Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

siema🌻❤️ Przyjemnej niedzieli🌻 Wyrazy wspólczucia zdzirka.:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazajcie dzieci po 30stce będziecie mieli najazdy zrytych berecików na oranż.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niemowlaczku ty :classic_cool: ps. baby poszłu stąd się umalowac , dzisiaj niedziela trza na msze iśc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałem teściową co mogłem ja na rekach nosić,taka wspaniała była.Niestety już nie żyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd miałaś wiedzieć jak wieku nie ujawniałem a doskonale się bawiłem o wiele wcześniej.Rewq zadecydował inaczej a właściwie mója niewyparzona gęba:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasek co masz dokładnie na myśli ? :classic_cool: Zdzirka --->> powiedz mi coś miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasek co masz dokładnie na myśli ? ---------------------------------->. rewq przyzwyczaj sie do mojej dadaistycznej nowomowy,gdyż bez przerwy będziesz sie pytał.:D Miałem na myśli,ze niepotrzebnie wyskoczyłeś przed szereg,teraz już zmienia postac rzeczy.Przeciez tutaj na stałe nie przebywałem tylko z doskoku.:D Podejrzewam ,ze klon znał prawde o mnie tutaj,dlatego takie wyważone wypowiedzi miał w stosunku do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha WOW!!! jaki komplement otrzymałem od CIEBIE zdzirka c h ł o p a k i .:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogruchajcie sobie dziewczynko i chłopaku:D:P:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasek no niestety ja walę prosto z mostu i demaskuję wszystko i wszystkich , nawet sam siebie demaskuję :D :D Zdzira --->>> żadnej fokełe i lachona , spokojnie se wypoczywałem , napiertalałem w szachy na kurniku , ogladałem TV, jeździłem rowerem po lasach i polach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiący Leniwiec
Dobry Wieczór :) Właśnie wróciłam z Pól Mokotowskich (dla nie wtajemniczonych-to trochę większy park)...Pogoda rewelacyjna i ogólnie było zajebiście...tylko tłok niemiłosierny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ! :D Leniwiec osiem razy siedziałem w ósmej klasie i może to stąd nie dość wnikliwie przeczytalem Twój post . tak czy inaczej miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×