Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Ależ sprzeczne informacje wypisujecie :D Ciekawe która z nich jest trafna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji na fakt , że z Ciebie jeszcze młoda cipka to nie wiem czy mam brać Twoje stwierdzenia i zapewnienia na serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie cholerka , też tak przeczuwam a moja intuicja mimo starości podpowiada mi , że Leniwiec cygani :p :D No i wybiła godz 8:00 więc pora na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka....nie odchodź 😭 Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!! Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!Zostań z nami!!! Zostań z nami!!! Zostań z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jakoś leci, jeszcze dzisiaj mam urlop, ale byłam w przychodni zarejestrować się do lekarza i pomyślałam, że wlizę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy bigbrother ciąg dalszy :classic_cool:, a w domu mam inne zajęcia :) właściwie to czasem tu włażę, ale nigdy nikogo nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ nie wiem kiedy ostatni raz dostalam od was mejla😭 ale odreaguje to eraz kawa i kanapka z zoltym serem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jaka integracja się u nas w firmie zrobiła :D wszyscy sobie kawki spijają, zamiast siedzieć na nk zbieramy się wszyscy i oglądamy ryje z podań o pracę :D a ja już bardziej ambitnie robie se biżuterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... robię odlew gipsowe a potem maluje farbkami akrylowymi :classic_cool: a tak na poważnie to mam pełen osprzęt i se dłube jak sie nudze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Len, @. Znalazlam w lodowce jeszcze granulowany serek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D:D:D w trakcie produkcji Len, w trakcie produkcji:D:D Mam przeczucie, ze Widelec zaraz sie pojawi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pewnie smignela po poranna gazete celem znalezienia przytulnej kawalerki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie dziatwo droga Jak tam co tam? chollerka- a Ciebie co tak dziwi? Leniwiec- byłaś już hołdować prezydentowi w pałacu? Majnen sister stoi dziś w kolejce od 5 rano :classic_cool: figiel, julk PZU- no opowiadaj co u ciebie!! jak tam pzu? :D Klon_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu dziwi mnie Twoja nagła sympatia do pewnej osoby chociażby po słowach, które mi kiedyś w tej sprawie napisałaś. Rozumiem poszukiwanie mieszkania, ale nie rozumiem tej nagłej zmiany. To wszystko. Nie musisz mi nic tłumaczyć, bo to Twoja sprawa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×