Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

:) Rany! Wszyscy tu zakuwają. Zaczynam czuć się przy was jak kmiot. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zaqwam, wezme ich na brzuch:classic_cool:, tak jak ostatnio załatwiłam sobie wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam bardzo złą wiadomość:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Dzięki Na dyplomie będzie 4, bo miałam wtsoką średnią na studiach, ale obrona była tragiczna. Było nas dwie, ta druga nie zdała. W ogóle moja promotorka nie przyjechała :O:O "Miala inne plany" :O:O:O Więc komisję mieliśmy z przypadki, ci w komisji nie wiedzieli co umiemy, z czego pisałyśmy pracę, pytania byly z dupy, oni naburmuszeni, masakra :O:O:O Ale najważniejsze że już za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy---gratulejszyn, to dzieki nam:classic_cool: tak mocno trzymaliśmy kciuki, tylko ladaco niezabardzo mógł:classic_cool:))trzymać a ja się dowiedziqałam że mój kolega się zabił samochodem dziś w nocy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy---chyba powinniśmy oblać tą obronę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam antybiotyki 😭 Teraz to chce mi się spać, płakać, jeść, sama nie wiem, co jeszcze :O:O Chyba emocje wreszcie ze mnie opadają. Pierdzielę, jadę dziś do rodziców wyspać się do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty nie musisz pić:classic_cool: o tak wyspij sie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ty się czujesz PZU? Bo ta laska co się ze mna bronila i nie zdała, to tak się popłakała że aż mi jej strasznie żal było :O:O:O Ale szła z nastawieniem, że w ciąży, to zda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec, nie strasz mnie:Obo ja z takim nastawieniem idę w weekend na sesję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będziesz miała inną komisję :O:O Mi aż się płakać chce jak sobie przypomnę jak oni się zachowywali :O:O:O Ale cóż, ta laska to się z nimi nieźle kłóciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby sie nioe obronić to moim zdaniem trzeba niepisać samemu pracy i być tepakiem kompletnym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ja tez miałam niefajnie na obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, ona nie miała napisanej samodzielnie :O:O Ale cóż... przedwczoraj promotorka napisała nam, że mamy się pytań z pracy nie spodziewać, bo praca to praca, a to jest egzamin magisterski, więc mamy umieć to, czego nauczyłyśmy się na studiach. No i dziś nie przyjechała, Ci nie wiedzieli, co ona z nami ustaliła, a fakt faktem, z pracy nie przygotowałyśmy się jakoś szalenie, zwlaszcza że napisałyśmy ją prawie rok temu, ponad 100 stron :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jesli piszesz sama to masz o tym temacie ogólne pojęcie, a miałyscie z pracy pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno z pracy, ale jakiś wyrywek, szczegół o którym nawet nie pamiętałam, że ujęłam, a reszta to taka z dupy, jednego nawet nie zrozumiałam :O:O Np.Pisałam pracę z językoznawstwa (pragmatyka) o reklamie samochodow i istocie drobnego druczku, jak wplywa na wybór reklamy, a dostalam pytanie o przykłady "intrinsic motivation" uczniów w szkole, co w ogóle jest specjalnością metodyki a nie językoznawstwa :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×