Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

No proszę, jakie miłe sąsiedztwo nieświadomie straciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ widelec-->> przeprowadzka przeprowadzką , a parapetówa , ech.Ja trzy razy się przeprowadzałam , a teraz gdyby do czegoś podobnego doszło, to wolałabym, cenniejsze rzeczy wynieść, a resztę spalić :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychczna -->> ciesz się, że sprawy idą "po myśli", to są krótkotrwałe chwile :):):):) No, to powodzenia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straciłeś? ja do tej pory to w samym Śródmieściu byłam, a w zasadzie jeszcze miesiąc jestem, więc możesz nadrobić zaległości :P A do Pragi czuję jakiś dziwny sentyment, nie wiem dlaczego. Czajcie, jakie mieszkanie na Pradze Południe oglądałam w niedzielę. Kamienica ledwo stojąca, obok niej jakiś bar górnoltnie nazwany "PUB", a obok niego ścieżka wyścielana drobno tłuczonym kolorowym butelkowym szkłem. W bloku winda zamykana ręcznie, aż dziwne że jeździ. A w mieszkaniu... o matko. Otworzyła kobieta wyglądająca jakby nie zdarzało jej się trzeźwiec. na łóżku druga zezgonowana kobieta najebana, chyba jej mamusia. Małe dziecko latało po mieszkaniu. Zadymione tak, że z rok musiałabym wietrzyć, nie wiem, jak oni tam nie zaczadzieli od fajek. Tragedia. Sciany się sypią. A oni chceli ode mnie 1500 zł i 3.000 kaucji, poyebało ich, to jakiś piertolony praski patolog skład. Dzięki Bogu, że znaleźliśmy normalne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praga bardzo szybko sie zmienia. W latach 98-99 mieszkałem w okolicach Brzeskiej. Te miejsca są już nie do poznania. A na Euro odnawiają teraz stare kamienice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, w chwili słabości wyznałem, że mieszkam na Mokotowie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię ci zdzira, jakie szokełe przeżywam. Po prostu przyznaję rację koleżance, która mówiła że można wynająć 2 pokoje za 1200 zł w Warszawie, a ja się z nią spierałam. Owszem, można, ale dżizas, co to za warunki są :O Pogoda do doopy, dobrze, że kupiłam sobie zajebiaszcze kalosze na wiosnę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzirson, jak całą późną zimę przemakały mi wszystkie możliwe buty to mnie zmusiło do kupienia kaloszy. teraz z premedytacją jak dziecko łażę po największych kałużach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec--->>> krótko mówiąc - urodzona, wychowana i znowu mieszkam, co prawda już nie na Pradze, ale niedaleko. Praga, ech... ile wspomnień :):) To tyle nie przeszkadzam.Nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq w pomarańczach
zdzirka dlaczego skończyłaś na spodniach a co pod tym ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq w pomarańczach
nie wiem :-( :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewiecki to świnia i cham
Tak psychiczna jest się z czego śmiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×