłą dziewczyną nad związkiem z grubaską

Polecane posty

Gość dziadek do orzeszkow

1. Finanse - szczupła je mniej i je potrawy mniej kaloryczne dzięki czemu nie tyje - co jest logiczne 2. Szczupła nie poci się jak jej otyła koleżanka - po co mamy czuć smród potu od grubaski ? 3. Szczupła ubiera się jakościowo lepiej. Wygląda o wiele lepiej w obcisłych ubrankach podkreślających jej figurę. A baleron wiadomo, że nie włoży obcisłych ubrań bo się ośmieszy :-o 4. Łatwiej dostać ubrania na szczuplutką zgrabniutką dziewczynę niż na grubaskę 5. W towarzystwie nie ma pogardliwych spojrzeń na mnie, że prowadzam sie z kimś kto tak bardzo o siebie nie dba 6. W łóżku szczuplutka jest bardziej rozciągnięta, nie poci się, nie męczy itd co dzieje się w przypadku dziewczyny otyłej 7. Ze szczupłą dziewczyną można pobiegać, pojeździć rowerem, chodzić w górach i to wszystko bez obawy że będzie roztapiać śnieg swoim lejącym się potem 8. Szczuplutka może nosić strój dwuczęściowy bez obawy narażenia się na śmieszność co jest w przypadku związku z grubaską. I co Wy na to ? Szczupła zawsze będzie lepsza i nie dziwcie się, że żaden normalny facet, nie dewiant nie chce grubaski. P.S. Jak wymyślicie jakieś inne powody wyższości szczuplutkich dziewczyn nad kaszalotami to piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drugą stronę
1..grubaska chętnie cos ugotuje,szczupła niechętnie,bo i tak nie je 2.w seksie grubaska jest aktywna,je ,iwc ma duzo siły:D,szczupła chetnie pozwala sie obsługiwac,jest wiecznie zmęczona 3.Grubaska mniej wydaje na ciuchy,bo niewiele mozna na nia dostac,rozmiar 36 jest ogólnie dostępny;) 4.Szczupla mniej sie poci,dlatgeo wydaje jej sie ,ze jest zawsze czysta. 5.szczupla woli nie jesc niz uprawiac sport,niedobory kalorii nie pozwalają jej na aktywny wypoczynek Zapomiales/las jeszcze o mózgu:D,czesto nie idzie w parze z super atrakcyjnym wygladem:D Grubaska,zeby byla zakkceptowana musi z siebie dac duzo wiecej nic szczupla,dlatego statystycznie często jest lepiej wykształcona niz jej szczupla koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude sa wiecznie naburmuszone
a te przy kosci maja wieksze poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drugą stronę
do zielony żelek jaki temat,taki komentarz,zalozyciel/ka/ wypisuje bzdury,nie moze oczekiwac "niebzdurnej " odpowiedzi:P punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ,ktos wyzej napisal o odżywianiu,ma rację,ze zywnosc light jest zdecydowanie drozsza. Któras napisala,ze je duzo i nie tyje,zdarzaja sie takie ,jednak to pojedyncze przypadki,wiekszosc szczuplych kobiet notorycznie sie odchudza,najczescie nie je prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"1..grubaska chętnie cos ugotuje,szczupła niechętnie,bo i tak nie je 2.w seksie grubaska jest aktywna,je ,iwc ma duzo siły ,szczupła chetnie pozwala sie obsługiwac,jest wiecznie zmęczona 3.Grubaska mniej wydaje na ciuchy,bo niewiele mozna na nia dostac,rozmiar 36 jest ogólnie dostępny 4.Szczupla mniej sie poci,dlatgeo wydaje jej sie ,ze jest zawsze czysta. 5.szczupla woli nie jesc niz uprawiac sport,niedobory kalorii nie pozwalają jej na aktywny wypoczynek" 1. Może i ugotuje ale potem wszystko sama zeżre włącznie z facetem. 🖐️ 2. Je wiec organizm traci siły na trawienie + na przemieszczanie sadła. 🖐️ 3. Grubaska musi miec szyte na miarę lub rozmiar XXL, który jest droższy z racji większej ilosci materiału. 🖐️ 4. Grubaska nawet jak się umyje to za 10 minut jest spocona. 🖐️ 5. Grubaska woli siedziec i jesc. :classic_cool:🖐️ "Zapomiales/las jeszcze o mózgu ,czesto nie idzie w parze z super atrakcyjnym wygladem Grubaska,zeby byla zakkceptowana musi z siebie dac duzo wiecej nic szczupla,dlatego statystycznie często jest lepiej wykształcona niz jej szczupla koleżanka." Grubaska zeby była zaakceptowana żali się na kafeterii czemu Ci zli faceci dyskryminują kobiece kształty. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek do orzeszkow
"... w seksie grubaska jest aktywna..." bauahahahahahha wiekszej bzdury nie słyszałem :-p chyba aktywnie rozkłada nogi i aktywnie sie poci i śmierdzi :classic_cool: GRUBA zawsze bedzie gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót w prawidłową stronę
1. kobiety mają tendencję do tycia, jak gruba się roztyje jeszcze bardziej- nie wtłoczysz jej nawet do busa 2. grubi się szybciej męczą - ich aktywność w łóżku może imponować impotentom i dziadkom 3. zero miłych efektów wizualnych, zamiast talii opony, nogi jak oblane cellulitem walce drogowe 4. jak zajmie przednie siedzenie, możesz już się nie zmieścić na miejscu kierowcy 5. grozi Ci śmiertelne porażenie mega bąkiem 6. kupujesz wszystko w wersji XXL i parę sztuk, a i tak za mało 7. gruba zje Ci Twoją porcję, szczupła Ci swoją odda 8. szczupłą będzie gotować dla Ciebie, gruba -dla siebie 9. grubą musisz oszukiwać, że jest piękna i zgrabna, bo inaczej foch większy niż jej zad 10. grube nie mają powodzenia, więc poleci na pierwszy lepszy komplement jakiegoś desperata i przyprawi Ci rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo dotyczy zwiazku z
