Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wemoo

Czy za tyle da się utrzymac samemu?

Polecane posty

Gość wemoo

czy za 1800-2000 na ręke można się samemu utrzymac? opłacić mieszkanie, jedzenie, wszystkie rachunki noo i przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w jakim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrr6t5ytr55
a ile bedzie kosztowalo CIe mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonajednegomeza
tak, da sie:D kiedys za tyle zylismy w dwojke.....ale to bylo kiedys.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poszalejesz ale przezyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w jakim mieście
w mniejszym mieście poszalej nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi nawet niexle
najważniejsze zapłacic za mieszkanie i zrobic opłaty, dopiero wtedy możesz coś dzielić i planowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
a jestem kulturalna i poziomie a i moje potrzeby są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Da się, nawet w większym mieście. Nawet nie tak bardzo skromnie. Jeszcze zależy, ile płacisz za mieszkanie, ale jeśli mieścisz się w 1000zł za wszystkie opłaty zw. z mieszkaniem, to zostaje Ci powiedzmy 900zł na życie. Powiem Ci, że udawało nam się żyć za tyle we dwoje i to w dużym mieście, wprawdzie bardzo skromnie, ale wyżyć się da. Tak że jak jesteś sama, nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
czynsz ok.180 plus gaz, prąd, tv, net, jedzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
mieszkanie mam swoje, nie mam kredytu, ew. jakieś raty za meble, pożyczke ale malutką włąsciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
to co konieczne opłace sama za swoje a przyjemności niech mi faceci stawiają , zawsze się jakiś frajer znajdzie... łasy na me wdzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
głupiiiiiiiiii podszyw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
na niezłym? odłożyć z tego nie odłoże, samochodu nie mam...nie stac mnie na spłate i kupno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wynajmujesz mieszkanie czy masz własne? Jak masz własne to jest lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
własne, ale na samo żarcie idzie mi ok.400 zł :O wydaje się dużo ale to codziennie ok.13 zł więc wcale nie dużo :D no i kot - koszt jakaś 100 m--nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiem na co Ty te pieniądze przetracasz. Chyba właśnie przejadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
oo sorry! 13 zł dziennie (sniadanie obiad, kolacja, kawa, herbata, inne napije) to DUZO?? masło kosztuje, 3 zł, chleb tez, mleko 3 zł, 15 dg wędliny 4 zł, ser żółty tez...policz sobie.....jestem kobietą i wcal e nie jem dużo :O Myślisz ż ena czymś mogłabym zaoszczędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
no.. na piogułki , spiralki i takie inne musze być zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
won podzywie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz swoje mieszkanie
to tak..jesli mialbys wynajac to niezbyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszystkim można zaoszczędzić. Np. nie kupować codziennie gumy do żucia, kupić miesięczny bilet, zamiast błyszczyka Diora sprawić sobie błyszczyk Rimmel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
na auobusy wydaje ok. 100 miesięcznie za tv mam abonament 10 zł :D net 55 oszczędzam raczej prąd... Czy wam z tej sumy udałoby się odłożyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo jesz
kostka masła dziennie:O spróbuj przejść na dietę, to ci starczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
nie móie że kostka masła :P ale nawet jogurt kosztuje ponad 1 zł! policz sobie to tygodniowo, miesiecznie... 13 zł dziennie na jedzenie to dużo?? mówi eo ogólnych zakupach, także chemii....raz wydam 50 i więcej raz 5 zł na podst. rzeczy Na diete ne mam zamiaru przejść :) waże niecałe 50 kg/160 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz tasiemca
idź się przebadać, bo przy takiej ilości pochłanianego jedzenia na stówę masz jakieś pasozyty w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
w dzieciństwie cierpiałam głód więc z tego być może bierze się moja dbałość o pełną lodówkę , nadrabiam zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
a skad wiesz ile jem?? podałam ceny w moim mieście :D a nie to ż ejem kostke masła:O bossz ludzie czy wy potraficie logicznie myśleć czy tylko lubicie dowlac innym ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wemoo
skąd ten omysł z kostką masła?????????????? nie rozumiem was :O podałam cen - ze przy 13 zł dziennie na jedzenie i ew, chemie (proszek, płyn, pasta...) to nie jest chyba dużo dodam, że nie kupuje CODZIENNIE proszku i pasty do zebów bo zaraz tak zrozumiecie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×