Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Nie nadążam, wiec tylko machne sobie 🖐️ Zreszta i tak nikt o mnie nie pam,ięta 😭 :P Oczywiście rzuciła mi sie informacja w oczy iż Len sie seksuje :classic_cool: Oł ... je... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ukołysze mnie do snu?😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco....spokojny Twój zarośnięty :O Zawsze się ktoś znajdzie :P ludziki internetowe :) Dziś już mamy czwartek :) bobasek...nie rycz...kupię Ci smoczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Fan jak cię czytam, od razu przypomina mi się scenka z kabaretu, gdzie stoi wyrko, a nad nim wisi napis " ja cie tu lawju" hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja lawju moją Annę S. , mojego zdzirsonka :classic_cool: nie ma tu miejsca na śmiech to powaszna sprawa jest :D bo to miłość tylko w ćwiartce odwzajemniona albowiem psychiczna rzekomo kogoś już ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: widzę że chcąc mi zrobić dobrze ( na sercu :D ) zapodałaś swojego starego nicka :-) ciekawa propozyszion czyli między 8 a 17 możemy nieco poharcować :D byleby nas nie wywalili na erotyczny bo wczoraj pisaliśmy dużo o wadzajnach ( co prawda sztucznych ale zawsze ). ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też was opuszczę, bo muszę jechać do b. miasta wojewódzkiego, na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bot aster290
to gadaj ino szybko, bo wychodzę polansować się na wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×