Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Skoro już Rosja i Polska są na etapie normalizacji stosunków, to Ostra i Widelec w obliczu zaistniałej sytuacji także mają prawo ulec światowym trendom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klon_, widocznie nie mam prawa napisać jednego czy dwóch postów pod adresem Ostrej, które nie sa obraźliwe :O Mimo, że zdania o niej nie zmieniłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ kurwa, neta nie mialam przez pol h😭 niech mi nie robia takich niespodzianek, bo dostane zawalu:o Cholera, juz zapomnialam jaki fajny jest dżoł koker:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż my takiego wiemy o innych forumowiczach, żeby wyrabiać sobie o nich zdanie ? ;) Połowa jest tu po to by robić sobie jaja z innych, a połowa po to, żeby było z kogo robić jaja. Tak w pewnym uproszczeniu wygląda społecznosć kafe. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi Cię to zdzira? Tutaj nie może być spokoju w żaden dzień, nawet godzinę. Szkoda tylko, że pierwszy dopierdalacz w orendż nie ma odwagi pisać na czarno jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomyśl proszę jak męczące muszą być te wszystkie kafeteryjne polowania z nagonką urządzane przez karotki na OS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, po tym, czego sie naczytalam od soboty do wczoraj, na kafeterii nic, absolutnie nic mnie juz nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do polowań na OS się nie wypowiem, bo kto wie jak to jest. Duża większość twierdzi, ze to ona sama zakłada te tematy ;) Jak jest naprawdę wie OS. A co do naszych tematowych pomarańczy, łeeeeee cienizna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ps I nawet mialysmy z Ostra to samo stanowisko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale wiesz co, szczerze mowiac, mysle, ze te wypociny, na ktore sie silili (mam na mysli te tragedie, pogrzeb, powitanie na plycie lotniska, teorie spiskowe) to sprawka 2, moze 3 osob. Zauwaz, ze wszystkie dyskusje byly na orencz, doslownie kilka osob pisalo na czarno (pomijam takie szumowiny jak drzewiecki, kpiarz, artefakt, szejku). To raz. A dwa - nawet gdby tak nie bylo, swiadczy to tylko o beznadziejnosci wielu zalogowanych urzytkownikow; nie pisali na czarno, bo potraciliby swoje TWA, piszac takie bzdety. Zreszta nawet ktos zalozyl o tym temat, chyba w niedziele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może woleli śledzić na bieżąco to,co działo się w tv..Przeżywali to na swój sposób.Przynajmniej ja tak miałam. I juz się nie wtrącam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to samo dzieje się u nas na temacie. Ty myslisz, że pomarańcza która tu pisze to nie osoba, która pisze z nami często? Bullshit. Na bank ktoś od nas (obym się mylila) :D A co do szumowin... Już nawet nie chce się komentować tego co pisze drzewiecki i reszta wykolejeńców. Pomarańcze żadnych konstruktywnych argumentów ani wniosków nie mają. Byleby tylko namącić na forum, to jedyny cel. Wstyd mi czasem za moich rodaków. Sama nie jestem święta, mam swoje zdanie na temat całej tragedii, pochówku etc. ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy protestowac, a nawet wypisać takie bzdury na forum :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ostra, jest więcej takich jak ty. Ja przez caly weekend nie weszłam na kafe bo albo śledziłam wszystko przed TV, albo uczestniczyłam w tym czynnie ze wzgledu na to, gdzie mieszkam. A taka kafeteryjna pseudo elita urządzała sobie debaty na temat teorii spiskowej czy szczęścia, jakie spotkało nasz kraj w związku z oczyszczeniem go z dużej ilości polityków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostra, ale ja napisalam o tych, ktorzy tak strasznie razaco szydzili tutaj z tego, co sie stalo, mowie tylko o takich osobach. Nie chce mi sie wierzyc, ze tak duzo osob traktowaloby te tragedie jako temat do zartow, szyderstw i kpin, dlatego napisalam, ze uwazam, ze to sprawka 2, 3 osob, ktore podawaly sie za 1000 pomaranczy. Ja tak samo, pol jak nie wiecej soboty siedzialam przed