Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modnakobieta

Co sądzicie o ubraniach marki Molton?

Polecane posty

Gość modnakobieta

Chciałam zapytać, jakie jest Wasze zdanie na temat tej firmy i czy tam ubierają się tylko kobiety po 40-tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak na + i + bez emocji negatywnych - ja preferuje Gatta Active - jeżeli jesteś osobą aktywną lubisz ruch !!! to plecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .dsafdsf
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refreshing
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnakobieta
No niestety nie jestem aktywna, raczej w druga strone :) Ale mam 28 lat i chce po prostu ubierac sie elegancko, z gornej polki. podobaja mi sie te ubrania, ale podobno to marka nie dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka z Wilna
Niestety, cena nie odpowiada jakości. Po pierwszym włożeniu sukienki za prawie 600zł, miała masę zaciągnięć, szwy są nie jakościowe, sukienka nie nadaje się do noszenia. Po złożeniu reklamacji, otrzymałam odpowiedź, ze to moja wina :) Firma niewarta zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że jakościowo ubrania nie są warte swojej ceny. Przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie przepadam za marką Molton, wolę wybierać na takich portalach jak www.allegro.pl czy też https://domodi.pl Nie raz tam kupowałam i byłam zadowolona. Ostatnio kupiłam sobie: Asymetryczną kurtkę z kapturem w kolorze czerwonym oraz spodnie jeansowe CJ - Anya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×