Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
ciesz sie widelec, oj ciesz sie, ze nie bylo cie tu wczoraj. To, co niektorzy wypisywali az razilo po oczach, szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fioletowy- gdybym mieszkala w Warszawie na pewno tez bym tam byla:( no wlasnie cytryna, nawet juz nie odpisuje tym kretynom, bo to nie ma sensu. Wspolczuje tylko braku mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ nie zauwazylam, skasowali spam czy zwykle posty tez? szczerze mowiac poza naszym topem kompletnie nie chce mi sie tu zagladac, po ostatnich paru dniach stwierdzam, ze to forum to margines spoleczny, dno, wodorosty i 10 metrow mulu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira.....jak weszłam, to ostatni post był z 23 marca 2010:( Ale teraz widzę, że już jest wszystko OK. Co do forume....to niestety masz rację :( Trzeba poszukać sobie innego miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
no chyba tak, jestem wstrzasnieta tym, co niektorzy tu wypisuja. Ale pocieszajace jest to, ze to tylko garstka takich mialkich, bezdusznych scierw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
widelec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec , dzwoniłam ale ma bieżące oferty tylko. mówił,że jak będziesz zainteresowana bliżej lipca żeby się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ostra, będę się odzywać. A ile on sobie śpiewa za taką pomoc? Zdzirson 🌻 Leniwiec- a ja zaglądam i na inne. Jestem przerażona tym, co dzieje się z kafe, ale z drugiej strony zaskoczona, że jednak i wśród internetowych gnid znajdują się osoby, które mają poukładane w głowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie nic. Przydał by mi się tylko twój mail, nie chcę osobistego załóż sobie jakiś osobny, żebym mogla dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
mozecie mi jakos przemowic do lba, zebym nie udzielala sie na takich kurewskich topach, gdzie pisza takie szmaty jak kpiarz, artefakt, drzewiecki czy inne patałachy?? no powiedzcie mi cos, bo juz sie zaczynam na siebie wkurzac, ze daje sie sprowokowac. a poza tym gdzie jest moderacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie powtarzam żeby milczeć w takich przypadkach, ale to nie pomaga, zawsze cos musze odpowiedzieć :O OStra. Właśnie założyłam, jakże błyskotliwe konto: fioletowy.widelec@wp.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
:D:D co za interesy robicie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
a co, eksmituja cie z obecnego? ;) w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
yeah:classic_cool: no to gratulacje, w koncu bedziecie mogli bezkarnie sie gzdzic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
wiedzialam, ze jestes perwersyjna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
kurwa, mam taki burdel w domu, ze szok. musze sciagnac pranie, wstawic nowe, zetrzec kurze, odkurzyc dywan, zmyc podloge. ktos mi pomorze?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
*pomoze:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×