Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość tortura orencz
bążur🖐️:classic_cool: aster, mario czy psp?:classic_cool: a ja juz w piatek rano wyjezdzam do krakowa:classic_cool: i tak sie zastanawiam, czy skapna sie dzis ze to ja popsulam ten komputer w pracy czy nie:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortura orencz
nikogo nie ignoruje:D:D gram w literaki:classic_cool: i zaraz musze spadac robic gazetke do pracy:o😭 rew😘:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortura orencz
no dobra, musze spadac😭 ale bede pewnie po 17tej:classic_cool: milego dnia😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:49 [zgłoś do usunięcia] bążur Już sie mnie nie musisz bac Tzn. do najblizszej zimy tortura nie nie nie Super mario to napewno nie ya-------> obiecałem ci,że nie będe ci wchodził w drogę czy jesteś Iwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec....szarlotka aktualna :D:D:D Iwan.....ale ja mogę Ci teraz po dobroci oddać futerko ;) ale na zimę chcę zwrot :P Zdzira...Ty ostatnio coś wybuchowa jesteś :O A ja się grzecznie pytam....co się dzieje z Cholerką???? [zły[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecznie odpowiadam, że jestem zabiegana na całego. Dopiero wróciłam i dopadłam na chwilke kompa w celu edukacyjnym,a tak przy okazji zaglądnęłam do Was. ALe pamietam o Was :classic_cool: i jak tylko znajdę 5 min to zaglądnę. Cóż wiecej napisać... Przyjemnego dłuuuugiego ( u mnie będzie trwał 5 dni :classic_cool: ) i buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo tri dwa zero
tzipy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, Leniwiec, fioletowe widelce mi nie przeszkadzają, ale generalnie nie lubię kolorów pokutniczych i nie do twarzy mi w nich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aster. Ile byłabyś skłonna zapłacić za koszulkę z wydrukowanym: KAFEZDZIRA :classic_cool: [Zaczyman myśleć powoli o rozkręceniu własnego interesu] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka...to częściej się ujawniaj...:P Jolkaza....to pech że nie lubisz żałobnego koloru :O A chciałam Cię zabrać na drinka, jak będziesz w Stolycy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL-->>> ja ujmę to tak.Jak nie karzesz mi zakładać na siebie, granatowej spódnicy i białej bluzki, to pójdę na ustępstwa :):|:) i na drinia, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna u mnie też jakoś podejrzanie dobrze się wsystko układa. Mieszkanie jest, jutro podpisujemy umowę, właściciel nam nie robi problemów, więc jeszcze 4 tyg. i przeprowadzka :) Do tego w domu jakoś spokojnie, nerwów mało. Co to się dzieje :D Leniwiec - a mnie na drinka nie zapraszasz :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sie nawet ciesze. Wiem, że będzie ciężko, ale zmienie miejsce, przeprowadzam się na drugą stronę Wisły więc to zupełnie inny swiat, nowi sąsiedzi, inna droga do pracy, ja to lubię takie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×