tv, cala niedziele tak samo. Na kafeterii w tym czasei moze bylam 2, 3 razy, na chwile. No, a wiecie, co powiedzial kumpel mojego P. z pracy (32lata!!). Ze on generalnie nie ma zamiaru sie tym przejmowac, bo dowiedzial sie w piatek, ze tesciowie dorzuca mu sie do wycieczki na Dominikane i on aktualnie jest zajety szukaniem odpowiedniej oferty. Kurwa, chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę,że były/są to dzieciaki nie zdające sobie sprawy z sytuacji, lub osoby które jeszcze nie straciły nikogo bardzo bliskiego. Ja nie byłam za Pis-em nigdy, ale teraz nie można patrzeć przez pryzmat polityki. Zginęli ojcowie, matki , córki i synowie, bardzo przykre.Miałam dziś iść pod Pałac Prezydencki ale taka kolejka, że zanim bym się dostała wywalili by mnie z roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostra, dokladnie o tym samym na jakims temacie napisalam, ale oczywiscie mnie zjechali, ze jestem hipokrytka, bo jesli faktycznie nigdy nie bylam zwolenniczka PISu to automatycznie to, co pisze jest bujda:o No coz, pozostaje nam tylko wspolczuc tak plytkiego rozumowania, jesli dla kogos wszystko jest czarne albo biale - zycze powodzenia w zyciu. Zastanawia mnie tylko jedno, jak to jest byc czlowiekiem, ktorego nic nie jest w stanie poruszyc. Jak to jest miec takie serce z kamienia. No jak? to juz nawet nie wkurzajace, to po prostu smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomarańczo średnio Ci wychodzi prowokowanie, srednio. Musisz się jeszcze wiele nauczyć. Ostra, moja siostra poszła dziś o 5 rano, teraz wpadła do mnie do pracy po termos z herbatą bo jakaś babcia jej kolejkę trzyma i podobno za jakieś 2h może już wejdzie. Ale stoją z nią osoby, które czekają od 23 wczoraj :O A teraz kolejka robi się już taka, że na bank będą stać do nocy. Zdzira a widziałaś topik niejakiej bryfty? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4435941 To dopiero wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira, ale teraz jest tak jak mówiłam kilka dni temu. Co byś nie powiedziała, i tak będzie źle. Jak nie bylaś zwolenniczką PIS to teraz smutek jest nie na miejscu, boś hipokrytka. Jak byłaś zwolenniczką i teraz Ci smutno- jesteś poyebana bo jak można być zwolennikiem PISu. Niestety straszne smutne jest to, że niektórzy nie potrafią przyjąc postawy, że w sytuacji takiej jak ta nie jest wazne, kto jest za kim i kto z jakiej partii zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dla niektórych ważniejsze są zdjęcia w takich szmatławcach jak SE , krzykliwe tematy typu "zobacz zwłoki prezydenta" , zero szacunku dla rodzin. Jak ktoś kto widział wczoraj córkę Kaczyńskich klękającą nad trumnami rodziców, płaczącą może pisać ,że jest brzydka jak matka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego że jest brzydka jak matka, to jeszcze za mało płacze, a to za mało smutna, a Jaroslaw za mało zasępiony, a zięć niestosownie ubrany- zawsze jest powód, żeby się przyczepić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, widzialam top tej panny. akurat co do Krakowa tez mam mieszane uczucia, mimo to uwazam ze to nie jest miejsce na takie wywody, ktore sa zreszta bezcelowe, dlatego sie w nich kompletnie nie udzielam. ponadto widac golym okiem, ze temat zostal zalozony po to, zeby sprowokowac. Ostra - odp na twoje pytanie brzmi: tylko NIEDOROZWOJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira- właśnie, też mam swoje zdanie na temat pochówku w Krakowie, i akurat nie jest ono huraoptymistyczne, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy nawoływać do protestu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spoko, ja wlasnie udzielilam sie w temacie o zaslonie dymnej, kurwa, nie wiem co tym ludziom rodzice robili w dziecinstwie, ze same spiski i knucia im w glowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to że pomarańcze takie jak Ty (wy) powinny wypierdalać. Tam gdzie ich miejsce. A nie wpieprzać się a potem pytać o panierkę :O przepraszam za mój brak kultury wymowy. Zdzira- o jaki top chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×