Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prezentacja PP

Pytanie do zinformatyzowanych dot. prezentacji Power Point

Polecane posty

Gość Prezentacja PP

Otrzymałam prezentacje Power Point i teraz chciałabym wydrukować pare slajdów - ale bez kolorowego tła, tylko sama treśc. Po otworzeniu prezentacje odrazu przechodzi w tryb wyświetlania i nie idzie włączyć takiej wersji roboczej, gdzie mam wyszczególnione każde slajdy, moge wprowadzać prezentacje - no taki tryb tworzenia. We właściwościach nie ma zaznaczone, że jest to tylko plik do odczytu. Jak moge to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale najprosciej to "Ctrl A" potem "Ctrl C", otworzyc worda i "Ctrl V"....potem poprawic,poprzesuwac i jest git,oszczednosc rowniez papieru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezentacja PP
Czyli skopiować pojedyńczo każdy slaj i wkleić do Worda? !. Jak otworze prezentacje to jedyne co moge zrobić to ja obejrzeć :) nie da rady nic kopiować itp. 2. W taki sposób skopiowałabym cały slaj - łącznie z tłem, a word traktowałby taki obraz jak np. zdjęcie i nie mogłabym wyciąć z niego całego teksu - a ja własnie chce wydrukować sam tekst bez tła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×