Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
nie wiem Widelec. orencz, nie sil sie, nie ruszaja mnie takie teksty, sam sobie wystawiasz swiadectwo takimi tekstami, wiec nie musze i nie bede ich komentowac. Moze kiedys ktos tak powie o twojej matce albo ojcu, mam nadzieje, ze przekonasz sie kiedys, jakie to zajebiste uczucie, kiedy ktos depcze to, na czym ci zalezalo:) Zegname🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodziłem w tamte dni na kafe. Tutejsza rzeczywistość rządzi sie swoimi prawami. Ludzie, którzy tutaj wygłaszają sądy sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, czy pozbawione śladów elemetarnej przyzwoitości, w realu zachowują sią zupełnie inaczej. Kafe to po prostu miejsce, w którym BEZKARNIE można wyładować agresję. No bo gdzie indziej oni pójdą, powiedzą cos takiego i nie dostaną zaraz po pysku ? Nie będę podnosił sobie tym faktem ciśnienia, bo wiem, że trudno wymagać od świni aby urosły jej skrzydła. Dzisiaj nasłuchałem się od znajomego zwolennika PIS-u o hipokryzji i faryzeuszach. I tak nakręca się kolejna spirala. Czasem, aby zachować się przyzwicie wystarczy po prostu pomilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klon, no wlasnie, i tego nie rozumiem - czy tak ciezko jest uszanowac to, co sie stalo i zamknac jadaczki? Dla mnie to jasne jak slonce, dla innych zdaje sie tez. Nie wiem, powinni moze dobudowac pare szpitali psychiatrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą według mnie, Rosjanie zachowali się bardzo dobrze. Pomogli, widać że byli przejęci.Ale mogę być mało obiektywna bo mam do nich sentyment .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostra, tez tak uwazam, zreszta sami ci, ktorzy pojechali tam na identyfikacje zwlok mowili, ze rosjanie okazali sie dla nich mili do bolu, proponowali pomoc, noclegi, posilki, otoczyli ich psychologami. A mimo to: zrobili to - zle, nie zrobiliby tego - byloby jeszcze gorzej. Taka nasza mentalnosc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziny miały do dyspozycji hotele, pomoc psychologa, tłumacza, po zwykłych mieszkańcach było widać,że jest im przykro. Nie można przecież ciągle obwiniać ich za to co stało się m.in 70 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ruskim do końca nie ufam, może dlatego że jestem ze wschodu i znam ich trochę lepiej :classic_cool: ale mimo wszystko nie można im niczego w obecnej sytuacji zarzucić. Putin wydawał się bardziej przejęty niz po zamachach w metrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klon- to moze warto pomyslic o takich przenosnych jak punkty krwiodastwa fotelach z elektrowstrzasami? w jakims minivanie na przyklad:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolowana i nagrana
zaszyfrowana i przekazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec....nie skumalam twojego ostatniego postu:classic_cool: co wyrzekli, co bumerang??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przetwarzana i wykorzystywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia ,żegnam
mam nadzieję, że zdenerwowałem [chociaż trochę] 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKoro o tym mowa: Wg. A Sołżenicyna liczba ofiar bolszewizmu począwszy od rewolucji 1917 wynosi ok. 50 mln. ludzi. Głównie Rosjan. Polaków wymordowano na osobisty rozkaz Stalina, który był Gruzinem, rodakiem zaprzyjaźnionego z Prezydentem Kaczyńskim Saakaszwilego. Jeśli zaczniemy rozpatrywać te hostoryczne subtelności. Okaże sie jak absurdalne są te wzajemne animozje narodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Głównie Rosjan. Polaków wymordowano na osobisty rozkaz Stalina" - no właśnie!Szkoda,ze mamy taką mentalność ,że powtarzamy czyjeś słowa/wnioski , bez sensu klepiąc jęzorem, nie mając jednocześnie pojęcia jak dana sytuacja wygląda naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Głównie Rosjan. Polaków wymordowano na osobisty rozkaz Stalina" - no właśnie!Szkoda,ze mamy taką mentalność ,że powtarzamy czyjeś słowa/wnioski , bez sensu klepiąc jęzorem, nie mając jednocześnie pojęcia jak dana sytuacja wygląda naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ano wlasnie. na cale szczescie za 15min wychorze do pracy i nie beda mnie kusily nowe, niedorzeczne tematy nt mataczenia w wyjasnianiu przyczyn katastrofy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli zaczniemy rozpatrywać te historyczne subtelności, okaże sie jak absurdalne są te wzajemne animozje narodowe" :) Nie dadzą mi w robocie spokojnie popisać, a szkoda bo Rosja to dla mnie szczególnie ciekawy temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkałem tam przez 3 lata. Choć był to kawał czasu temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, ja sapadam do pracy ale wracam za jakies 1.5h:classic_cool: zycze milej pogawedki o Rosji:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja też muszę spadać. Albo poszukać sobie mniej zajmującej pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec :) Ja się nie wybieram pod Pałac....gdyby wystawili wszystkich, którzy zginęli....to bym była jedną z pierwszych okopujących ten budynek....dla mnie Prezydent był takim samym człowiekiem jak inni i dlatego nie chcę go wyróżniać..... Zdzira....ja też myślałam, że mnie już na kafee nic nie zdziwi......a jednak dziś doznałam szoku :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Leniwiec, jaki top dostapil tego zaszczytu zszokowania cie?:classic_cool: Dostalam dzis pochwale od szefa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×