Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Dziś na wesele? cholerka.Toż bedziesz się bawić do niedzieli albo.............jak ja miałem ongiś .Jak wyrwałem z wesela dopiero w restauracji [w wawie się ]obżarłem.Ale może są inne czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec a dlaczego miałabym nie wierzyć? :D Leniwiec o ile wiem jest zdrową, pełna życia kobietą więc i podziubdziac sie musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finezja idziemy w sobote. Ale wiesz, w razie gdyby nie zło mi z krawatem to zdążę dorwac jakiegoś sąsiada, zeby go zawiązał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Zdzira :classic_cool: widzę że dzisiaj masz grzeszne myśli i w ogóle fajna jesteś . a więc JA , Finezja i TY razem u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pozostaje już tylko przekonać wszystkich innych kafeterian. A to przecież pestka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka a jakie stroje obowiązują i czy mogę mieć :classic_cool: majtki z trąbOM słonika :D , tudzież lateksową kamizelkę i kajdanki ? :classic_cool: a wódeczkie jaką pijesz może być SMARNOFF ? :D :D :D :D :D ps. i w ogóle pijemy z kieliszków , szklanek czy z gwinta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę musiał zacząć pisać tu na drugą zmianę. To frustrujące. Nie po to robiłem oszałamiajacą karierę w budżetowce, żeby nie mieć teraz czasu na życie towarzyskie. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz zajęcia z moimi rówieśnikami psychiczna to masz przerabane.Już cie żałuję.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to , tak, a propos seksizmu ŚL - hahahahahaha w okresie godowym dość łatwo dochodzi do spotkania dwojga partnerów, bowiem rozkład płci w populacji tego gatunku wynosi 1:1. W zależności od regionu rozród jest sezonowy bądź odbywa się przez cały rok. Na razieńko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to juz był wirtualny seks, czy tylko wirtualna gra wstępna ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chciałem cię zawołać klon ale w porę Fan się opamiętał.Zrobiłeś plamę Fan.Poczytaj klona Fan na innych topach jak zwraca się i rozmawia z uroczymi istotami.Trochę jednak tego obycia towarzyskiego nieco ci brakuje Fanie.Ucz się.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasek a tobie chyba brakuje dystansu :classic_cool: i za poważnie bierzesz to co tutaj czytasz .... znajdź sobie jakąś uroczą istotę i sobie z nią popisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D uważasz takie wprost rozmowy są trendy?Fanie to ty wyluzuj na odpowiednim poziomie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasek* ---> nie do końca wiem o co chodzi, ale brzmi miło. :) Weź jednak poprawkę na specyfikę relacji pomiedzy Zdzirą a Fanem nim wyciągniesz wnioski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie na specyfike relacji pomiędzy zdzirą a całą resztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze aby psychiczna taką nagłą metamorfozę przeszła,chociaz ponoc kobieta zmienną jest.Więc bardziej wypowiedz psychicznej by pasowała.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, to :classic_cool: na końcu zdania... Pomijając słowa tylko tak można tu wyrażać emocje i je odczytywać. To mniej złożone niż język ciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, to na końcu zdania...:classic_cool:---------> akcentowanie,że bardziej jej zdanie sie liczy w tym, a ja mogę sobie gdybać:) Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×