Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

W sumie to te komentarze pomarańcz i nie tylko są zabawne ... myślą że znają kogoś bo ma nika na forum i cos tam napisał ? Niedługo zostaną tu same przygłupy :-) :D :D :D miłego dnia wszystkim , możecie uznać że się obraziłem :classic_cool: tak mają starzy kawalerzy :D którzy biorą wszystko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to skoro juz wszystko sobie wyjasnilismy, porozmawiajmy o czyms milym. jakie macie plany na weekend?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco..........problemy z połączeniem zwalę na zbyt duże oblodzenie na linii :O jak przyjdą roztopy to wszystko będzie git, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i znowu beda sie gzdzic po katach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro to co piszą gimgówna i frustraci to dla ciebie wykładnia prawdy na mój temat to też troszkę ciebie opisuje" sory rewq, ale to co piszą "gimgówna i frustraci" to pisuje raczej Ciebie w tym momencie a nie widelca, a Ty robiąc dokładnie to o czym mowa, za moment zaprzeczasz. Przeczytaj czasem sam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam zamiar pic juz od jutra, oblewam post, srode popielcowa, weekend i fakt, iz moja przyjaciolka sie wczoraj obronila:classic_cool: aa, i moze zalicze kino:classic_cool: jak nie avatara, to ksiezniczke i zabe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka na weekend czekam jak nie wiem co :classic_cool: Spędzę go z moimi chollerkami :classic_cool: Jak nie wiem jeszcze , ale wystarczy, ze wtedy mamy czas dla siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Leniwiec, co nic nie piszesz?:classic_cool: Aha, i mam pytanie, ktore przyszlo mi do glowy dzisiaj w srodku nocy. CO SIE DZIEJE Z PZU?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cholerka, no wlasnie ja nie wiem, czy u mnie bedzie mloda (stad ten kinowy rozszczep:classic_cool:), bo aktualnie feriuje sie u dziadkow i nie wiem, czy bedzie miala zyczenie wrocic na weekend do domu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oranże tylko napisaly
dlaczego rewq tak zawziecie probuje udowodnic ze przejmuje sie wpisami gimgowna i reszty jezeli jego wpisy swiadcza o czym innym? Nawet jego towarzysze zaczynaja to zauwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
juz myslalam, ze cos sie u niej stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
orencz, wypade🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:o:o:o:o:o:o jest tu ktos, kto nie strzela focha?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Ale czasem muszę isć zajarać, a czasem nawet popracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oranże tylko napisaly
ja nie strzelam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha ma mnóstwo brudnych garów w zlewie. Mnie też to wyprowadzało z równowagi, dopóki nie kupiłem zmywarki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klon:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon teraz już wiem dlaczego jestem taka spokojna :classic_cool: Umyłam naczynia rano i teraz mam pusty i lśniacy zlew :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×