Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

an felis ,borume namilame me ksenes gloses,ala ja na kseris ego den ksero anglika esi pistewo ....ime siguros den kseris elenika...katalawes do gatulaki❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirsonełe orencz
czlowiek galazka pisze na degeneruchach. a co robisz u nas?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirsonełe orencz
aktualnie nie moge sie oczernic bo nastal czas podszywu i prowokacji, a niezalogowanie zmniejsza szanse wtopy o 80% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to było w powiedzeniu / porzekadle /?.......uderz w stół, a .......... nożyce się odezwą ? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheeheehe
siemanoo. co robita ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirsonełe orencz
zalezy kto pyta:classic_cool: my w fanem wywolujemy sie telepatycznie, wiesz jolka, braterstwo dusz:classic_cool: Ja czekam na zapiekanke i Lejsy solone, a wszystko to by zarliwie konsumowac podczas meczu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry PK, ale dzisiaj w tv3, słyszałam o interwencji strażaków w stolicy, że ktoś zostawił coś na kuchence i ...........parsknęłam śmiechem, aż domownicy po sobie popatrzyli, czy u mnie wszystko ok. Taak, ja też kiedyś ze Śródm. jechałam na Mokotów sprawdzić, czy zupę wyłączyłam, ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirsonełe orencz
no wlasnie, smiech smiechem ale gdyby cos sie zajelo ogniem, wcale by nam nie bylo tak do smiechu:o nauczke mam, oj mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pk , łatwiej się śmiać jak nic się nie stało :D, ale na pewno strach w oczach miałaś - wierzę. Ladaco, myślę jednak, że ten top jeszcze pociągnie, więc nie kracz :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Zdzira, Widelec, Klon....śpieszę z info, co by zaspokoić Waszą ciekawość i potwierdzić news dnia: TAK, seksuję sobie z menem ....o kilka lat młodszym :classic_cool: ale pełnoletnim-bo sprawdziła dowód tożsamości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×