Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

widelec :D 🖐️ powiem Wam, że ogólnie ten rok jakiś taki pechowy jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooj :( no to faktycznie nie fajnie... ja miałam za to w lipcu akcję na imprezie w pracy... Nawalony dzięcioł zaczął się przypierdalać do mojego chłopaka, no i wyszło niestety tak, że mój M pociął tamtemu gębę butelką od piwa :O 10 dni w szpitalu leżał, później się odgrażał, w końcu wyszło na to że założył sprawę w sądzie o uszkodzenie ciała, prawnik wziął 6tys, a wszystko skończyło się tak, że rozprawę przeprowadzili zaocznie, dostał tylko 2 tys grzywny bo w sumie to nie z jego winy było, a ja już pół roku prawie biorę antydepresanty :O:O:O 😭 fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh widelec a co ja będę tłumaczyć... on się tylko bronił, tamten się na niego rzucił, mało tego że koleś ze 30 kg cięższy i postawny, wpadł w furię z niewiadomego powodu, a M miał w ręce piwo no i nawet nieświadomie go tą butelką uderzył :O bronił się i tyle, a ludzie z niego bandytę robią bo biednego Adasia pociął :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Adaś:-O czasem mimo woli mozna się wplatać w niezłe gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jak ja żałuję że wtedy tam pojechałam :O a taki miły wieczór się zapowiadał :O jeszcze do tego muszę na tego knura w pracy patrzeć :O no ale myślał cham, że odszkodowanie dostanie a tu dupa, teraz on i jego koledzy "świadkowie" mają sprawę za pobicie M :P Fajnie kolegów załatwił nie? poszli zeznawać biednemu Adasiowi a sami teraz mają sprawę w sądzie :O i jeszcze to łażenie na komendę, 15xzeznania, konfrontacje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądanie ich zasranych gęb :O ale pocisnęłam gnojom trochę na konfrontacji :D aż jednemu broda latała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio tak mu broda letała że szok :D nie mógł szczęki zacisnąć tak dygotała :D no to się go pytam co mu tak broda lata, a on na to " gdzie mi noga lata?" to mu odwarknęłam że nie noga tylko broda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a później mu jeszcze powiedziałam, że jak mieli zamiar bronić biednego Adama to mogli sobie najpierw zeznania ułożyć, bo tak to każdy mówi co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz można się z tego pośmiać, ale wtedy mi do śmiechu raczej nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuciec---więc razem z dziackiem wprowadzili się do moich rodziców.. No i moi rodzice mają teraz jakby (dziACkiem)--można pomylić z dziEckiem, a że mam skłonności to pomyliłam z dzieckiem a nie z dziadkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU głodnemu chleb na myśli :P ja tam od razu wiedziałam że o dziadka chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU a jak tam Two dzieciątko? Chłopiec czy dziołcha? :classic_cool: bo ja nie w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny to może być facet , ty jestes po prostu piękna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D o tej samej godzinie z julk napisalim to samo to ZNAK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znak że jestem pienkna:classic_cool: a mój syn jeszcze pienkniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×