Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

no smutne, ale ja juz po ubiegłorocznych sytuacjach i przezyciach przyzwyczaiłam sie juz do śmierci, tro jest dopiero smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smutne, ale ja juz po ubiegłorocznych sytuacjach i przezyciach przyzwyczaiłam sie juz do śmierci, tro jest dopiero smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smutne, ale ja juz po ubiegłorocznych sytuacjach i przezyciach przyzwyczaiłam sie juz do śmierci, tro jest dopiero smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszsze jakie dziewuchy sa teraz głupie, proste tępe i prózne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to juz jak głupek sie powtarzam, jeszcze żebym miała cos mądrego do powiedzenie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje relację z obejżanych fotek:classic_cool: otóż jakaś małolata, chcąc pozyskać przyjaciółz(nie mylić z przyjaciółki) do wiadomych celów wystawiła na publiczne osmieszenie swój mały biust w niezbyt gustownym biustonoszu, oraz pokazała kawałek tyłka w niezbyt sexownych majtalonach:classic_cool: a to wszystko zrobiła mysląc że jest fajna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......... i odbył się potem wirtualny lincz tej biedenej głoopiej duszyczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczesnictwo w masowym linczu znieczula pojedyncze osobniki i czymi z nich katów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce z siebie szmate robić to tam daje fote siebie w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jeszcze ja spróbuję opisać. Dziewoja na kilku zdjęciach prezentowała sie w czarnym biustonoszu, który do polowy wystawał z pod szarej koszulki bokserki und szare majty :classic_cool: Na innym zdjęciu owa dziewoja miała krzywo założone białe pończochy, prezentowała się na zdjęciu od tyłu w spódniczce ledwo zasłaniającej picz:classic_cool: Kolejne zdjęcie ukazywało picz w białych koronkowych majtkach, takich trochę jakby figach mooocno wykrojonych, także od tyłu, w bluzce naciągniętej do połowy pośladów :classic_cool: to taki szybki skrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×