Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

leniwcu, alez nie badz zazdrosna :classic_cool: mnie tez sie cos od zycia należy :classic_cool: :D kabel do twarzy Ci w tym kolorze 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggic....widzę, że Ty jesteś tego strasznie pewien :D:D:D podobno, wiara czyni cuda!!!! Ale w jednym nie masz racji---NA PEWNO po moim buziaku się nie będziesz wycierał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbawcie się dobrze
z tym smietnikiem anioł to było ,cholerka tam magnolie opiernicza zdrowo.ponoć magnolia skończyła 18 wiosen anioł.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel....czy wiesz, że to nie godzi się bawić uczuciami kobiety??? :O chollerka...ale jak ja mam nie być zazdrosna....skoro przy tobie ma uroda blednie 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel -- ja też lubiłem te bajke, podobnie jak misia uszatka,kaczora donalda,koralgola czy gumisie albo smerfy i muminki :) leniuszku.............. wiesz co nie chce sobie nikogo wychowywac :D:D........... orange---- magnolia chyba skończyła tych wiosen 15...... pamietam jak maria zapytała się mnie ile mam wiosenek a ja się zapytałem co to są wiosenki :D :D :D :D :D----leniuszku chyba pamietasz :D orange---- desznik to Ty? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu nie zawstydzaj mnie, nie zdążyłam dziś wydepilować wąsów :D :D :D orange, studiowaleś śmietnik i obserwowałeś moja miłą konwersacje z panna magnolią? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu nie denerwuj mnie :P :D dawaj buziaka!!! :P ;) czekam!!! teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka dzieki :) leniwiec :) jestem pewien ze takich dowodow sympatii masz na codzien duzo wiecej wiec moj buziak ginie w tlumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka...co ja poradzę, żę jestem szczera :D a wąsy zakryj maseczką z alg morskich i nikt nie zwróci uwagi :D chollerka...to Ty z magnolią na bakier?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z śmietnika
Cholerka kiedys przypadkowo zajrzałem i pękałem ze śmiechu,taka młoda a taka pyskata ta magnolia.Nie da się. anioł co wyscie się z tym desznkiem powściekali,bez przerwy ktoś go wspomina.kto to jest??? Co za persona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange, nawet nie chce mi sie wypowiadac na jej temat. Nie mogę nawet z nia konkurować. Schadzki z księdzem na placu zabaw o północy to jest to :classic_cool: Nie ma wiele do powiedzenia, a pyszczy jak szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu w obronie nie staje
a powinienen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś się uparł jak diabli
aniołku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukinsyn, na pewno nie :O oglądałam z moim dzieckiem. orange, znajac zycie i kafeterie, M zaraz sama sie tu zjawi i sie obroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu, dziękuje , ale o tej porze nie pije kawy :P Zadziorna, nie... Ale jeśli jakieś dziecko nalatuje na mnie nie majac racji, musze sie bronić. To wszystko an temat magnolii, bo nie zamierzam pisac o niej pod jej nieobecnosc, a poza tym nie mam zamiaru wogóle o niej pisac, bo nie ma po co. Dla mnie jest smieszna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z śmietnika
....................... ... ......)..........).......) .....(.........(.......( .......)..........).......) …..(..........(.......( .......)..........).......) .|xxxxxxxxxxxxxxxxxxx| ..▒▒▒▒▒▒▒ρ ; ; 8;▒▒▒▒▒▒/ ...xxxxxxxxxxxxxxxxx/oooo) ....▒▒▒▒▒▒▒ 618;▒▒▒▒/..(oo) .....xxxxxxxxxxxxxxx/...(oo) ......▒▒▒▒▒▒▒& #9618;▒▒/ooooo) .......xxxxxxxxxxxx/ ........▒▒▒▒▒▒▒ ; ; ;▒/ .........xxxxxxxxxx/ ..(▒▒▒▒▒▒▒` 18;▒▒▒▒▒▒ Kawka tylko szklanek brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczki proszę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×