Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Spiaca Krolewno🖐️:classic_cool: Tak nadal na trzy zmiany -_- A dzis nocka😭 Zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce :o A co u Ciebie?:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Wy mi pomożecie w rozwiązaniu krzyżówki ?? nie dam se rady 😠 no więc: gorąco-krwisty kasztan na 4 litery ...A...A sensacyjna wiadomość na 5 liter ...O...BA ferment na 5 liter ...N...Y... gra z toczącą się kulą na 6 liter ...R...G...E gatunek żółtego sera na 6 liter SA...A...I chochlik na 3 litery ...L... para na estradzie na 4 litery D ... ... ... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, jak pojechałam w sobotę do M1 i Arkadii to prę dzej stamtąd wychodziłam niz wchodziłam:O i nadal chodzę w zaciasnych kurtkach i płaszczach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres przedswiateczny.... ok wszystko rozumiem, ale to co się dzieje w hipermarketach przechodzi ludzkie pojęcie, ludzie zachowuja sie tak jakby robili zapasy na armagedon:O Leniwiec, a cos ty ostatnio taka zapracowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę problemu, na ciepły poczatek, spróbuj w Wiśle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce juz miec ugotowane i sprzatniete na te swieta i miec wszystko w doopie:D A tu tyle przede mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×