Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

tak leniwiec, ot :) Kafe mam obowiązkowo włączone od rana do wieczora- szef myśli, że jak np. nie wiem, jak coś zrobić, z kompem mi się coś chrzani czy coś, to pytam o to na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
len, na 12:30:classic_cool: Kabel, to ja ci powiem. To JA zostalam oskarzona o to, ze zaczelam pisac na deg. cos na ksenie. hah, tymczasem nawet nie wiem o co kaman, bo jak sie o tym dowiedzialam, ktostam costam juz pokasowal, wywnioskowalam tylko tyle, ze chodzilo o nia i jej syna. Wiesz co, sama mam dziecko, nie jestem swieta tu na forum, nie kryje sie z tym, ze stoje za wieloma podszywami, wiem, ze dzialam tu niektorym na nerwy. Ale odechciewa sie wszystkiego, jak czytasz, ze jakas chora pinda Pijawka oskarza cie o cos, co jest ponizej jakiejkolwiek normy, ponizej pasa po prostu. Bo jej sie cos kurwa wyimaginowalo, ze taaaak, psychiczna kafezdzira przesladuje ja i jej klan, piszac jakis shit o jej kumpeli, bo ''zawsze jak jest zadyma pojawia sie kafezdzira'' (nie wiem, moze to bedzie moja nowa stopka?):o Dlatego doszlam do wniosku, ze sory, ale pierdole miluszenie i poprawne stosunki z degeneruchami, skoro tak, to na chamstwo chamstwem. Bo pierdola tak na lewo i prawo o tym, ze sa tacy zajebiscie poszkodowani, spamowani, ze zyc im nie daja na forum, a nie sa nawet calem lepsi od tych, ktorzy faktycznie robia im kolo piora. No, tak wiec to juz jest moje absolutnie ostatnie slowo w temacie calej tej akcji. Bo chcialam cichutko i niesmialo zauwazyc, ze dopoki nie wspomniano o mnie, trzymalam sie z dala od calej tej afery, nie odzywalam sie w tym temacie nawet slowem. I obecnie takze olewam ich cieplym moczem, ale nie mam jakos specjalnie wyrzutow sumienia z powodu tego, co tu sie wczoraj dzialo. Jesli ktos ma ochote pokornie sluchac i potakiwac lbem (dziewczyny wiedza o kim mowie) na to, jak po nim jada to swoetnie. Ja nie mam namniejszego zamiaru dawac sie oczerniac jakies kretynce, ktora ma problemy natury osobowosciowej i - najwyrazniej - manie przesladowcza. Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, teraz pije kawe i jem sniadanie, czilałt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i najdluzsza, jaka kiedykolwiek z siebie wyeksploatowalam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja ide dzis na 12:30, koncze o 15:30, a mniedzyczasie mam pol h przerwy:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
slyszeliscie o tej 15latce zadzganej nozem??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu ta sama osoba (pomarańcz) wali dziwne teksty u nas i degeneruchów, (czasem nawet te same posty ) i czeka, aż skoczymy sobie do gardeł. Czy jej się udaje ? - oceńcie sami. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka pewnie zajmuje się swoim potomstwem :D widelec....nie mogę się powstrzymać.....ja mam weekend za 5 godzin (dokładnie 4:55) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klon, ja trzymam fason i dystans:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon... udawało jej się...ale z tym już koniec :D Zdzira....od rana słucham tego w radio :O:O i weź tu teraz człowieku zaufaj drugiej osobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wczoraj też. Ale wczoraj puściły mi nerwy pojechałem po kimś na pomarańczowo tak, że odechciewa mi siedzisiaj pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słyszalam właśnie :O Jeny, ale ta sprawa z zasztyletowanym policjantem to jakaś masakra też, przecież jak zadźgali policjanta (który jest jakoś tak przeszkolony żeby się bronić) to co ma zrobić zwykly człowiek? Jak ktoś będzie świadkiem podobnej sytuacji, to jak się nie bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×