Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

psychiczna kafezdzira- widzę, że rozdwojenie jaźni i zmiany nicków ciągłe w dalszym ciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafezdzira- zaorać??? ja pierdole to ty mieszkasz gorzej niż krowy w oborze bo one chociaż beton mają pod nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowe to stare rowery i one już mają zakodowane w genach żeby synowym uprzykrzać życie na galowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka teściówka?
przecież ty nie masz męża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"już się nie bójcie, muszę iść ale wrócę i dalej będę się śmiać z was gamoni piszcie jak najwięcej " to coś od tego posta chyba się podnieca od dużej ilości wpisów.... jejku jak dopiszemy ze dwie strony to pewnie orgazmu dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po to wyniosłam ten temat na szczyty, żeby go teraz rozwalać:O ja protestuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie bo tu nudno na tym cafe, nie ma kompatybilnej osoby na konwersację adekwatną do mej zacnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciągle ten sam :) już od ponad 4 lat ❤️ Kolega z biura.... hmmm chodzi i wkurwia :P zresztą nie mam z nim już za bardzo kontaktu bo teraz siedzę zupełnie gdzie indziej :) Przynajmniej nie muszę patrzeć na tego spasionego indora :D:D:D Poza tym jestem już drugi tydzień na zwolnieniu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk44 jak na rocznik 1944 to bardzo młodo wygladasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie zgadniesz :D wielka akcja odśnieżania miasta była przed wyborami, wszystkich pracowników biurowych wygnali z łopatami odśnieżać przejścia dla pieszych :D:D:D:D no i żem się rozchorowała :O rewq się zarabia to się ma co się chce :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×