Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

"cholerka a ty kim jesteś żeby komuś ubliżać ??????? zamiast klapać dziobem najpierw pomyśl to naprawdę nie boli i jeszcze jedno matka cie nie nauczyła że nieobecnym nie obrabia się d**y????????? bardzo nie ładnie " nie mam dzioba, nie ublizam, nie obrabiam dupy i nie czepiaj sie mojej matki, bo jak widzę to Ciebie zadne z rodziców nie wychowało jak nalezy :P Nie rozumiem co wy tu robicie. Zachowujecie sie jak dzieci, skoro sądzicie, ze nie rozwalacie topiku, a wpieprzacie sie i macie ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:classic_cool: autorka topu parokrotnie pisała,ze sie cieszy z naszej obecności wiec ocb? ustalcie to drogie panie mdz sobą:p i odsyłam kilka stron wstecz.... pzdr i luzik po sipnanie sie zle szkodzi...generalnie na wszystko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadu-gadu, pierdu-pierdu :P Taka ściemę walicie, ze aż niedobrze :O Ale najbezpieczniej udawać idiote :P Milej zabawy Pozdrawiam :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne...leje sie teraz przy niani:p:classic_cool: dobrze,ze tesciowa sie mała zjmie...na sama mysl o takiej nince się spinam..a to szkodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazia nie mam ochoty czytać kilka stron wstecz, bo same pierdoły tam są :P Z tego co rozumiem to cos ktoś podkablował, ale nie wiadomo kto i co... :O Nie wiem o co chodzi i nie wiem nawet czy mnie to interesuje. Dawno wyrosłam z zabaw rodem dzieci z podstawówki. Ojej, koleżanka mnie obraziła, to sie mszczę... :O Tak dla pewności... macie wiecej niż 10 lat...? :O I tak zaglądam tu rzadko :D :D :D wiec miłej zabawy. Choć może lepiej pobawić się w berka, albo zagrać w Piotrusia? :classic_cool: Miłej zabawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt...cholerka wszystko co bylo pisane do wczoraj do godziny 22.00 to pierdoły:classic_cool::p od tego mom zaczyna byc interesujaco...wiec to mozesz sobie poczytac:classic_cool: a wczesniejsze olac:p a Ty ile masz lat?i czy pierwszy raz masz juz za sobą?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka...twój wiek ani twoja cnota czy tez jej brak nie sa w stanie mnie obrazic:D Pi...ja równiez sie oddalam...dzisiaj eksperymentujemy:classic_cool: do pomacania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, nie ejst :D :D :D Bo obrażasz siebie sama swoja osoba :D :D :D Ja również sie oddalam, bo wasza glupota ( przynajmniej niektórych) mnie poraża. Róbcie sobie co chcecie, dla mnie i tak jestescie śmieszni :D Powodzenia dzieci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksena zrób porzadek
bo niektórym to sie cos wydaje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksena zrób porzadek
własnie jakie to wulgarne a fujjjj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestige sauna sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refleksyjna stopka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestige sauna sex
ważne aby on dał radę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to TS
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nic z tele swiatem sie mi
skojarzylo :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie czytasz
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz byc juz stara
:( sluchasz takie muzy 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tylko na wycieczke
zagraniczna pojechac i juz nie wrocic :D a powaznie to madra kobieta z Ciebie :) :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×