Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ale ci zazdroszcze, u mnie same paszczaki pomarszczone :O Słuchaj zdzira, ty trzymaj kciuki za mnie i szukanie mieszkania, może na dniach się coś wyjaśni ;) A gdzie leniwiec, znów się seksi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie wiesz co się w tej pieprzonej stolicy dzieje. Szłam do pracy- ziąb i grad. teraz wyszłam na chwilę do sklepu- w drodze do sklepu wiatrzysko i deszcz, jak wyszłam ze sklepu to słońce i ziąb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który sposob wiązania krawata najładniej wygląda...? Muszę zawiazac mężowi i sie własnie szkole z krawatem na szyi, ale jakoś tak dziwnie to wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda pogodą, a z rozmów i czynów niezbicie wynika, że czuć wiosnę w powietrzu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakoś tak dziwnie to wychodzi " Czyżby stracił przytomność w trakcie ? Poluzuj nieco węzeł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:05 [zgłoś do usunięcia] psychiczna tortura dybami (kafezdzira@o2.pl) kafezdzira@tlen.pl'; Fan ty sfinio ][z finezja i polotem prosze]--------> nie kumam. Fan ze mna? Czy ja z tobą zdzirka.Tylko FiP jest menem:P Moja profesorko setunia ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nigdy nie opanowałem sztuki wiązania krawatów w sposób na tyle wystarczający, by zrobic karierę w mediach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiązałam według tego schematu. Chyba ten krawat jest jakiś feralny http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.data2town.com/files/537ca67a18.jpg&imgrefurl=http://www.data2town.com/forum/456/wiazanie_krawata_krawat_jak_zawiazac_supelek_czy_petelka.html&h=200&w=400&sz=11&tbnid=Jwz8rafftOzJkM:&tbnh=62&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Djak%2Bzawi%25C4%2585za%25C4%2587%2Bkrawat&hl=pl&usg=__xlgnRM3XXvlelvgPNSQeqe_tmuU=&ei=XC3QS4vjLdWK_Aawn8iqDw&sa=X&oi=image_result&resnum=10&ct=image&ved=0CCMQ9QEwCQ "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona" A.E. Pieprzone kody :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie bardzo przywoita instrukcja, ten Grzechuu to wygląda jak Clooney po tuningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon może jak dobrze się skupisz, to przypomnisz sobie jaki człowiek jest zmęczony po seksie i nie ma sily na pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×