Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

chollerka- ale sama się tym emocjonujesz, i po co? Nie lepiej olać temat? Nie warto poświęcać uwagi powiadasz, a sama to robisz... :classic_cool: Jaki stres? Przedślubny? A po co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu mail. To chyba z tesknoty sie odezwałam. A może własnie dlatego, ze uświadomiłam sobie jak dorośli ludzie potrafią robić z siebie debili. Bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he błe che
cholerka sama tu miesiącami siedziałaś :-( i jakoś z tym zyłaś że tu tylu debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka... osobiście uważam że wypowiedź PŚP na topiku "czy kobiety otrzepują pipki po oddaniu moczu?" niejakiego Stefka z Mosiny była dojrzała, szalenie inspirująca i wniosła powiew świeżości do kafeteryjnego życia. :p Tylko nie wiem co wam odpowiedzieć, gdy spytacie mnie, co robiłem na tamtym topie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mogłeś sobie darować tą wypowiedź" To silniejsze ode mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz przez to powiedzieć że nasza obecność w twoim życiu wypala Cie intelektualnie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tam pśp nie przeszkadza :-) ale kompletnie nie rozumiem jak została gwiazdą kafee ... i co to wogóle za idiotyzm : "gwiazda kafe" :D faktycznie debili tu cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie rozumiem jak została gwiazdą kafee" Ten mechanizm działania kafe dla wszystkich pozostaje zagadką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obserwacji wynika, że trójczłonowy nick jest dobrym pinktem wyjścia do zrobienia tego typu kariery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano. Niestety nie byłem w stanie wykazać się wiedzą ekspoercką w tej dziedzinie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze pśp byś była "małointeligentna " po prostu robisz sobie jaja i masz dystans do tegoz forum :-) co do gwiazdy ... no cóż to pokazuje jaki debilizm tutaj panuje a i dzieci sporo tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:50 [zgłoś do usunięcia] pozdrawiam środkowym palcem gwiazda możecie ze mną pisać ze względu na to jaka jestem , a nie ze względu na moją sławę i grubość portfela ? " ja piszę bo liczę że poznam Twojego chomika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klon_ go wymyślił , założył" To prawda. Przechodzę gwałtowną przemianę duchową. Zgodnie z treścią mojej nowej stopki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczalnie klika z pracy, jak my wszyscy tu na tym topie dla pracoholików :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś jak gra w simsy, tylko nie można zasejwować i oszukiwać na kasie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boss oderwał mnie od ekranu, poeksploatował nieco, a teraz pozwala iść do domu. A zatem imprezujcie pijcie i rozmnażajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira weźże juz przestan tak ziewać --> 💤 nie wiesz, że to zaraźliwe jest ? :O ps. nie zazdraszczam, bo pozniej znow okaże się, że na chama wkręciłaś się na jakaś impre, także co to za powód do chwalenia sie :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira poszłaś do matriksa ? :D zostań tu , tu jest real life PŚP ... ponad 30 mam a klikam z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyjście do prawdziwej knajpy z prawdziwym człowiekiem" Ciarki przechodzą po plecach na sama myśl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golden retrieverce :classic_cool: Orange , gdybym chciał być miły za wszelką cenę, powiedziałbym, że stać Cię na coś więcej. Ale obaj wiemy że to nieprawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczelna patrisha
Nie widział nikt, a też jej poszukuję, wisi mi mejla😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym coś napisać
ale sama nie wiem co:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×