Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

a warto do Ciebie na wczasy przyjechać, jaskies góry coś takiego, masz tam:D bo ja to na zupełnej nizinie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje się Wam zaufać:P chyba że pierwsza przyślesz mi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzu podobno wszystko
zniesiesz,więc czemu kasujesz krytyczne ale jakże prawdziwe wpisy na swój temat? hipokryzja? nie przyjmujesz prawdy o sobie? czy tylko to co dobre przełykasz? jesteś taka jaką widzą cię inni a nie jakie nasz wyobrażenie o sobie:D:p ale faryzeuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsyłacz etyczno-moralny
pomarańczowa gnido nie przebieraj się w płaszczyk analizatora forumowych osobowości bo jesteś , byłeś i będziesz zwykłym spamerem , lat 15 , z pryszczem na pysku, flakiem w gaciach , świerszczykiem w ręce i przedwczesnym wytryskiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsyłacz cc
pomarańczowa gnido nie przebieraj się w płaszczyk analizatora forumowych osobowości bo jesteś , byłeś i będziesz zwykłym spamerem , lat 15 , z pryszczem na pysku, flakiem w gaciach , świerszczykiem w ręce i przedwczesnym wytryskiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste chciałabym miec lat 15
ale czasu się cofnąć nie da:p i nie rób z łaski swojej tego co sam mi zarzucasz,i to w dodatku też na pomarańczowo:D wiesz co masz zrobić,zeby ci ulzyło?tak? no to do roboty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste chciałabym miec lat 15
Widzę,że tu się nie szanuje użytkowników,wyzywa się ich bezpodstawnie od panienek lekkich obyczajów[tu eufemizm,żeby słów uznanych za obrażliwe nie używać] .Znaczy się TWA kiszące się własnym sosie bleeeeeeeeeeeeeee:o ps jak skonczysz robić co robisz to po sobie posprzataj,mamusia nie będzie zadowolona::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste chciałabym miec lat 15
i od kiedy PZU i reszta to forumowe osobowości?O_o hehe,chciałoby się:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsyłacz cc
pierdu pierdu :-O i tak sam ze sobą gadasz bo widac trafna ocena , jesteś gówniarz , nikt cie nie lubi , to sobie w necie na forum robisz rozpierduche , obrażasz ludzi a potem się dziwisz że tobie ktoś odpłaca tym samym masz życie poza tym forum i brawędzeniem w kólko od kilku dni o tym samym ? bijesz pianę z której niewiele wynika miernoto ale proszę , napisz jeszcze coś , ostatnie zdanie należy do ciebie, bo debilom trzeba ustąpic pierwszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer qwer qwer
blablabala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsyłacz cc
no właśnie " blablabla " :D powodzenia , jesteś nudny i przewidywalny w swoich ocenach i ripostach całuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsyłacz cc
oooo i jeszcze prześladuje cię jakiś qwer :D ale to już zadanie dla psychiatry :D bez odbioru , popisz sobie jeszcze jak ci ulży , widac że poza kafe i tymi pyskówkami nie masz życia tylko wkólko mędzenie o tym samym: TWA , donosicielstwo, konfidencja, faryzeizm nauczyłeś się kilku mądrzejszych słów - punkt dla ciebie pozdrawiam pionowym uśmiechem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słówko sprostowania. Leniwiec- gdzie ja powiedziałam, że nie chcę się z Tobą spotkać obrony opijać? Oczywiście że chcę się spotkać :( Jak możesz mówić, że będziesz od teraz dla mnie wredna i podła 😭 Chollerka, PZU i reszta- ja bym się z wami chętnie napiła, ale jak? :( A Tobie PZU powiedziałam, że mam antybiotyki jeszcze :( A tak w ogóle miałam urlop, jestem na wsi, więc nie mam czasu siedzieć non stop na kafe żeby was nie olewać :( Ale od poniedziałku wracam do pracy, więc będę miała więcej czasu ❤️ PS. Leniwiec, a gdzie się podziała Jessienna? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec....jessienna pojawia się na tym topiq gdzie PS :O a cod o spotkania to hm....ilekroć napominam o nim...to Ty nie odpisujesz 😭 PZU...ja foto Ci wyślę w poniedziałek...bo w domu mam problemy z internetem i wcześniej by mnie szlak trafił niż @ przeszła do Ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec....jessienna pojawia się na tym topiq gdzie PS :O a cod o spotkania to hm....ilekroć napominam o nim...to Ty nie odpisujesz 😭 PZU...ja foto Ci wyślę w poniedziałek...bo w domu mam problemy z internetem i wcześniej by mnie szlak trafił niż @ przeszła do Ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec spoko :classic_cool: Ja też miewam czas, że sie nie odzywam. Teraz nadrabiam,b o jestem w domu, ale przyjdzie chwila, ze znów mnie nie będzie. Ale wrócę ;) Ja też chętnie spotkałabym sie , ale jak ja mieszkam tak daleko 😭 Czuje sie odrzucona 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem twierdzić , że najbardziej pracowitym dniem tygodnia jest sobota :D bo tu za cholerę nikogo nie uświadczysz - wszyscy zajęci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq Ladaco fakt - praca pracy nie równa :p biorąc przykładowo pod uwagę pracę pana ciecia i pana urzędnika :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×