Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Leniwcu no widzisz :D Jednak Twoja inteligencja Cie nie zawodzi :) Może dorwij sąsiada, żeby cie ogrzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kabel caluje leniwca
😭 leniwiec to nie fair!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kabel caluje leniwca
akurat:classic_cool: leniwiec, tak naprawde nigdy Ciebie nie lubilam:D mialas nie uzywac pseudo Leniuszka😭 jak ja sie teraz czuje😭 zawsze ale zawsze robilas mi na zlosc😭 :D nie mow do mnie orange:) bo przeciez wiesz, ze to ja:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25.01.2010] 20:51 [zgłoś do usunięcia] to kabel caluje leniwca akurat leniwiec, tak naprawde nigdy Ciebie nie lubilam L. a jak ja mam się czuć, skoro otwarcie piszesz, że mnie ni lubisz 😭 co do nazwania Ciebie Orange...to sorki, ale widzisz co na topiq ostatnio się wyprawia :O ja już sama się gubię L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kabel caluje leniwca
a co mam mowic? no? widze, ze kabel Cie caluje i pisze leniuszku😭 a przeciez Leniuszek to ja😭 widzisz teraz moja rozpacze? spac ide :D widze, widze i caly ten burdel jest nie do ogarniecia:D a myslalam, ze tylko ze mna jest taki problem spokojnej:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich prowokuje a wy obrywacie , przeciez ja mam ich w doopie siedze tam u nich zeby im pokazać ze tolerancją i wyrozumiałością mozna predzej sie dogadać z ludzmi niz chamstwem i alkoholizmem:D a ze te pastuchy tu weszły to sam sie dziwie mogły wybrać jeden ze 10000 topików na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kabel caluje leniwca
😡a tak chcialam Cie polubic:D musialas podgrzac atmosfere!!! znasz czule punkty:D leniwiec !!! ozsz!!! Ty potrafisz byc zlosliwa:D plus dla Ciebie:D ateraz smutna wiadomosc:( N ma na mnie alergie, ba, sama zaczynam ja miec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :D L....zaczerwienienia u N...to nie alergia tylko wzrost adrenaliny na Twój "widok" :P Cicha....widzę, że praca nad kondycją nadal trwa...ale obawiam się, że to i tak na nic...w maratonie mnie nie pokonasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infantylizm i nuda
to wasze drugie imie😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infantylizm i nuda
cicho coś tam-----> masz taka długą pretensjonalną stopkę,niech zgadnę----->w twoich postach mało jest treści,ona ma to swoją długością zrekompensować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infantylizm i nuda
skoro ladaco ma 'wolę' to i się Leniwiec nie dziw z koleżankami,że i my wolę mamy pisać gdzie chcemy:classic_cool:bez fochów,dąsów i donosów proszę więc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infantylizm i nuda
achtung------> nie dopierdalam ,a tym bardziej się tym nie podniecam,po prostu stwierdzam fakty:classic_cool: ooo piszecie na pomarańczowo?odwaga kogoś opuściła:p oddalam się na trochę moje miłe ,grzeczne ,nie-wulgarne(sic!).tolerancyjne(sic!) panie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×