Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

kabel 🖐️ mały chollerke, póki trwa bajka jest grzeczny :) Później pójdziemy układać klocki, malowac, czy co tam bedzie chciał. A jak drugi chollerek wróci to bedzie już M, bo zabierze go po drodze :) i sie podzielimy obowiązkami :) Poza tym jak chollerki mają juz tatę w domu, to ja mam chwilkę spokoju, bo wtedy lgna do taty :) aż przypomna sobie o mamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec, leniwiec noł problem :D przenocujecie w garażu :classic_cool: Przyda sie tania siła robocza, tyle mamy śniegu do odśnieżenia :D Chollerki tez lubia draże. Wszystkie trzy :D tylko ja jestem wyjatkiem :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka...ale to będzie wyzysk :P sądzę, że Twoje chollerki cieszą się brakiem zainteresowania mamy drażami ...więcej dla nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to raj zaczyna sie dla Ciebie w raz z powrotem M..... wiec to jest odpowiedz na gdzies krazacy temat : do czego sa nam potrzebni faceci".....no wlasnie do tego by miec swoj kawalek raju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka, skoro twoja rodzina lubi draze, to ja tez sie pisze na adopcje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel mój M jest mi potrzebny do wielu rzeczy :D ;) Poza tym on jest częścia mojego raju :) zdzirka jasne :D CO to za różnica jedna w ta czy w tą ;) widelcu poszło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka- nawet nei wiesz, jak to milo poczytać jak ktoś jest szczęśliwy w małżeństwie, aż z nadzieją patrzę w przyszłość :classic_cool: widzisz, nie daję ci ani chwili prywatności ze zdzirą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec gorzej byloby gdybyś przeszkadzała mi w innych sytuacjach :D :D :D ;) Leniwcu no skad :classic_cool: Mały chollerek je draże truskawkowe. Masz ochote? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec Kabel...raj jest przereklamowany zapewniam Cie ze nie jest :P ...przekonasz sie gdy go zaledwie dotkniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Zaspa
No cóż, Psychiczna to dobrze że uczysz córę szacunku dla cudzej pracy, powinno jej to wyjść na dobre. A skoro o zaspach mowa - ostatnio mnie zasypali - zaparkowałam wieczorem, rano wychodzę: półtorametrowa zaspa z jednej strony, a z 2 jakiś baran zaparkował, także ani w tę ani we wtę. _ _ http://fkn.pl/zamek_na_wawelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim :) 🖐️ Widze że rozmawiacie o wychowywaniu:D............. cholerka..... a to zdanie kogo się tyczy??:O :O :O "Poza tym mamy doskonały przykład tu na forum , na kogo niektóre osoby/osoba wyrosły. Aż zal patrzeć." może podaj nicki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×