chudym i grubym facetem. Lepiej miec chudego, z powodow jak w temacie. Grubi sa do du.py, szczegolnie ci z brzuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ludzie wiadomo, że jak kobieta dba o siebie, bez względu na to czy jest szczupła czy bardziej przy kości to się napewno pocić jak świnia nie będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla90
a ja powiem tak: zalezy kto co lubi. o gustach sie nie dyskutuje.. sa ludzie ktorzy tyja mimo ze jedza 5 razy mniej od szczuplych. maja to w genach, taka przemiana materii i co zrobic? zabic sie ma taka osoba???? ale nie rozumiem grubasow ktorzy sami doprowadzaja sie do takiego stanu poprzez obzarstwo tluszczem i innymi swinstwami:/ a faceci z brzuchem piwnym czy innymi tluszczami zwisajacymi myslicie ze sa mile widziani???ble... to nie dotyczy tylko kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahaha ale się uśmiałam są gusta i guściki ja jestem szczupła ale jak wiem z opini moich znajomych często leca na kobiety ,,przy kości'' bo te maja większy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drugą stronę
do zielony żelek oczywiscie,ze sie nie odchudzasz:D,zadna się do tego nie przyznaje,znam kobiety,ktore jeszcze kilka lat temu byly grubsze,obecnie rozmiar 34-36 to norma,czyżby przemiana materii nabrala tempa z wiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh ale jesteście cieniasy...obrażacie wielu ludzi sądząc ich tylko po wygladzie... żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestano kultywowac jedzenie
co do otluszczonych szarych komorek jeszcze nie dotarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie musi się odchudzać, bo już ma chłopaka" ahahahaaha :D :o:o:o To smutne. 🖐️ "a faceci z brzuchem piwnym czy innymi tluszczami zwisajacymi myslicie ze sa mile widziani???" Jeżeli ich portfel jest równie otyły. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w druga stronę
żal ci, ze inne mają silną wolę? tylko pogratulowac tym, ktore byly grube ale schudły do rozmiaru 36:D a ty zazdroscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erdyk
ale jak wiem z opini moich znajomych często leca na kobiety ,,przy kości'' bo te maja większy biust często poza wielką dupą jest tylko średni biust chyba najbardziej denerwujące jest ciągłe zapewnianie takich piękności, że są boginiami, aż się kuuurwa rzygać się na te ich piękno spoconego salcesona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drugą stronę
do do w drugą musze cie zmartwic,nosze rozmiar 36:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy biust u grubych osob
w polaczeniu z caloscia wcale nie wydaje sie taki duzy biotrąc pod uwage szeroki otłuszczony tułów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh... chyba jasno się wyraziłam, a jeżeli nie jasno to wybacz, że prostych rzeczy nie jesteś w stanie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa nosisz 36 i tak ci zal
dupe sciska, ze te jedzace malo sa szczuple idz zjedz przekaske, 4 pizze wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnioski wyciągnijcie sami
"ja się nie odchudzam i nie znam żadnej szczupłej dziewczyny, która się odchudza - bo po co się odchudzać, skoro jest się szczupłym? zero logiki." Moja siostra zawsze miała BMI poniżej 18. Kiedy skończyła 19 lat, zaczęła panicznie bać się, że przytyje. Dzisiaj leczy anoreksję na oddziale zamkniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm smutna
jestem gruba :( ale sie dowiedziałam ciekawostek na swój temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zauważyliście
ze grubasy traktują szupłe osoby, jak niedożywione anorektyczne szkielety???? w drugą strone - na bank jesteś gruba, bo wypisujesz takie bzdury że aż boli.... "woli nie jeść niż uprawiać sport..." pierdolnij sie w łeb człowieku, my własnie możemy uprawiać sporty i jeść co chcemy , bo aktywność pozwala nam zachować rownowagę... A wy nie możecie być aktywne bo otyłe cielska wam na to nie pozwalają a z rozpaczy obżeracie się i tłumaczycie to jakimiś dziwnymi schorzeniami typu jedzenie kompulsywne... Zawsze było jest i będzie : gruba laska jest obleśna, smierdzi nawet jak się myje bo poci się już od wysiłku jakim jest wytarcie tych hektarów ręcznikiem. Nie porównujcie sie do nas szczupłych tylko węźcie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×